Peg Perego: Centro Completo & A3 Completo

665
26.6.06 12:07

Peg Perego: Centro Completo & A3 Completo

Nevíte, jaký je hlavní rozdíl mezi „Peg Perego Centro Completo“ a „Peg Perego A3 Completo“? Sháním golfky se spojenou rukojetí (nebo lehčí sportovní kočárek) a tyhle dva typy mě zaujaly nejvíc. Centro se mi líbí o něco víc - připadá mi prostornější a při tom se dá složit do menších rozměrů (aspoň na délku je při složení výrazně kratší) a při tom je Centro skoro o 2000 Kč levnější než Pliko A3 - což mě trochu zaráží, nějak nemůžu přijít na to proč, resp. v čem je ten hlavní rozdíl. Že by kvůli těm kolečkům…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

595
26.6.06 12:20

Ahoj Alice,
co zkusit zavolat do Dětského ráje a zeptat se tam? Nebo jim pošli mail. Mě odpověděli vždy rychle. Oba kočárky tam mají. My máme taky Peg Perego Pliko P3 2 roky a jsme velmi spokojení. Už ho ale moc nepoužíváme.

http://www.detskyraj.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
451
26.6.06 16:55

Používám Centro a myslím, že kolečka jsou větší než u Plika - jsem spokojená, mimo to, že stříška byla trošku deformovaná při přepravě, a když ji manžel dojel vyměnit, tak mu dali skoro stejnou, že prý jsou takové všechny, ale lidi, co to neví, tak si toho nevšimnou…Nemá náhodou Pliko přehaz.rukojeť? to Centro nemá, ale má přehazovací stříšku, takže s vaničkou používáme od narození.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama