Pejsek a Silvestr

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
toma0105
Kecalka 167 příspěvků 1 inzerát 29.12.18 19:22
Pejsek a Silvestr

Řešíme teď co s pejskem na Silvestra, budu ráda, když poradíte co dáváte třeba za tabletky, aby se nebál, případně to prospal atd. Máme pejska, který se petard nebojí, reaguje pouze štěkáním, protože slyší, že se venku něco děje. Dá se volně koupit něco v lékárně, aby byl trošku utlumený?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jeanny21
Kecalka 169 příspěvků 29.12.18 19:23

Připravit mu koutek, kde by se schoval

Kriss Tina
Kelišová 7071 příspěvků 29.12.18 19:24

Tyjo my dávali něco na spaní, ale název už si nevzpomenu, ale spíš bych se poradila na veteřině, jen tak lidské léky bych se bála podávat :think: pak sme se s ním před půlnocí zavřeli do koupelny a pustili rádio aby kravál z venku neslyšel…

evva.elza
Stálice 60 příspěvků 29.12.18 19:25

Jsem v posteli já a psi. :-)

evva.elza
Stálice 60 příspěvků 29.12.18 19:26

A přikryju je peřinou a hladím. Pokud už před tím neusnuli. Ale je to velký problém…

pikachu9
Stálice 52 příspěvků 29.12.18 19:26

To jsem ani nevěděl ue něco takového existuje. My máme psy normálně venku u boudy, nevadí jim to. Je pravda, ze u nas strili jen na stadionu a ten mame daleko.

toma0105
Kecalka 167 příspěvků 1 inzerát 29.12.18 19:28
@Kriss Tina píše:
Tyjo my dávali něco na spaní, ale název už si nevzpomenu, ale spíš bych se poradila na veteřině, jen tak lidské léky bych se bála podávat :think: pak sme se s ním před půlnocí zavřeli do koupelny a pustili rádio aby kravál z venku neslyšel…

Právě minulý rok jsme to neřešili,byli jsme s ním doma,jenom mě tak napadlo čím ho trošku uklidnit,zástáncem léků ùplně nejsem a budeme opět doma,určitě sám nebude. :mavam:

Lalelale
Závislačka 3139 příspěvků 29.12.18 19:28

náš se bál hodně, schovali jsme ho i s kočkama na noc do garáže a byl spokojený. Můžete toho vašeho nechat doma?

Tichopredbouri
Zasloužilá kecalka 941 příspěvků 29.12.18 19:32
@toma0105 píše: Řešíme teď co s pejskem na Silvestra, budu ráda, když poradíte co dáváte třeba za tabletky, aby se nebál, případně to prospal atd. Máme pejska, který se petard nebojí, reaguje pouze štěkáním, protože slyší, že se venku něco děje. Dá se volně koupit něco v lékárně, aby byl trošku utlumený?

Netlumila bych zbytečně psa, který se nebojí :nevim: proč? Štěkání ze vzrušení se dá zvládnout výchovou. Bude se to hodit i v jinych situacích, než je silvestr. Taky mám vzrušivého psa, co rád na vše reaguje štěkotem, je potřeba ho usměrnit, ne utlumit.

Kriss Tina
Kelišová 7071 příspěvků 29.12.18 19:32

@pikachu9 máte odolné psy, ale většina se petard bojí… Babičky pes byl v bytě, utlumený a stejně se hystericky třásl strachy, nedej bože když něco bouchlo když byl venku, to byl pak schopný člověka odvlíct domu i kdyby ho měl táhnout po břiše za sebou.

toma0105
Kecalka 167 příspěvků 1 inzerát 29.12.18 19:32
@Lalelale píše:
náš se bál hodně, schovali jsme ho i s kočkama na noc do garáže a byl spokojený. Můžete toho vašeho nechat doma?

Nóó,on je činžákový,postavit ho ven k boudě,tak nevím…

rokris
Kelišová 6828 příspěvků 29.12.18 19:33
@evva.elza píše:
A přikryju je peřinou a hladím. Pokud už před tím neusnuli. Ale je to velký problém…

JJ, světýlka ji zajímají. Ale taky ji schovávám, protože ty rány jsou pro ni hrozné. Ven se dá jít tak ve čtyři a pak až ráno.

Petula306
Kecalka 104 příspěvků 29.12.18 19:34

Jenom pro info - některé utlumující léky psa sice oblbnou, ale všechno vnímá. Takže se bojí úplně stejně, akorát je jak mátoha a třeba není ani schopný se schovat. To bych nedala. Spíš ukázat, že o nic nejde, všechno je v pohodě. ;)

toma0105
Kecalka 167 příspěvků 1 inzerát 29.12.18 19:40

Právě,že on jenom štěká,ale nebojí se,teď o tom zrovna mluví ve zprávách,jako nechápu ty id…ty,co jdou se psy přímo do centra města a petardy nepetardy,psi by se mohli zbláznit :cert: :cert:

Lalelale
Závislačka 3139 příspěvků 29.12.18 19:41
@toma0105 píše:
Nóó,on je činžákový,postavit ho ven k boudě,tak nevím…

ježiš k boudě ne, právě jsem myslela nechat ho s vámi v bytě, chovat ho, tulit… v bytě by ten hluk neměl být tak velký ne?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >