Porodní asistentka v Mělníku

2
12.2.21 13:53

Porodni asistentka v Melniku

Ahoj,

Hledam aktualni recenze na porodnici v Melniku a zaroven jestli ma nekdo zkusenost s jejich nebo pripadne svoji PA, kterou jste meli u porodu.
Na strankach jsem nasla, ze pri nadstandartnim balicku komfort si mohu zvolit PA (predpokladam tedy, ze maji smlouvu s porodnici), ale zadny seznam jsem uz nedohledala.

Pripadne jestli je mozne vzit si k porodu svou vlastni a jestli mate zkusenost s nejakou mistni PA ;) V tehle dobe je ovsem lepsi mit PA primo z porodnice. Neni ted vubec jiste, jestli bych si svou PA k porodu mohla vzit.

Dekuji moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4009
12.2.21 15:10

Rodila jsem v listopadu a měla jsem Slovenku PA Lieskovská a byla moc sympatická… ale u mě to byla rychlovka, na box jsem přišla akorát tlačit a za 12 minut byl malý venku. Takže ti asi nepomůžu. Ale pak na kontroly, sprchování a všechno byla suprová, fakt sympatanda i mladá doktorka, která tam byla taky.

Na celou porodnici v Mělníku nemůžu říct ani půl křivého slova. Všichni byli skvělí, i dětský doktor, sestry, zkratka vše ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
12.2.21 16:10

@Verurizeckova a PA jste si vybirala sama predem nebo jste zrovna mela stesti? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4009
12.2.21 18:49

@eleniska žádnou jsem si nevybírala, mě to ani nenapadlo :) ale co jsem měla možnost vidět personal, tak byli všichni skvělí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat