Penelli chleba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pionyrka
Kecalka 467 příspěvků 14.01.19 13:13
Penelli chleba

Ahoj, nevite nekdo, kde sezenu Penelli chleba? Nasla jsem ho v jidelnicku pro diabetiky, ale vubec nevim jak vypada a kde ho sezenu. Vyhledavac mi nic nenasel.

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33906 příspěvků 1 inzerát 14.01.19 13:38

Protože se jednalo o obchodní název výrobku Michelských pekáren, které zřejmě dle dostupných informací už neexistují, tak asi těžko. Ale k dostání je spousta alternativních výrobků, většinou pod názvem křehké plátky (kukuřičné, rýžové, graham, pohankové, žitné), které seženeš balené téměř v každém obchodě.

pionyrka
Kecalka 467 příspěvků 14.01.19 13:44
@Tiger-lily píše:
Protože se jednalo o obchodní název výrobku Michelských pekáren, které zřejmě dle dostupných informací už neexistují, tak asi těžko. Ale k dostání je spousta alternativních výrobků, většinou pod názvem křehké plátky (kukuřičné, rýžové, graham, pohankové, žitné), které seženeš balené téměř v každém obchodě.

Dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >