Peg Perego Centro Completo

Anonymni
28.6.07 14:11

Peg Perego Centro Completo

Moc se mi líbí tento kočárek ale nemám na něj zatím žádné reference. Nemáte s Centrem někdo zkušenosti? Prosím napište mi, jestli jste s ním spokojené a naopak, jestli se vám na něm něco nelíbí. Hrozně dlouho už vybírám nějaký sporťák a tohle je pro mě zatím velký favorit…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1274
28.6.07 18:16

AHojky!
Já ho mám od dubna a používám ho denně… Z referencí jsem slyšela, že se špatně ovládá, ale z vlastní zkušenosti říkám, že je úplně normální… Má velký a prostorný košík, který jde sklopit nahoru a není skoro vidět. Hlavně je prostorný a malý se v něm v pohodě prospí. Pásy ho nenutí aby seděl opřený v kočárku, takže mu nevadí, že je přikurtovaný. … Má snadno odejmutelný pultík - je plastový takže se dá v pohodě udržovat v čistotě… potahy mám ušmudlané každou chvilku, ale jsou takové šustákové, tak je vždycky čistím jen vlkým hadrem, ještě jsem nezkoušela sundávat a prát celý potah. je trochu těžší než ostatní golfky, ale já ho nikam nevynáším. Do auta ho v pohodě složím a je i schopný samostaně stát po složení, ale výrobce to neuvádí,… no jinak mě nic moc už nenapadá… Prostě já jsem spokojená. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
29.6.07 15:02

Ahoj,
ja mela tento kocarek presne rok a ted jsem ho prodavala a bylo mi u toho docela smutno :( , ale byl pro nas uz zbytecne velky a komfortni.
Kupovala jsem ho, kdyz bylo dceri 8 mesicu, pro mimi je uzasne pohodlny, krasne polstrovany, da se dat do uplneho lehu, ty vzadu odepinaci ksiry myslim taky jine kocarky nez PP nemaji a jsou skvele. Taky jsem docela casto vyuzila preklapeci strisku nejen proti slunci, ale i ldyz nahle zacalo prset. Potah jsem mela z te lonske kolekce, to byl trochu jiny material nez jsou ty letosni, barva drzela i po nekolika pranich, nevysisoval se a dobre se udrzoval.
Bezva byl taky zatepleny fusak, obzvlast v letosni mirne zime stacil jen ten a deka. Velikost nakupniho kose bez diskuse, veslo se tam odrazedlo i s nakupem 8O . Ale je pravda, ze cim vic zatizeny, tim hur ovladatelny.
Kdyz s nim zacnes jezdit, musis si hlavne zvyknout pouzivat naslap pri prejizdeni obrubniku… (to je to, co mnozi mylne nazyvaji stupatkem pro starsiho sourozence - blbost!!!) Ja si na to zvykla natolik, ze ted ho marne hledam, i kdyz to neni potreba :)
Co se vahy tyka, tak je na tom asi tak stejne, jako drtiva vetsina golfek v teto vybave. Ja ho do MHD zvedala sama, ale samozrejme jsem si nechala rada pomoct.
Za ten rok jsme s nim nemeli zadnej problem, jen me ted napada, ze hned po te, co ho koupis, je potreba prosplichnout brzdy WD40, aby sly pekne hladce a pak treba po pul roce znova.
tak to je snad vse

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
1.7.07 00:47

Ahojky,
tak já Centro nedoporučuji… :( Měla jsem ho 2 měsíce a pak už jsem to prostě nedala a musel jít z domu, hrozně špatně se ovládá, i když má spoj. rukojeť, tak ho jednou rukou neuřídíš, kolečka se mi plašila i na rovné cestě a zatáčel… Taky pořádně vyzkoušej tu rukojeť, je dost tlustá a ne každému padne do ruky.
Měla jsem loňský model a vozila jsem v něm už větší dítě (1,5), pak je najednou stahovali z prodejen, takže asi vážně OK nebyl :roll:
Ta letošní kolekce je prý už o něco lepší, ale nevím, proč je jich teda tolik na netu v bazárcích na prodej, i úplně nové, třeba 14 dní staré :?:
Mě tento kočárek velmi zklamal, teda co se týká manipulace (ovladatelnosti), jinak by byl super, fakt vychytaný, jak tu psaly holky…
bylo mi ho líto :cry: , ale fakt jsem se s ním nadřela a nejen já, ale i manžel a rodiče, kámoška, všichni na něj nadávali :evil: A že mám s čím srovnávat :wink: :lol:
Jo a nebyl to vadný kus, četla jsem na něj více špatných recenzí…
Zkus ještě mrknout na diskusi na baby-cafe: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…

Sisi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
6.7.07 11:55
sisinka píše:Měla jsem loňský model a vozila jsem v něm už větší dítě (1,5), pak je najednou stahovali z prodejen, takže asi vážně OK nebyl :roll:
Ta letošní kolekce je prý už o něco lepší, ale nevím, proč je jich teda tolik na netu v bazárcích na prodej, i úplně nové, třeba 14 dní staré :?:
Jo, tak to by mne taky zajímalo :) Už jen proto, že se do 14ti dnů dá vrátit a v dobrých obchodech ho vezmou i pár dní po lhůtě, když si rovnou u nich koupíš nějaký jiný model. (např. http://www.babyportal.cz/…dni-podminky - V. Vrácení zboží - „…má kupující právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění…“) Takže je to spíš tak, že si to někdo koupí a do inzerátu napíše 14 dní a ve skutečnosti jsou to dva měsíce :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
6.7.07 16:26

