Pěkné oblečení pro kluka

343
28.3.20 07:37

Pěkné oblečení pro kluka

Ahoj holky, nevíte někde o nějakém online obchodu kde se dají koupit nějaké pěkné věci na kluka? Na holčičky to jsou samé čelenky, korunky, sukýnky, šatičky a podobně a na kluky moc nic. Máte něco kde by se dali koupit nějaké pěkné kousky? Děkuji :)
Velikost 68, 74 a pod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3399
28.3.20 07:39

Zkus HM, tam ted obednavam :) a nebo Lindex, ale ten nevim jestli je on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2318
28.3.20 07:47

H&M, Lindex, ZARA, Next Celkově mi připadá, že to malé oblečení je i pro kluky takové víc holčičkovské. A mám docela problém něco vybrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4488
28.3.20 07:51

Za mě je super Next… fakt se mi líbí oblečení od nich a pravidelne objednavam :) líbí se mi, jak krasne barevné mají oblečení. Taky nakupuju v Tescu tepláky a obyčejné trika, kluk je ale už větší a má spotřebu větší :) ale F&F z Tesca mám rada :) pak občas z netu objednavam oblečení značky George, mají taky moc pekne hadry, jsem v jedné skupince na FB a fakt super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1283
28.3.20 08:18

Hm, next nebo ještě i reserved.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2979
28.3.20 08:55

Jo, HM, George, Next - ten miluju, CA, Tesco, taky Coccodrillo - od toho byla krásná bodíčka a k tomu se dali nakombinovat tepláčky a mikinka, a bodíčka se mi taky moc líbila od Prince Oliver.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18906
28.3.20 08:56

Mně se líbí oblečení z 5.10.15 :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
28.3.20 08:58

Ja nakupuju v H&M, Reserved, C&A a Lupilu (=Lidl - tam hlavne puncochacky, teplacky, ma je stejne hned prodrene. :D ) Vse ma e-shop. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.20 08:59

@PapeJ můžu se zeptat na odkaz na next kde objednáváte? Mě nejde načíst, stránka prý neexistuje. Stejně tak george mi taky nejde vůbec vyhledat dětské..

• Citovat
  • Nahlásit
2979
28.3.20 09:02

@Lorry1 Na Lidl jsem zapomněla, tam taky ráda nakupuju, ale syn už je starší, 3,5 roku, ale tepláky a trička jsou pro něj ideální, krásně mu sedí a jsou cenově moc slušné, tak mě pak nemrzí, když je rozdrbe :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
575
28.3.20 09:18

Zkus bymini.cz, mají „jiné“ neotřelé věci, dost kvalitní. Škoda, že mi syn z nich už pomalu vyrůstá, velikosti nad 140 mají jen omezeně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20372
28.3.20 09:23

@Kiwijeta Lindex, Next, H&M, F&F, C&A, Lidl…
Krásné kousky můžeš vyhledávat tady , jsou tu i neokoukané značky a super ceny ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17555
28.3.20 09:25

Nejvíc nakupuju z druhé ruky, v podstatě nové věci za 1/3 ceny, ted jsem koupila za litr a když jsem to napočítala, bylo by to za trojku :dance: :nevim: ale jinak nej jsou momentálně věci z HaM. Pak lindex, reserved, CaA, Lupilu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8973
28.3.20 11:28

@Kiwijeta pro takova prtata jsem kupovala na Fleru, od ruznych vyrobcu. Vyfiltrovala jsem si velikost a typ obleceni a pak uz jen jela po vzorech, ktere se mi libily. Jsou tam toho mraky. Materialy jsou kvalitnejsi, nez HM, Lindex a spol a vyssi cena (pokud vubec) se snizi tim, ze obleceni se da velmi dobre prodat dal. Po vsem, co jsem koupila, se jen zaprasilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
28.3.20 11:39

@PapeJ presne, on zatim jen leze, ale prodrel uz dvoje teplacky na kolenou, tak u tech Lupilu me to vubec nestve, kdyby prodrel treba jedny krasny z Reserved, to uz bych zamackla slzu. :D Maji tam pekny veci, dobra cena a pritom to neni kvalita typu Pepco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat