Péče v těhotenství U Apolináře

1289
14.2.21 16:37

Péče v těhotenství U Apolináře

Ahoj holky. Zajímalo by mě, jak to chodí, když kontroly probíhají od začátku těhotenství v porodnici? Čeká mě 1 trim screening a poté bych tam již měla být vedena na celý průběh těhotenství (to znamená místo gynekolozky budu chodit tam). Jak často probíhají kontroly a chodíte pokaždé k někomu jinému? Byly jste spokojené? Lze v současné době mít na screeningy manžela? Díky za každé info :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4950
14.2.21 16:57

@Andrejka13 Já chodím do rizikové poradny, takže tam chodím jen k jednomu lékaři, ale nevím, jak je to v normální poradně. A já se k lékaři dostala, jelikož jsem měla přímo žádanku k němu- Ty máš taky žádanku?
Jinak na screening může i partner. :) Já chodím i do rizikové poradny s partnerem, tedy čekáme na chodbě a on pak na mě čeká na chodbě, když jdu do ordinace. :) Nechci aby seděl 4 hodiny v autě, jelikož nejsem z Prahy a chlap mě na KO musí vozit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Modrásek modrý
14.2.21 17:02

Na UZ screening můžeš s partnerem.

• Citovat
  • Nahlásit
1289
14.2.21 17:02

@Maja25 a můžu se zeptat ke komu chodíš? Já bych měla chodit k MUDr. Parizkovi, ale právě nevím, zda tedy budu chodit po celou dobu k němu a jak kontrola bude probíhat. Jak často prosím chodíš do poradny a jak to probíhá? Čekáš někdy dlouho? A na screeningu jsi měla také toho samého doktora nebo někoho jiného?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4950
14.2.21 18:08

@Andrejka13 Já chodím k MUDr. Kouckému. Chodím do rizikové poradny kvůli imunologii a vícečetnému těhotenství. Byla jsem tam poprvé asi před 14 dny. A KO budou co 2-3 týdny. Dle výsledků. U vícerčat se to často mění.
Jinak na screeningu jsem byla u MUDr. Břešťáka. Já u něj byla i dřív, jelikož přes svoji doktorku jsem se k němu dostala, jelikož jsme potřebovali něco vyzjisti na UTZ a paní doktorka říkala, že to je odborník na screeningy.
Takže proto jsem k němu šla v 10tt a pak na screening. :)
Jinak jsem čekala pomalu 3 hodiny v rizikové poradně. Předem se omlouvaly, že toho mají až až, že mají překročenou kapacitu dvojnásobně. Možná t bylo ještě po Vánocích atd. Nevím. :) Jenže můj doktor má poradnu jen ve čtvrtek, tak se to mohlo nasčítat. Pokud bude tvůj lékař mít častější poradnu, tak nebudou fronty takové. :)
Alespoň si to myslím.
A kdo tě poslal k Apolináři? Nebo jsi se objednala sama? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1289
15.2.21 09:16

@Maja25 tak to gratuluji k dvojčatům..nebo jich je více? :) Díky moc, teda 3hodiny to je šílený..toho se právě docela obávám..mám ještě dvě děti, syn 4roky a syn 8m, takže to není úplně ideální. No já chodila k Apolináři do CARU..ne kvůli tomu, že by to nešlo přirozene..je to delší příběh.. každopádně jsem měla jít na jaře na odstranění vaječníků a měl mi to dělat doktor z CARu, jenže já otěhotněla, tak se operace odkládá a doporučili mě právě do poradny. A já pořád váhám, zda je to výhoda nebo zda mám jít ke své doktorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat