Pečete nebo si necháváte napéct?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4214
21.11.19 17:43

Kámoška řeší stejnou věc, jenže je bezdětná a říká si, že děti nemá, tak proč by tolik pekla.
Já přemýšlím, jestli si objednat nebo napéct. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
608
21.11.19 17:46

2 děti a nenažranej manžel - nechávám si péct 3kg. já si vezmu tak max 10ks ze všeho :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10782
21.11.19 17:46

Peču, ještě jsem neochutnala něco, co by mi chutnalo stejně dobře jako moje vlastní.
Nebo ochutnala, ale ne u lidí, kteří to pečou pro jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lucenka
21.11.19 17:47

Peču. Mám ráda, jak se při pečení pěkně provoní byt. Navíc se do toho pěkně zapojí i kluk.

• Citovat
  • Nahlásit
4507
21.11.19 17:47

Nepecu, jedno malé dítě. Nechce se mi, chodím do práce, nebaví mě to, loni jsem se mordovala, zada v p*deli a nakonec se toho ještě plno vyhodilo. Objednala jsem 2kg, počítám ze něco rozdám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28866
21.11.19 17:48

Peču. Zaprvé je to taková hezká tradice, peču se synem, baví nás to pak zdobit :) zadruhé kupované ráda nemám a nechat si péct od někoho z domova mám takový blbý pocit, že nevím co tam ten člověk dá, nebo že to osahava rukama a jak (a jak dlouho) to pak skladuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
438
21.11.19 17:49

@Janiiska Já si teda peču a to každý rok. A to peču tchýni, mámě a bráchovi a to mám roční cácorku ale je hodná a dokáže si hrát sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56572

Peču kvůli tomu procesu, kvůli zábavě s dítětem, kvůli vůni v bytě… peču pár druhů z poloviční dávky, sama to pořádně nesmím a chlap si na to nepotrpí, ale to pečení samotné je na tom největší zábava. možná bych mluvila jinak, kdyby měla rodina potřebu mít doma deset druhů po dvou kilech :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1323

Pecu, bavi mne to a rodine chutna. Ale neprehanim to, pecu par osvedcenych druhu ve vetsi davce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
21.11.19 17:50

Taky peču, ale my stejně jíme jen perníčky, linecké a rohlíčky. Moje mamka něco pekla a něco kupovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11722
21.11.19 17:52

Zkusim letos neco upect… ale jen linecky a rohlicky… jsem v tomhle lama. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25054
21.11.19 17:55

Peču, děti se vždy těší, jedi to na kila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1188
21.11.19 17:57

Jsem mizerná pekařka, ale peču… :mrgreen:
Linecký, rohlíčky, perníčky, strojkový a pak udělám pár druhů nepečenýho cukroví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
21.11.19 17:57

Peču, protože mě to zkrátka baví. Ale dělám i nepečené druhy, ty přibývají rychleji. Nechat si napéct u nás není tradicí a to raději uděláme narychlo jednu nebo dvě vánočky, než si koupit krabice cizího cukroví… :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8634
21.11.19 17:58

:mrgreen: dobré téma.. vařím ráda, páč je to velmi kreativní a pokaždé to udělám trochu jinak :mrgreen:… pečení je pro mne OTROČINA..
bezdětná jsem to bojkotovala úplně, nasr. t.. stejně člověk po tom akorát přibere
s dětmi to člověk přehodnotí.. tradice, vůně v bytě a štěstí dětí jak válí a vykrajují (samozřejmě trojitý bordel a práce jak bez nich, ale co by pro ně člověk neudělal, že..)
takže aspoň ty perníčky a linecké domácí a taky Raffaelo domácí a čokoládové kuličky a nějaké ovocné placičky.. a tím bych to tak nějak uzavřela :mrgreen: :lol:
pečení 10 druhů je pro labužnice, co bez toho nemůžou být, ale rozhodně ne pro velmi zaměstnanou matku s 2dětma a 2 psy :mrgreen:
PS : koho to baví, tomu to trochu závidím, jak si s tím někdo vyhraje a má to krásné a vymazlené ;) tohle jde fakt mimo mě, radši udělám dobrou omáčku nebo voňavou flákotu masa ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat