Pauza uprostřed platíčka

174
25.1.21 23:14

Pauza uprostřed platicka

Zdravím,

Prosím mám dotaz. Beru antikonencepci pravidelně. Brala jsem teď dva platicka za sebou, teď od minulého pondělí jsem měla pauzu, ms se klasicky dostavila. Dnes jsem si chtěla vzít nový prášek a zjistila jsem, že mám v novém platicku už týden odebrán a na 2 týdny tam jsou prášky. Jsem z toho nějaká úplně zmatená, asi jsem nedávala pozor..jde mi teď o to, jestli budu chráněna když jsem si nejspíš uprostřed platicka udělala týdenní pauzu na ms?..nejhorší je, že si to vůbec nevybavuju. Ze mám za to, že jsem před ms vyhazovala prázdné platicko…
No toto se mi ještě nestalo :?..diky moc za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
458
25.1.21 23:30

:mrgreen: :mrgreen:
Asi stárneš holka :lol:
No jestli si teoreticky brala 2 za sebou bez pauzy a udělala týden pauzu v půlce druhého tak by si chráněna být měla. Ale měla by si teď začít brát klasicky nové platičko tzn pilulky na 3 týdny, ne jen na 2 jinak se ti rozhodí cyklus, no a pak už bych si s tou ochranou nebyla tak jistá.
Každopádně být tebou tak se pro jistotu teď týden chráním ještě nějak jinak, nikdy nevíš co všechno se muže stát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
26.1.21 07:28

@ Marketa188: vypadá to tak :D ale prostě místo 6 týdnu prášků a pauzy jsem udělala 7 týdnu prášků a pauzu.. Tak snad to bude v poho.. každopádně díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14547
26.1.21 08:19

Hele a co si dojít pro další prášky, vzít z dalšího plata týden a udělat pauzu po 3 týdnech? A to nedobrane platíčko si nechat na jindy, kdybys chtěla posunout MS jen o pár dní? Já bych se takové divočiny se zkrácením cyklu dost bála…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat