Péče o vlasy u malých dívek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11.1.22 21:36

Péče o vlasy u malých dívek

Dobrý den, stále hledám dobrou vlasovou kosmetiku pro nyní osmiletou dceru. Hlavně kondicionér na dlouhé vlasy. Chci, aby byl přírodní. Používáme Nátuře box, ale i tam nějaká chemie je a nikde jsem nezjistila, zda je vůbec vhodný pro děti.
V jiných čistě přírodních značkách se nevyznám a hlavně jsou strašně drahé.
Poradíte, co na vlasy používají vaše malé slečny?
Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13826
11.1.22 21:48

Ja beru v DM od Alverde sampon i balzam. Neni vylozene dětský, ale to neresim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8156
11.1.22 21:57

Alverde také, nejsou tam sulfáty(napěňovače)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
814
11.1.22 21:58

Co Natura Siberica?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
11.1.22 22:00

Jablecny ocet. Muzes si ho i doma vyrobit, at vis co tam davas. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
563
11.1.22 22:03

Čekám, kdy nastane poptávka po věcech bez fyziky, když je takový shon po věcech bez chemie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24243
11.1.22 22:09

Používám šampon a kondicioner cien z lidlu. Jsou to lehký výrobky, vyhovují dítěti i mě a to máme obě lupenku a vlasy jsou po něm opravdu krásný. S četností mytí to nepřeháním, myju vlasy až ve chvíli, kdy je znát lehký zmaštění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.22 22:09

Děkuji, na Alverde se podívám, vyzkoušíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1449
11.1.22 22:12

Alverde nebo Hristna a podobně. Ale až se vlasy začnou v pubertě mastit. Do té doby bez samponu, jen vodou.
Kondicionér žádný. Sem tam masku nebo balzám pokud jsou vlasy kudrnaté a tudíž suché.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.22 22:16

Bez kondicionéru bych dceři vlasy po umytí nerozčesala. A ty ve spreji různé, nefungují, připadají mi jako lepidlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5455
11.1.22 22:23
@jananovotna2605 píše:
Dobrý den, stále hledám dobrou vlasovou kosmetiku pro nyní osmiletou dceru. Hlavně kondicionér na dlouhé vlasy. Chci, aby byl přírodní. Používáme Nátuře box, ale i tam nějaká chemie je a nikde jsem nezjistila, zda je vůbec vhodný pro děti.
Děkuji.

mám dcery 6 a 8 let a používám to samé co ty. Také bych to bez kondicionéru nerozčesala. Zkoušela jsem nějaký dětský šampon s kondicionerem v jednom a taky bez efektu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18843
11.1.22 22:59
@jananovotna2605 píše:
Děkuji.

pouzivam muj vlastni sampon na dcerku a do vlasu ji vtiram pred susenim arganovy olej. Vlasy ma uz od 4 let pod zadecek, hustejsi nez ja, takze asi dobry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2295
11.1.22 23:04

Tak my pouzivame Elseve Dream long, ale predpokladam ze to je pro vas „chemie“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36430
12.1.22 05:13

Dcery mají taky husté vlasy do pasu nebo delší mikádo(jak která) a jen s čistě přírodní kosmetikou bychom vlasy nerozčesaly. Šampony a balzámy kupujeme v kadeřnických potřebách, vlasy si myjí jedenkrát za týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4198
16.1.22 17:56
@Janli píše:
Používám šampon a kondicioner cien z lidlu. Jsou to lehký výrobky, vyhovují dítěti i mě a to máme obě lupenku a vlasy jsou po něm opravdu krásný. S četností mytí to nepřeháním, myju vlasy až ve chvíli, kdy je znát lehký zmaštění.

Souhlasím, cien kondis je podle mě jeden z nejlepších, za ty prachy a krásně voní i druhej den. Já mám teď syoss, už docela dlouho a to je za mě topka, hned za ním cien.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat