Pečete někdo na Vánoce cukroví?

3399
18.11.15 16:27

Pečete někdo na vánoce cukroví?

Ahoj holky, pečete některá z Vás na Vánoce nebo si kupujete v obchodě, nebo si necháváte od někoho péct? A co pečete? kolik druhů a co u Vás tzv.,,jede'' :-) U nás cukroví moc nejede, tak se chystám jen na koka roládu, rohlíčky, linecký a hlavně co u nás jede, je kiwi řez jako zákusek :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1911
18.11.15 16:29

Peču kvůli dětem a s dětmi ;) linecké a perníčky, kvůli sobě :oops: vanilkové rohlíčky. Muž si objedná u kámošky 2kg mixu a spokojenost…
JInak nejsme moc na sladké, ale tohle být prostě musííííí!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9050
18.11.15 16:30

Peču jako divá a už se moc těším :dance:. Druhů tak 15.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6579
18.11.15 16:31

Samozřejmě peču, letos plánuju jen 8 druhů pečeného a asi 4 druhy nepečeného, potom ještě udělám asi 2 druhy jen po pár kouscích pro sebe, protože mám dost alergií :). Ještě jsem nezačala. První adventní víkend to jistí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
18.11.15 16:31

Já když byla jako dítě, tak jsme doma pekly několik druhů, fakt hodně..a stejně to jedl jenom taťka. My holky na sladké moc nebyly.. a nejsem dodnes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9050
18.11.15 16:32

@Debie Já taky peču pro známé, moc mě to baví :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2398
18.11.15 16:32

Peču. Dohromady s babičkou teda. Děláme asi pětadvacet druhů a pečeme pro celou rodinu. Ale pro sebe samotnou si beru jen asi šest druhů. Banánky, nějaký linecké, kokosky, kokosové kostky, trubičky, ořechy, a možná ještě něco málo. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66249
18.11.15 16:33

@LLenule111 u nas cukrovi zmizi hned po upeceni :oops: :oops: :oops: jsme dva, tak pecu jen 3 druhy, vetsinou nanekolikrat. Ale tento rok jen jeden druh pro manzela, drzim dietu :mrgreen: kuppvane by manzel nejedl, je zmlsany

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3836

Peču, ale jen decentně. Kupované, ani dělané od někoho nemůžeme (vzhledem k potr. alergiím). U nás jednou vosí hnízda (ty jediné ve velkém), vanilkové rohlíčky, mrkvové trojúhelníčky, laskonky, kokosky, plněné ořechy, linecké košíčky a perníčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248

Jojo peču. Rohlíčky, linecké, perníčky, rumové rohlíčky… A vanocku 23. večer, aby byla na Štědrý den k snídani :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6579
18.11.15 16:34

Ta vůně, jé, holky, já se tak těším :D
Ale zdobí chlap s malým, já jsem na to levá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10975
18.11.15 16:36

Pečeme. Něco podle receptů od našich, něco podle tchánů a něco svého vlastního :lol: Zatím jsme na 9 druzích pečeného a dvou nepečených. Letos nějakou novinku plánuju, protože jsem k narozeninám dostala knihu Cukroví z edice Apetit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1911
18.11.15 16:38

@Paoloska :palec: ona nám peče i úžasné narozeninové dorty, radši podpořím šikovnou mamču na mateřské než něco koupit v supermarketu ;)!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
18.11.15 16:38

Kupované sice může být výborné, ale domácí je nejlepší:) Děláme rohlíčky, linecké, perníčky (sakryš, už bych asi měla začít s těstem…), úly a rumové kuličky. není toho moc, ale když dáme mezi rodinami dohromady, co kdo napekl, pomalu ani nevíš, co jíst dříve:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
18.11.15 16:40

Já taky peču, zatím jsme s manželem jen 2, tak peču max 3-4 druhy, prostě jen pro radost :-) a pak taky peču vánočky, každý rok začátkem prosince zkušební (jestli jsem to nezapomněla) a pak před Vánoci naostro :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat