Pediatr Královo Pole / Řečkovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cuccinka
Kecalka 194 příspěvků 06.09.18 17:19
Pediatr Kr.pole/ Řečkovice

Zdravím Vás všechny :-)

moc Vás prosím potřebovala bych poradit s dětským pediatrem v Kr.poli nebo Řečkovice? Koukala jsem na znamylekar.cz ale nějak mě nic neosvětilo a neinspirovalo. Budu tam chodit s novorozencem. Moc děkuji

Reakce:
inkognit
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 06.09.18 21:41

@Cuccinka Zdravím, já jako dítě chodila k MuDr. Chudáčkovi v Řečkovicích na Banskobystrické, (je to čtyři roky zpět co jsem tam přestala chodit) je to super doktor, vždycky si popovídal zeptal se co mě trápí netrápí a vše vysvětlil případně, a nikdy nic nezanedbal… Nyní tam ordinuje i jeho manželka a ta si od něj přebírala tuším dívky jako pacientky, u ní jsem byla ale pouze asi jednou. A ještě měla ordinaci ve stejném domě jedna dětská lékařka kde jsem byla jednou když měl pan doktor dovolenou, a ta byla taky milá, ale byla jsem u ní pouze jednou, takže těžko říct jak se běžně chová atd. ..snad jsem alespoň trochu poradila :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >