patron mimmo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 07.10.09 20:26
patron mimmo

ahojik vsem
chci se zeptat na vase zkuseosti s touro autoseackou, byla am doporucena v obchode , ale chci vedet i vase info a zkusenosti

http://www.kocarky-patron.cz/…oranzovoseda

diky moc

Reakce:
Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 07.10.09 20:38

Zkušenost úplně nemám, ale též jsme o ní uvažovali. Nakonec jsme vzali Chicco se základnou (neisofix), bo jsem se nechala zviklat na bezpečnost základny a to, že nebudu muset dávat miminku pás přes nohy. Ale ta od Patrona byla mnohem lehčí, než je Chicco - v obchodě jsem si říkala „šak no a co“, teď když nesu Samíka v sedačce a je znát, že přibral každé deko, už bych si to neřekla. Takže je lehká - velká přednost - zvlášť když bys měla nést dvě :wink: :lol:

Jinak máme od Patrona kočárek a s tím jsem spokojená moc…

jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 07.10.09 20:50

prave ze nam ji i oporucovali , ze je lehka a tahat dva prcky :(

Lucie1977
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 08.10.09 11:18

mám ji a jsem s ní spokojená. akorát jsme tam dokupovali pro úplné miminečko takovou vložku aby se mu tam lépe sedělo a nelítal v ní,ale teď je to už přímo u sedačky,

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 08.10.09 12:25

jizvi já bych do ní tedy nešla, moc bezpečná mi nepřijde, za vše ta váha…bytelná sedačka prostě těžká být musí (viz váhy všech značkových vajíček, které dopadají klasicky dobře v crash testech).
A ta cena podle mě v poměru cena/výkon není zdaleka tak dobrá jak se zdá :oops:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >