Peg Perego - problémy s reklamací

Anonymni
18.5.07 16:28

Peg Perego - problémy s reklamací

Zdravím všechny maminy! Právě řeším problematickou reklamaci kočárku Peg Perego. Zlomila se nám tyč tvořící podvozek kočárku a firma Kenyo nám tvrdí, že jsme ji sami mechanicky poškodili. Nedávno řešila česká televize problém s reklamací tašek na kočárky Peg Perego. Proto jsem se chtěla zeptat, zda mají i další maminky problémy s touto značkou kočárků?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

175
18.5.07 17:15

Pokud mluvis o hlubokem kocarku Peg Perego a zlomila se ti ta tyc, co spojuje boky podvozku, to byva typicky problem tohoto kocarku. Doporucila bych ti obratit se na obchod Malli: www.malli.cz - sidli v Dlouhe v Praze, maji prodejnu i autorizovany servis Peg Perego a pani prodavacka me tam v podstate od kocarku zrazovala: rekla, ze je MESTSKY, nikoli do terenu, ze tam se hned zlomi ta tyc (!!) a ze jsem mela videt tech reklamaci, co meli po lete, kdyz se lidi vratili z chat. Cili bych rekla, ze je to konstrukcni vada kocarku, ale jestli uznavaji reklamaci, nebo ti to opravi za penize, to nevim. Kazdopadne o tom vedi sve a muzou ti poradit.

Ja jsem u Kenya reklamovala jiny kocar, zlomila jsem mu ve vytahu madlo v tom polohovani :o a stalo me to asi 400 Kc. Reklamaci neuznali, ale ani bych to tehdy od nich necekala, to byla fakt moje chyba..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama