Pejsek střídání pána

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.4.21 12:52

Pejsek střídání pána

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda někdo má zkušenosti větší s pejskama než -li já. Moje kamarádka přišla o své bydlení a prisla za mnou s tím zda jim prohlídam týden pejska jinak bude muset do útulku. Samozřejmě z týdnu byl měsíc kdy se rozhodla že pokud si Pejska nechám byla by ráda. Nadšeně jsem souhlasila zvykl si na mě a myslím že vše přijal vpihode dnes je to něco málo přes půl roku kdy se mi ozvala bez jakékoliv návštěvy pejska že by ho chtěla zpět tak se ptám zda je to pro něj dobré měnit majitele jelikož kamarádka není první majitelkou. A bojím se aby ho zas nenechala až se jí to nebude hodit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
175
14.4.21 12:54

Nezvracela bych ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2411
14.4.21 12:57

Má nějaký potvrzeni, že je pes její??
Jestli ne, tak ji ho nevracej.
Je fakt k.ava, když nechá pejska u tebe a po půl roce si zas vzpomene. Majitelka, která miluje svého psa? Asi ne no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28661
14.4.21 13:04

Chtěla bych po kamarádce zaplatit ten půlrok, jinak ji psa nevratíš, navíc ti ho dala. Ona si to myslím rychle rozmyslí. Záleží jak se k němu chovala před tím, pes si ji pamatovat bude.
To je nějaký ořech předpokládám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55979
14.4.21 13:40

Kolik platila za stravu a péči za něj? Pokud je s PP tak jí vypočítej kolik chceš za péči a stravu. Ale půl roku je jí úplně jedno co se psem je :cert: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33741
14.4.21 13:45

Nevrátila bych jí ho. Zvířata nejsou věci. :pocitac: Co že si najednou na něj vzpomněla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
576
14.4.21 13:59

Tak záleží, jestli nechceš přijít spíš o kamarádku, nebo o psa.
Jestli nechceš přijít o psa, tak najdi nějaký psí hotel v okolí, koukni kolik si berou a vynásob to dobou, co byl u tebe. Jsem si jistá, že už ho chtít nebude.
Pokud nechceš přijít o kamarádku, tak jí ho zas vrať, no. Nebo se zkus domluvit s ní, že jí pomůžeš najít jinýho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1635
14.4.21 14:00

Mám za sebou něco podobného. Moje máma měla psa, bohužel bojovala se závislostí na alkoholu, takže často se vracela do léčebny. Pes byl asi 2× u nás, potom jsme ji ho vrátili. Varovala jsem ji, že pokud se to bude ještě opakovat nechám si psa. Pes byl nevychovaný, nevěděl pomalu či je. Samozřejmě se to opakovala, tak jsme si psa s manželem nechali. Psa bych si nechala. Kamarádka by to měla sama uznat, že takto je to pro psa nejlepší řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
14.4.21 14:01

Nevracet, chudák zvíře zase ho někde nechá nevíš v jakém stavu, mám doma takovou putovní fenku která už s epilepsií, mohutnými záněty všude po těle doputovala až k nám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16529
14.4.21 14:05

Jako, někteří psi nejsou tolik vázáni na majitele. Ten náš přemýšlí žaludkem, takže s trochou nadsázky bych řekla, že v klidu odejde s každým, kdo u sebe bude mít dvě granule :lol:

Ale v tvém případě bych psa nevracela. Pokud na něj nemá nikde žádnou smlouvu, tak má smůlu. A kdyby měla jak prokázat vlastnické právo, tak jí spočítej krmení a cenu za péči a ubytování za půlrok. Myslím, že ji dojde, že ho zpět nechce. Za půl roku za ním nepřišla? To ho určitě bezmezně miluje :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
886
14.4.21 14:54

Hele pochopila bych, kdyby nemohla najít bydlení se psem a v takovém případě ho velice často navštěvovala! Ale takto, ze půl roku ani neprojeví zájem! :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20786
14.4.21 15:09

Zaplatila ti krmeni?
Volala, prisla se podivat?

Jako, pes by to michani panicku asi zvladl, ale ona je teda vůči tomu psovi dost laxní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.4.21 13:11

Já do toho sice nemůžu moc mluvit, jak se přesvědčíte na „Jak zvládnout nového psa“, ale myslím si že by na to měla být nějaká pravidla. U toho mého psa z útulku platí že se o něj může přihlásit původní majitel, ale jen do čtyř měsíců. A musí dokázat že ten pes je jeho, navíc se pokud vím zjišťuje proč se ho zbavil. Asi nemůžou vrátit psa úplně každému. Tak jako tak by měla být vyřešena nějakým postupem i ta situace o které mluvíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat