Pcr test ze slin

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.11.21 18:28

Pcr test ze slin

Jsme s manželem pozitivní. Deti máme objednané na PCR do nemocnice, ale dětská dr.nam nabídla, že dělá PCR ze slin (nějaká houbička že se vloží do pusy…)
Na jaké byste s dětmi šli? Vůbec s tím nemám zkušenost… které jsou věrohodnější?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27767
29.11.21 18:34

Moje děti dávají přednost tomu tamponu do pusy (testovali je tak ve skole). Takže já bych šla k doktorce, než se táhnout na odběrové místo, pokud by ta možnost byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27413
29.11.21 18:38

U nás dělají dětem všude z pusy. Ale syn zvládl v pohodě i ty klasické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
29.11.21 18:41
@Anonymní píše:
Jsme s manželem pozitivní. Deti máme objednané na PCR do nemocnice, ale dětská dr.nam nabídla, že dělá PCR ze slin (nějaká houbička že se vloží do pusy…)
Na jaké byste s dětmi šli? Vůbec s tím nemám zkušenost… které jsou věrohodnější?

Syn byl na PCR ze slin - plivacím. Naplival do zkumavky. Před námi byl mladší chlapeček, který plivat neuměl, tak cumlal nějakou houbičku, to bude asi ono. Jinak u nás vyšel PCR ze slin pozitivní mně i synovi. Manžel byl na klasickém z nosohltanu a taky pozitivní. Já i manžel příznaky, syn naprosto bezpříznakový. Pokud je ta možnost, šla bych s dítětem na ten ze slin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
720
29.11.21 18:45

Určitě ze slin u nás je dělají i na určitém odběrovém místě. Jen mu zajela něčím do pusy, vytřela jazyk a hotovo :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15788
29.11.21 18:58

Vsechny deti naplivaly pozitivni PCR. Snizene senzitivity bych se nebala. Spis mi prijde, ze je u ditete dulezite trefit spravny den, bezpriznakova dcera mela v pondeli pozitivni PCR a ve ctvrtek uz ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55462
29.11.21 19:07

Tady dělají ty nevýtěrové pro děti od pěti let. Velké dítě absolvovalo všechno - výtěr z nosohltanu, plivací do zkumavky i cucací tampón. Kupodivu preferuje ten nosohltan, největší problém má s pliváním, prostě nemá na povel dost slin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80476
29.11.21 20:04

@ugluk Nase preferuje vyter z pusy a psk tampon. Taky neumi naplivat na povel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55462
29.11.21 20:28

@j.a.n.i1 já si myslela, jak budu pochválena, že zvolím šetrnější odběr… a ještě jsem spíš dostala vynadáno, že za test ze slin dávaj jenom kousek čokolády, zato za výtěr z nosohltanu lízátko :jazyk:

No nic, zakladatelko, k tématu - všechny tyhle metody jsou oficiálně uznané. Co se „věrohodnosti“ týče, nevím, mému dítěti vyšel pozitivní tampónkový cucací, jeho sourozenci ve stejné domácnosti pak negativní dva z nosohltanu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat