Péče o dítě - mám podat návrh?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 22:57
Pece o dite-ma podat navrh?

Ahoj, ráda bych znala váš názor, nebo radu, jde o moji sestru. S pritelem se seznamili pred peti lety, chtel strasne miminko, maji dvouletou dcerku…pred nedavnem ji podvedl s jeho byvalou, pry ji miluje. barak je prepsany na neho, takze si sestra hleda pronajem, bydlela by zatim u rodicu, jde mi o to, jestli ji muze vzit dceru, kdyz se o ni vubec nestaral, neumi ji obleknout, prebalit, nakrmit, dokonce sestre rekl, ze za vsechno muze jejich dcera chci se zeptat, jestli ma zazadat o svereni do pece, nebo se snim, pokud to pujde nejak domluvit.Byla bych moc rada za vase nazory a rady

Reakce:
Luboš P
Ukecaná baba ;) 1771 příspěvků 17.04.19 08:32
@Anonymní píše:
jestli ma zazadat o svereni do pece, nebo se snim, pokud to pujde nejak domluvit.

Může se domluvit.

unuděná
Kelišová 7413 příspěvků 17.04.19 08:52
@Anonymní píše:
Ahoj, ráda bych znala váš názor, nebo radu, jde o moji sestru. S pritelem se seznamili pred peti lety, chtel strasne miminko, maji dvouletou dcerku…pred nedavnem ji podvedl s jeho byvalou, pry ji miluje. barak je prepsany na neho, takze si sestra hleda pronajem, bydlela by zatim u rodicu, jde mi o to, jestli ji muze vzit dceru, kdyz se o ni vubec nestaral, neumi ji obleknout, prebalit, nakrmit, dokonce sestre rekl, ze za vsechno muze jejich dcera chci se zeptat, jestli ma zazadat o svereni do pece, nebo se snim, pokud to pujde nejak domluvit.Byla bych moc rada za vase nazory a rady

A on jí řekl, že bude žádat o svěření dcery do péče? To se mi moc nezdá, pokud o ní takhle mluví, navíc pokud má milenku, tak asi nebude chtít u toho mít na krku dvouleté dítě, ne? Takže ať se s ním zkusí domluvit, že bude mít dceru v péči ona a on si jí může brát na každý druhý víkend třeba. Pokud vůbec bude chtít. Pokud by vyhrožoval, že jí „dceru vezme“, pak tedy podat na soud žádost o svěření do péče, ale počítat i s tím, že může dojít na střídavou péči.

Romeon
Kecalka 202 příspěvků 1 inzerát 17.04.19 14:11

Běžná hrozba hloupých tatínků. Nakonec zjistí, že starost nezvládne ať už kvůli práci, nebo nervům z dítěte a je rád, že je rád. Soudy běžně matkám děti neberou, pokud nejsou opravdu hodně mimo. Nebál bych se a zažádal o svěření a určení výše výživného.

Váš příspěvek
Reklama