Pekárna na chleba

158
25.11.18 17:44

Pekarna na chleba

Ahoj, doporucite mi pekarnu na chleba? Moje dotazy jsou - 1.peceni chleba v troube a nebo v pekarne, 2. Jakou? 3. Proc zrovna tuto? Dekuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

23426
25.11.18 19:24

https://www.euronics.cz/…838/p390544/?… máme tuto. Převážně v ní dělám kynutá těsta, ale pečeme i chleba. Já jsem líná, tak pečeme chleba v pekárně a je dobrý. Jinak není problém jen si udělat těsto a pak dát do trouby. A mám jí kvůli velké nádobě a dvoum topným spirálám, lépe peče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2232
25.11.18 20:05

Mam Panasonic, ktery ma program na kvasek a kvaskovy chleb (proto mam tento typ). Je to ma druha pekarna, prvni byl take Panasonic a vydrzel 10 let. Jsem spokojena s delanim testa i s pecenim. Mam i robot a kdyz to nechvata a mam chut si hrat, tak delam chleb v robotu, kynu v osatce (nejlepe pres noc v lednici) a pecu v troube. Kdyz cas a chut nemam, tak nahazim suroviny do pekarny a je to. Nechtela bych byt bez ni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12607
25.11.18 21:26

@Luucanam123 Tak já pekárnu mám už několik let a už se na ní jen práší.
Chleba, takové ty hutné kostky nám moc nechutnají, marmelády jsem v tom dělala,ALE dělám takové množství, že mi ta nádržka nestačila, to bych dělala celý den, tak jsem pak využívala na kynutí těsta,ale taky prostě pak zbytečné.
Chleba jsem pak dělala klasický v troubě.
Za mě zbytečnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama