Peníze neschopenka a mateřská 2020

Anonymní
21.4.20 09:09

Peníze neschopenka a mateřská 2020

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti. 18.3. 2020 mi byla ukončena neschopenka od 19.3.2020 jsem nastoupila na mateřskou. Peníze za neschopenku dorazili 17.4.2020 na mateřskou zatím nic. Proto bych se chtěla zeptat těch, které měly podobnou situaci či vám peníze přišli ve stejný den či rozdílně a o kolik dni cca? ( četla jsem si nějakou diskuzi, že některá čekala i 2 měsíce na mateřskou, když spadala na čssz pod Prahu) Děkuji za informace.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3958
21.4.20 09:23

Tak záleží kdy jste odevzdala papíry a kdy to zaměstnavatel poslal. Nemá to s neschopenkou nic společného. Je to samostatné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.4.20 09:29
@Cenarius píše:
Tak záleží kdy jste odevzdala papíry a kdy to zaměstnavatel poslal. Nemá to s neschopenkou nic společného. Je to samostatné.

Tady šlo spíše o to, že jsem to zaměstnavateli předala ve stejný den, tudíž jsem usoudila, že se to i na úřad dostalo stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.4.20 09:37

Asi bych mela zmínit, že jsem mela ještě papírovou neschopenku.

• Nahlásit
  • Citovat
3958
21.4.20 11:05
@Anonymní píše:
Tady šlo spíše o to, že jsem to zaměstnavateli předala ve stejný den, tudíž jsem usoudila, že se to i na úřad dostalo stejně.

Ano, ale zatímco lístek na peníze jen přepošle, tak k mateřské musí dokládat další papíry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2245
21.4.20 11:09

Zavolat si tam, zda je vse ohledne toho v poradku podane / vypsane atd. Ja takto resila na podzim neschopenku, nakonec se zjistilo, ze mi vse ztratili a muselo se shanet znovu. Na penize sem cekala 3 mesice. Svuj prestup na PPM budu resit cca za 14 dni, spadam prave pod PSSZ v Praze :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.4.20 16:06

Děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
1966
23.4.20 06:42

@shadowbabe já mám taky pražskou ČSSZ a dva roky zpět mi to přišlo hned, ale můj zaměstnavatel je korporat. Končila jsem někdy okolo 20.3. A mateřská za těch par dnů mi přišla 10/4. I rodicak hned navázal bez problému

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
29.4.20 16:07

Ahoj nevíte kdy přijde nemocenská za březen? Lístek mají od 6.4 a dneska jsem se konečně dovolal a řekli že toho mají hodně a nestíhají.. okres Ostrava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
29.4.20 16:10

A to jsem na nemocenské od září a až teď jsou problémy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu