Patrová postel Stuva - Ikea

14.7.15 09:55

Patrová postel Stuva Ikea

Ahoj holky, syn pujde do 1.tridy a tak jsme se rozhodli mu udelat novy pokojíček. A docela se nam libi patrova postel Stuva od Ikei. Chtela jsem se zeptat jestli s ni nemate nektera zkušenost. Jak se leze nahoru po zebriku? Sestava se mi libi akorát ten zebrik se mi zda spatny, ze se po nem bude spatne lezt nahoru, když je za nim hned plna stena. Predem diky za vase reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1905
14.7.15 10:33

Ta plna stena se mi taky takova blba, ze si dite o to ukopne akorat palec. Ale zas je to urceno pro deti do 12 let. Maji mensi nohy, jim se tam poleze lepe. Holky maji celokovovou patrovou postel z Ikei. Taky se mi nezdalo, ze ty schody jsou jen „tycky“, ze je to bude tlacit do nohou. Ale je to v pohode. Mame ji uz 4 roky a jeste si nikdo nestezoval. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13803
23.7.16 14:50

Ahoj obnovuji diskuzi -máte někdo tu patrovou postel se stolkem pod ní? Zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
23.7.16 19:08
@rozumbrada píše:
Ahoj obnovuji diskuzi -máte někdo tu patrovou postel se stolkem pod ní? Zkušenosti?

Chystám se dvojčatům pořídit každému jednu, mají společný pokoj. Nebude kovová, ale nechám ji udělat truhláře. Můžu si vybrat, jak vysoko chci mít rošt, max. výška je myslím 170 cm.
Já musím ale vyzkoušet, jestli to pro nás nebude vysoko. Děti by měly od matrace ke stropu 72 cm, což nedokážu odhadnout, jestli to není málo. Až mi teď skončí rekonstrukce, tak na stávající palandu nandáme všechny matrace a to bude pak výška, jako by byla matrace dětí na roštu ve výšce 170 cm.
Postel udělají na míru - i kratší, i nižší.
Pod postelí bude mít každý psací stůl. Ale vyzkoušeno to bude až nejdřív v listopadu, dřív postel nebude. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
21.10.16 19:30

Zdravím, máte některá už zkušenosti s touto postelí? Dcerce bude v lednu 7 let a pokojíček už by chtěl trochu inovaci - máme tedy sestavu Stuva skříně a tak, tak si říkám, že tahle postel by mohla být k tomu fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.16 22:06

Ahoj, my jsme nakonec tu patrovou postel koupili a uz ji rok používáme a jsme maximalne spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.16 22:27

@hrebicek můžu se zeptat pro jak velké dítě? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13803
24.10.16 09:36

My máme jinou patrovou resp. zvýšenou postel - a jako dobrý, akorát jsme stejně psací stůl dali mimo, protože v prostoru pod postelí bylo málo světla. Pod postelí má Stuvu šatní skříň a takový regálek s hračkama. No a dceři je 6 a půl, výška prostoru pod postelí je 134cm, má tam asi 5cm rezervu, pak se tam nepostaví, k těm hračkám, takže tomu dávám třeba rok? A bude potřeba vymyslet zase něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.16 11:50

@StaráZnámá: 1. Trida, 6 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.17 20:37

Opět obnovuji, máte někdo doma tuto patrovou postel stuva? Jaké s ní máte zkušenosti? Chceme koupit 2 - syn 8 let a dcera 6 let, z důvodu úspory místa. Stolky chceme dát zvlášť a pod jednu chceme dát piano :think:
http://www.ikea.com/…s/S49025805/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1466
6.8.17 21:03

Máme doma, úspora místa fajn, i ten studijní koutek se mi líbí. Jen nevím, jestli vydrží dětské skotačení, po pár ne příliš divokých (kousek nad hlavou strop) souložích začala šíleně vrzat :-D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama