Pediatr v Praze

DD
337
6.5.06 00:34

Pediatr v Praze

Milé maminky z Prahy,

potřebujeme změnit pediatra. Proto jsem vás chtěla požádat o radu či tip na seriozního pediatra, který dodržuje objednávkový systém a má zkušenosti. Ideální by byla Praha 5, ale za dobrým doktorem, pojedeme i na okraj Prahy :wink:

Mockrát děkuju za pomoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

945
6.5.06 11:08

Výborná je MUDr. Tichá z Kartouzské, postarala se nám o miminko hned po porodu, když naše dr. (Praha 6) byla nemocná. Teď k ní chodí kamarádi s dítětem a jsou taky moc spokojení.
Jak „dodržuje objednávkový systém“ teda ale fakt netuším. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
16.5.06 10:22

Ahoj
moc spokojeni jsme s paní Dr.Štolfovou (Sídliště 1100, Praha 5-Radotín, tel. 257811609). Je moc milá, má příjemnou sestřičku a docela pěkné prostředí. Mají vyčleněné hodiny na prevenzivní prohlídky - nikdy jsme nemuseli čekat. Návštěvy v době nemoci zatím nemám vyzkoušené. Nicméně myslím, že paní doktorka je šikovná a zkušená. doporučuji. Mimochodem, sama jsem dětský lékař z nemocnice t.č. na mateřské a s důvěrou se na ni obracím.
Hodně štestí s miminkem přejí
Jade a Lucinka (3,5 měsíce)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
7.6.06 21:46

pediatr na Praze 5

Chodíme s holčičkou k MUDr. Bartošové na Prahu 5,není problém se objednat i mimo ordinační hodiny, slouží i v Motole, ordinaci má v Kartouzské ulici - Praha 5.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5551
7.6.06 22:39

Ahoj.
My chodíme k Tiché do kartouzské, protože to bývala i moje dětská Dr. takže ji znám a věřím jí na milion procent. Je fakt výborná, má zvlášť ordinační hodiny, kojeneckou poradnu i poradnu pro zvané (očkování…), ale není problém jí zavolat i mimo ordinační hodiny, je moc milá. Moje mladší sestra měla laryngitidy jako malá, Tichá přijela klidně večer k nám domů, vážně si myslím, že bych těžko hledala lepší Dr.
V té budouvě sídlí i Dr Bartošová, ta ji zastupuje v případě dovolené, taky je moc příjemná. A ještě je tam Dr Krulišová, to je už paní dost starší, ale taky výborná, pečlivá. K té jsme patřili než se měnily obvody kdysi, asi do mých 5ti let. Taky je ochcotná přijet i domů.

Takže tam jsou dobré asi všechny, tak bych doporučila tam zajít na koukando a podívat se ke všem třem, uvidíš, kdo ti bude nejsympatičtější.

Píšu tel na Tichou:257 323 014 a myslím, že v pátek dopoledne (od desíti??) je tam i Bartošová současně s ní a možná i Krulišová, že bys je mohla oběhnout všechny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12071
19.2.14 09:57

Ozivuji diskuzi… uz si prapadam jak cvok, 2× uz jsme zmenili pediatra a ja jsem stale nespokojena. byvala doktorka me nutila do neceho co jsem ja nechtela (kojit+UM) a tadle soucasna je zas se vsim hned hotova, furt mele to same dokola a ze uz me to rikala atd. vse je reseno ve spechu, ani clovek nema pomalu cas se na vse poptat a malickou take nak zvlast nekontroluje
poradil by jste nekdo pediatra v praze, nejlepe P 6,7 nebo okoli Palmovky ktery ma seriozni pristup k pacientum, da prohlidce veskerou peci, srozumitelne veci vysvetli atd
nevadilo by me i treba platit rocni popatek, jen hledam opravdu nekoho pecliveho a v klidu
dekuji :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
707
19.2.14 10:12

My máme na P7 dobrou Mudr. Petrusovou, ale nevím jestli tvoje požadavky na pediatra splňuje…je prostě normální rozumná doktorka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.14 10:25

Ahoj, já jsem maximálně spokojená s Mudr. Šrankovou (http://mudrsrankova.cz/), je pravda, že někdy čekáme i 1,5 hod, ale je to tím, že se pacientům opravdu věnuje, vše rozebere a pečlivě vysvětlí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1075
19.2.14 10:27

@superandrysek

Praha 6-Petřiny.
MUDr. Naděje Kočnarová za nás super mila, ochotna jak ona tak sestřička.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10003
19.2.14 10:30

My chodíme sice na Prahu 5 poliklinika Barrandov MuDr Schwarzová a máme také zkušennost s MuDr Mottlovou také na poliklinice, pěkné prostředí, fajn přístup, dá se domluvit, pěkně si povídá i s dítětem, hodně štěstí při výběru je to někdy opravdu oříšek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
19.2.14 10:38

Já byla moc spokojená s MUDr. Dosedělovou na Praze 6, ul. Jugoslávských partizánů.
Je mladší, příjemná a nikdy jsme nečekali. Kdybychom opět bydleli v Praze, budem určitě chodit zase tam.
Na jejích web. stránkách se můžeš dočíst více http://www.dosedelova.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12071
19.2.14 13:13

Holky moc moc dekuji, zkusuim to obvolat - neni nad doporuceni maminek :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12071
23.2.15 13:16

Ahoj, jeste jednou ozivim diskuzi, jsem zas v podobne situaci, s tim rozdilem ze me dnes u pediatra rekli ze od pristiho roku nebudou brat nasi pojistovnu. zas az tak tam spokojena nejsem, na to abych menila dceri pojistovnu - tudiz zase zacnu hledat…achjo
konecne bych uz chtela najit doktora/doktorku kde budou peclivy. me se to zatim vsude zda jak na bezicim pasu a ze se detem moc nevenujou, dcera je mala 20m a predpokladala jsem ze ji obcas aspon nekdo zkoukne motoricky atd, ja asi obavy nemam, prtz sikovna je azaz ale nejsem odbornik.
poradite nekdo pediatra nejlepe praha 7 kde se detem aspon trosku venuji. nevadilo by me ani soukrome zarizeni
dekuji a hezke odpoledne :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2802
23.2.15 14:16

@mumisek79 Neni to sice Praha 7, ale my chodime k Dr Kavanove na poliklinice Prosek a muzu jen doporucit! Male je 17mesicu a chodime tam od zacatku. Pani dr je pecliva, mila a sesticka je take uzasna!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12071
23.2.15 20:11

@Lu13 dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu