Reklama

patron mimmo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 07.10.09 20:26
patron mimmo

ahojik vsem
chci se zeptat na vase zkuseosti s touro autoseackou, byla am doporucena v obchode , ale chci vedet i vase info a zkusenosti

http://www.kocarky-patron.cz/…oranzovoseda

diky moc

Reklama

Reakce:

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 07.10.09 20:38

Zkušenost úplně nemám, ale též jsme o ní uvažovali. Nakonec jsme vzali Chicco se základnou (neisofix), bo jsem se nechala zviklat na bezpečnost základny a to, že nebudu muset dávat miminku pás přes nohy. Ale ta od Patrona byla mnohem lehčí, než je Chicco - v obchodě jsem si říkala „šak no a co“, teď když nesu Samíka v sedačce a je znát, že přibral každé deko, už bych si to neřekla. Takže je lehká - velká přednost - zvlášť když bys měla nést dvě :wink: :lol:

Jinak máme od Patrona kočárek a s tím jsem spokojená moc…

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 07.10.09 20:50

prave ze nam ji i oporucovali , ze je lehka a tahat dva prcky :(

Lucie1977
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 08.10.09 11:18

mám ji a jsem s ní spokojená. akorát jsme tam dokupovali pro úplné miminečko takovou vložku aby se mu tam lépe sedělo a nelítal v ní,ale teď je to už přímo u sedačky,

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 08.10.09 12:25

jizvi já bych do ní tedy nešla, moc bezpečná mi nepřijde, za vše ta váha…bytelná sedačka prostě těžká být musí (viz váhy všech značkových vajíček, které dopadají klasicky dobře v crash testech).
A ta cena podle mě v poměru cena/výkon není zdaleka tak dobrá jak se zdá :oops:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >