PCR test v sobotu 17. 4. 21

Anonymní
18.4.21 09:30

PCR test v sobotu 17.4.21

Ahoj, je tu prosím někdo, kdo byl na pcr testu včera? Byli jsme hned ráno a doteď nemáme výsledky, navíc teď jsem četla, že mají nějakou technickou chybu a nejsou počty nakažených za včerejšek. Otázka zní - pokud jste byli na test včera, máte už výsledek? Nebo jim spadl celý systém?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28678
18.4.21 09:33

Tak je normální, že je to až behem druhého dne, klidně až odpoledne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21078
18.4.21 09:36
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu prosím někdo, kdo byl na pcr testu včera? Byli jsme hned ráno a doteď nemáme výsledky, navíc teď jsem četla, že mají nějakou technickou chybu a nejsou počty nakažených za včerejšek. Otázka zní - pokud jste byli na test včera, máte už výsledek? Nebo jim spadl celý systém?
Často to bývá až druhy den, navíc o víkendu. Davaji výsledek do 48 hodin.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 09:37

@vokishka U nás vždy měli všichni v širokém okolí ještě ten den, dokonce říkali při testování, že to bude do 24 hodin. Tak teď přemýšlím, jestli to může mít souvislost s tím výpadkem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 09:38

@Kriss Tina tak my budeme trpěliví. Stejně jsme v karanténě, ale jsme napnutí jako kšandy :)

• Citovat
  • Nahlásit
28678
18.4.21 09:39
@Anonymní píše:
@vokishka U nás vždy měli všichni v širokém okolí ještě ten den, dokonce říkali při testování, že to bude do 24 hodin. Tak teď přemýšlím, jestli to může mít souvislost s tím výpadkem.

Ty výpadky bývají v datech, která se hlásí do systému ministerstava. Ne na hygienu. Někde to posílají i přímo laborky. Prostě je normální, že to přijde až druhý den. O víkendu pozdějí, protože ta laborka dělá třeba jen dopoledne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 09:41

@vokishka ok, díky za přiblížení ;) :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
448
18.4.21 09:56

Kolegyně byla na testech před víc jak měsícem taky v sobotu, šla někdy na poledne a výsledky měla až v neděli odpoledne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 10:00

Zbytečně panikařím, výsledky právě došly. Děkuji Vám, já totiž vždycky začnu přemýšlet, jestli jsem něco neudělala špatně, jestli mají správné číslo a tak…

• Citovat
  • Nahlásit
3717
18.4.21 10:14
@Anonymní píše:
@Kriss Tina tak my budeme trpěliví. Stejně jsme v karanténě, ale jsme napnutí jako kšandy :)

To já z tebe teď taky :mrgreen:
Jak to dopadlo? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 10:28

@renduli Já pozitivní, dítě negativní. Aspoň kvůli nám nezavřou školku zase :)

• Citovat
  • Nahlásit
1134
18.4.21 10:41
@Anonymní píše:
Zbytečně panikařím, výsledky právě došly. Děkuji Vám, já totiž vždycky začnu přemýšlet, jestli jsem něco neudělala špatně, jestli mají správné číslo a tak…

Tak buď v klidu, známé zavolali za 8 dní, že je pozitivní. Nemohla se nikam dovolat, na hlavní hygieně jí furt říkali, ať vydrží, že toho mají moc. Naštěstí byla v karanténě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 11:02

@LennyL1 tak to je masakr, to bych lezla po zdi :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
448
18.4.21 12:50
@Anonymní píše:
@renduli Já pozitivní, dítě negativní. Aspoň kvůli nám nezavřou školku zase :)

Tak přeji hladký průběh. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
18.4.21 14:07
@Anonymní píše:
@renduli Já pozitivní, dítě negativní. Aspoň kvůli nám nezavřou školku zase :)

A máš nějaké příznaky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat