Bugaboo Bee - video - pokochejte se!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sisinka01
Kecalka 362 příspěvků 18.05.07 03:40
Bugaboo Bee - video - pokochejte se!

http://daddytypes.com/…aboo_bee.jpg

A teď pozor, tohle video se vám bude líbit :wink: :

http://www.youtube.com/watch?…

Bugaboo Bee:
sedačka
vhodná pro děti od narození do cca 4 let. pro větší pohodlí lze kočárek vybavit vložnou taškou (doplněk). sedačka otočná směrem dopředu, nebo dozadu. položit lze do 4 pozic. při položení sedačky se automaticky prodlouží, aby se přizpůsobila dítěti.

autosedačky
bugaboo adaptéry pro uchycení různých autosedaček k dispozici

ovladatelnost
přední otočná kola o 360°. odpružená kola, každé kolo s vlastním, nezávislým odpružením. kola vyrobená z odolné gumy vyplněné pěnou.

rukojeť
výškově nastavitelná rukojeť

technická data
nosnost: 17 kg
váha: 7,7 kg
rozměry složené: d88 x š43 x v31cm

barvy
základní sedačka pouze černá. možnost vybrat si stříšku v barvách červená, khaki, modrá, černá a žlutá.

a cena? 13.929 Kč. V Evropě se poprvé představí v září na Kind und Jugend, takže bude k dispozici asi až koncem roku.

Tak jak se vám líbí :?:

Jak maminky hodnotí Bugaboo Bee

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
RADULKA
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 18.05.07 08:56

no ta cena je dobra, na to, ze je to kocar na popojizdeni do supermarketu :))

Janaze
Kecalka 175 příspěvků 18.05.07 11:39

Pripada mi, ze i s timhle kocarkem Bugaboo doazuje, ze se vic zameruje na pohodli rodicu, nez ditete. Klip ukazuje, jek je kocarek bezvadne ovladatelny a skladny, ale o sedacce nic nerika. Je to jako s jejich vlajkovym kocarem: skvele ovladatelny, variabilni a lehky, ale! nema pevna zada, sedacka je mala (vetsi dite ma hlavu v boude) a o spani s nohama nahoru se ani nemusim zminovat :roll: Jako kocar na nakup asi ano, jinak ne.

korena
Závislačka 4494 příspěvků 18.05.07 11:50

Mně se líbí moc, je super…myslím reklamu :lol: Jinak kočárek vypadá opravdu jak vozítko na měsící a pro pohodlí dítka asi moc nebude :wink:

MataP
Závislačka 2619 příspěvků 18.05.07 12:15

Ahojky,

no ja mam asi nejakou averzi na ty moderni designy kocarku. Bugaboo a jeste Queeny Buzz jsem sledovala v realu celou zimu u nas v parku. Prijde mi, ze se do nich vejde s fusakem ditko tak do roka, pak uz vsude „precuhuje“. Sedacky jsou strasne male a otevrene, takove nechranene treba proti vetru nebo tak. Asi se s nima neda jit ven, kdyz je osklive pocasi. Jo a co me jeste u toho Bugaboo zarazilo, ze je ta hluboka korbicka strasne nizko u zeme (oproti ostatnim kocarkum). Mozna jde jen o zvyk, ale nevadi to vyssim maminam, ze se musi tak schybat?

Ale reklama je to hezka :-)

Mata

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.07 15:39

mne se teda libi moc - jak reklama, tak kocarek.
Ja mam pro zmenu averzi na klasicke vypolstrovane ctyrkolove kocarky, co pripominaji tank :roll: Hanka

Sarik78
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.07 15:44

Tak ja bydlim v Berline a skoro vsichni zde jezdi s kocarkem Bugaboo. Je to tu ted takova moda, kocarek je po meste idealni, jelikoz je malinky. Pro dite nad 1 rok asi spis moc maly. Co je ale dost blby jsou kolecka. Ty jsou tak minimalni, ze pokud je v zime/na jare jen trocha snehu, neda se s tim kocarkem ani pohnout :-(

Sarik78
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.07 15:48

Tak ja bydlim v Berline a skoro vsichni zde jezdi s kocarkem Bugaboo. Je to tu ted takova moda, kocarek je po meste idealni, jelikoz je malinky. Pro dite nad 1 rok asi spis moc maly. Co je ale dost blby jsou kolecka. Ty jsou tak minimalni, ze pokud je v zime/na jare jen trocha snehu, neda se s tim kocarkem ani pohnout :-(

Jitka L.
Extra třída :D 10468 příspěvků 18.05.07 15:55

Reklama je skvělá a s kočárkem je určitě lehká manipulace, jenom si moc neumím představit jak s ním jezdím na chatě nebo ve sněhu. Ale na nákupy a do větších měst je asi fajn.

sisinka01
Kecalka 362 příspěvků 18.05.07 18:34

Holky ,
přinejmenším je Bee zajímavý kočárek :wink: Mě by se případně líbil jako cestovní kočárek - golfky, prostě jako 2. vozítko, ale určo ne jako hlavní kočár…je dost malý :(
Mě se teda ty moderní kočárky líbí, i když některé už spíš připomínají kosmické vozítka. :lol: ..ale jak to vozítko není pohodlné a prostorné pro prcka, tak může být jak chce kráááásný, ale já ho nechci…

Ale hlavně ta reklama, je supééér, bomba, nejlepší na tom je, že jsou tam ti sympatičtí tatínci a co všechno s tím kočárkem umí!!!! http://www.sirmi.ic.cz/smajl/45.gif /> To video se jim povedlo, i když o kočárku moc neříká :wink:

Sisi

PeZa
Ukecaná baba ;) 2257 příspěvků 18.05.07 18:39

Sisinko, máš pravdu, reklama krásná, ale jenom ta reklama, já teda tyhle typy vozítek taky moc nemusím..Nějak mi to přijde málo muziky za hodně peněz, je to o tom, být IN :lol:

Takže já raději zůstanu u klasičtějších tvarů a třeba i polstrovaných, hlavně, aby se tam mimískovi líbilo a dlouho se tam pohodlně vychrupkal…

sisinka01
Kecalka 362 příspěvků 18.05.07 19:10

Pezo , :wink: nad tou cenou jsem raději ani nepřemýšlela…Ta je pěkně přemrštěná!!!!!! Tu cenu tady raději ani nebudeme rozebírat… :wink: :evil:

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 18.05.07 21:15

Já to video nemůžu najít, ukáže se mi tam celá stránka videí a o kočárku nic :roll: Prosííím, pomůže mi někdo :?: :lol:

Váš příspěvek
Reklama