Kláro,

to je nesmysl… :wink: Vždyť datum prodeje máš uvedený v papírech a ty snad každý kupující chce, obzvlášť když je ještě kočárek v záruce :wink:
No a s tím vrácením do obchodu, tomu moc nevěřím… Jo kdyby jsi s tím kočárem nejezdila venku, jen ho doma vyzkoušela, tak ano…ale jetý kočár, na kterém po pár dnech bude vidět, že se s ním venku jezdilo, minim. na těch kolech, tak to ne…
Jinak v těch obch. podmínkách začíná ta věta takto:
„Byla-li smlouva uzavřena při použití prostředků komunikace na dálku, má kupující právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění, které objednal. Při splnění uvedených podmínek se Společnost zavazuje zboží převzít zpět a vystavit dobropis.“

Takže tak, kdo koupí kočárek přímo na prodejně, tak moc šanci ho vrátit nemá :(

Sisi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.8.07 11:49

Ahojky

Tak jsem vybírala a vybírala a nakonec se rozhodla pro tento kočárek. Rozhodovala jsem se právě mezi PP Centro Completo a Jané Carrera Pro. Ale u Carrery mě nakonec odradila cena 8.200 Kč bez nánožníku a navíc ta kolekce 2007 se mi moc nelíbí barevně. A ten nánožník se určitě zjara a na podzim bude hodit. Přes zimu budem nejspíš jezdit se starou kombinací.

Ale chtěla jsem se zeptat: U nás na obchodě PP Centro Completo (ani jiné PP) nemají, takže budu objednávat přes net naslepo. A zajímalo by mě, jestli ty barvy na obrázkách co jsou na obchodech odpovídají skutečnosti. Zajímalo by mě, jak vypadá ve skutečnosti ta oranžová u Solea. Jestli je nebo není křiklavá. Příp. jak vypadá ta barva Toffee. To je šedá nebo hnědá? Díky moc za odpovědi, ale vůbec nevím jakou vybrat. :roll: Kdyby měl někdo fotku jak to vypadá v reálu, byla bych moc vděčná.

• Nahlásit
  • Citovat
13
4.8.07 14:58

Videla jsem obe barvy v realu a jsou, podle me, velice prijemne, vubec ne kriklave nebo tak vyrazne, jak jsou prave u Jane.
Tofee je kombinace hnede a bezove, oranzova u Solea je docela tlumena, nebala bych se v tomto pripade ani naletu musek. Myslim, ze docela odpovidaji barvam na netu
Tezke rozhodovani, pouvazuj treba, jestli uz mas doma nejky doplnky (taska, deka…) nebo do jakych barvicek prcka nejcasteji oblekas :D
A ten nanoznik je u tohoto kocarku opravdu zateplenej!!, pokud bude takova zima jako letos byla, tak si snim a dekou asi vystacis

Preji stastnou ruku pri vyberu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
4.8.07 23:29

Jak píše Adusa, barviček se bát nemusíš, jsou decentní a elegantní, dokonce i ty bílo-černé puntíky jsou moc pěkné :D
PP nemá křiklavé barvy jako Jané atd…
Ta barva Tofee je moooc elegantní a na Centru vypadá super 8)
A nánožník je bezva…
Bohužel mám fotku jen loňské kolekce (barva Anice), tak ta by Ti moc nepomohla :wink:
Sisi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.8.07 17:42

Ahoj, chtěla bych se zeptat na nánožník k tomuto kočárku. Je opravdu tak moc zateplený? Já jsem zvyklá ze staré kombinace, že když jen tak trochu prší a fouká, tak dám nánožník a pláštěnku ani nevytahuju. Šlo by to tak i s tímhle nánožníkem nebo by se mi v tom teď v létě při větrném a deštivém počasí dítě uvařilo??

A ještě jsem četla, že je u tohoto kočárku slídové okýnko na pozorování dítěte. Ale nevím, jestli je zakrývací nebo je pořád „otevřené“. Jde mi o to, když by svítilo sluníčko ze strany toho okýnka, tak aby nesvítilo prckovi na hlavu. Doufám, že chápete jak to myslím… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
362
19.8.07 14:49

Anonymní ,
myslím, že bude lepší, když budeš opravdu používat pláštěnku :wink: Teď v létě by prckovi bylo vedro v tom nánožníku. Je fakt vyteplený, na teplé dny to není… Navíc pláštěnkou chráníš i potah kočárku proti kyselým dešťům a tak…
Okýnko na boudě není zadělávací, ale slouží zároveň jako kapsa na zip, takže si do ní můžeš dát něco, co ti to okýnko zakryje… Známá měla z kartonu vystřižený tvar přesně toho okýnka, natřela to do barev kočárku a v případě potřeby to tam dala a vypadalo to dobře… :lol: :lol: :lol: Nebo tam stačí dát plínu apod.
Tady foto:
http://rodina.cz/…troxxxxx.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonim
10.11.09 13:16

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda jde k tomuto kočárku nasadit vanička na mimi naveta. Tak jako u P3. Děkuji Dáša.

• Nahlásit
  • Citovat
11.11.09 08:25

Centro posoudit nemuzu,ale mame Skate a P3 a oba kocary jsou uzasne. Skate pouzivame od narozeni, male jsou ted 4 mesice (6.65kg a 63 cm) a do korby se porad vejde v pohode i s fusakem.Navic je skladny a lehce ovladatelny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
13.11.09 14:22

Ahoj, já Centro mám, taky spokojenost..Mám do něj vložnou vaničku, Perega mají systém, který to umožňuje, byla jsem spokojená. Nic moc velkého, ale do jara nám to bohatě stačilo :wink:
Zkusím hodit foto vaničky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
13.11.09 14:24

ještě něco:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...