Jaké pečete nebo děláte cukroví?

2
21.11.18 19:05

Jaké pečete nebo děláte cukroví?

Ahoj holky, jaké pečete nebo děláte cukroví? Kdyžtak hoďte i recepty.????????

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

3096
21.11.18 19:21

já žadný :-) koupím krabičku , dám na taliřek a hotovo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15264
21.11.18 19:26

Linecky, to dělám různé, klasiku s marmeládou, pak dělám kakaové těsto s náplní z nutelly, nějaké polivam čokoládou. Pak perníčky, pracny, kokosky, karamelové košíčky, Rohlíčky ty dělám vanilkové a pak oříškové, a pak za studena úly, rumove kuličky a domácí rafaelo. Ale recepty se mi sem Teda přepisovat nechtějí, to bych u toho strávila celý večer :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
21.11.18 19:31

Perníčky, linecké, pracny, šlehačkové, čokoládové ořechy, pařížské rohlíčky, vanilkové rohlíčky, rumové kuličky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
907
21.11.18 19:36

linecké, vanilkové rohlíčky, sádlové, úlky, marokánky, povidlové řezy, dortoletky, pracny, karamelové rohlíčky, medovníkové kuličky, kokosky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6022
21.11.18 19:39
@Hermina.p píše:
linecké, vanilkové rohlíčky, sádlové, úlky, marokánky, povidlové řezy, dortoletky, pracny, karamelové rohlíčky, medovníkové kuličky, kokosky

Ty dortoletky a karamelove rohlicky by me zajimaly - nemas odkaz? Pokud to neni s kremem a do lednice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3257
21.11.18 19:42

Peceme kazdy rok min a min, protoze u nas sladke nikdo neji. Ale mladsiho peceni bavi takze pecu hlavne kvuli nemu. Pernicky, linecke, pracny, podvodnice, vanilkove rohlicky, plnene kosicky, kokosove a orechove kulicky, zloutkove rezy, nekdy domaci cokoladu do formicek. Driv jsme delali jeste kokosove ze strojku, cokoladove hrudky, vosi hnizda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
21.11.18 19:49

Holky prosiiim, je tu nektera s recepty na cukrovi se spaldovou, celozrnnou nebo zitnou moukou? Odlehcene kremy, atd… proste ne ta hutna klasika?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
21.11.18 19:49

Moc všem děkuji. Já totiž nevím, co chci péct :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13290
21.11.18 20:04

Ja predelavam babicciny recepty na low carb. Zaklad jsou vzdy pernicky,van rohlicky,,linecke a parizske rohlicky. Zbytek tak ruzne zkousim .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
907
21.11.18 20:18
@tulipán píše:
Ty dortoletky a karamelove rohlicky by me zajimaly - nemas odkaz? Pokud to neni s kremem a do lednice.

jojo oboje s krémem do lednice, suché u nás moc nefrčí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8791
21.11.18 20:20
@Andymo píše:
Holky prosiiim, je tu nektera s recepty na cukrovi se spaldovou, celozrnnou nebo zitnou moukou? Odlehcene kremy, atd… proste ne ta hutna klasika?
Špaldovou klidně použij do stejných receptů jako klasickou hladkou. Nepoznáš rozdíl.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6022
21.11.18 21:09
@Hermina.p píše:
jojo oboje s krémem do lednice, suché u nás moc nefrčí :lol:

Tak to nedelam, protoze jinak je lednice non stop otevrena a nekdo tam uzira. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
22.11.18 16:33

Já toho letos budu dělat docela dost, s přítelem jsme hodně na sladký. :D Perníčky, vanilkové rohlíčky, plněné ořechy, vosí hnízda, kakaové košíčky s kokosovo-rumovou náplní, madlenky s bílou čokoládou, citronové cukroví a je toho víc, ale nevzpomenu si teď na vše. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12279
23.11.18 22:24

@Unkaatyne spoustu receptů na cukroví najdeš TADY ;)
Já běžně dělám okolo 15 druhů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama