Pcos a neschopenka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 11:07
Pcos a neschopenka

Dobré ráno všem…
chtěla bych se zeptat pracuju za pultem jako prodavačka v jednom obchodním domě. Přejdu rovnou k věci dotazu snad mi někdo řekne aspon svůj názor radu cokoliv. V práci máme personální změny dostali jsme novou šéfovou a dost po mě šlape dělá mi naschváli a já se dost kvuli tomu stresuju když mám ranní tak se po ceste do práce pozvracím strachem už měsíc a půl mám MS doktorka mi řekla že mám pcos před rokem mám velký bolesti břicha jak se ohýbám přes ten ledový pult dělám v chladu a taháme težky zboží.. Zajímalo by mě v prosinci jsem objednaná k doktorce ted má plno zajímalo by mě jestli si myslíte že by mě mohla nechat doma na neschopence… Děkuji za Vaše názory nevedele jsem kde se koho zeptat díky hezký den

Reakce:
soney
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 13.11.14 11:14

Ahoj, no a na co chces tu neschopenku? ta je stejne jen docasna… to tvuj stav asi nevyresi, jak psychicky, tak fyzicky… mozna zkus najit jinou praci :nevim:

zrcadlo
Kelišová 7288 příspěvků 13.11.14 11:16

Těžko, vhodnost práce posoudí závodní lékař, jestli jsi ztratila způsobilost k výkonu práce, budeš muset hledat vhodnější práci. Na mě by to působilo, že si chceš udělat hezké vánoce s rodinou doma. Jestli jsi tak psychicky rozložená, je vyšší pravděpodobnost, že ti tu neschopenku napíše psychiatr.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15979 příspěvků 13.11.14 11:17

To bych byla velmi skepticka, to by musela byt dobra znama a urcite by to nebylo kvuli pcos ale spis te nekolikamecicni menstruaci. Jak dlouho by jsi chtela byt doma? A novou praci si uz hledas?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 11:22
@Cuddy píše:
To bych byla velmi skepticka, to by musela byt dobra znama a urcite by to nebylo kvuli pcos ale spis te nekolikamecicni menstruaci. Jak dlouho by jsi chtela byt doma? A novou praci si uz hledas?

Novou práci hledám dokonce jsem požádala přímo ředitele aby mě přeřadili na jiný úsek ale to zamítly úplně to smetli ze stolu.. Právě že marodit jít nechci přišla bych o 13tý plat.. Ale MS skoro 2 měsíce taky není normální tak mám strach co mi řekne na to doktorka..

zrcadlo
Kelišová 7288 příspěvků 13.11.14 11:49
@Anonymní píše:
Novou práci hledám dokonce jsem požádala přímo ředitele aby mě přeřadili na jiný úsek ale to zamítly úplně to smetli ze stolu.. Právě že marodit jít nechci přišla bych o 13tý plat.. Ale MS skoro 2 měsíce taky není normální tak mám strach co mi řekne na to doktorka..

Tak jestli nechceš na neschopenku a nemáš žádnou infekční nemoc, tak tě doktorka nutit nebude, neboj, maximálně něco doporučí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >