Pěnové puzzle – dají se prát v pračce?

763
27.10.05 22:15

PĚNOVÉ PUZZLE

Někde jsem se doslechla, že se pěnové puzzle dají prát v pračce. Máte s tím někdo zkušenosti? Máme ty větší kostky, tak se obávám, jestli se nepolámou nebo tak něco.
Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
29.10.05 13:32

EVA puzzle Mats - cesty a abeceda toxicke

ahoj, neviem ktore penove puzzle mas, ale slovenska obchodna inspekica robila kontrolu a oznacila PUZZLE od „EVA puzzle Mats“ a to penove cesty a abecedu za toxicke. Blizsie si pozri na www.soi.sk
My sme ich hned vyhodili…

• Nahlásit
  • Citovat
3743
29.10.05 15:26

Ano, puzzle peru v pračce. Dávám ji na 40 st a přidám trochu prášku. Program nastavuji na „méně“ špinavé prádlo. Už jsem je vyprala cca 5× a pořád jsou v pohodě :D
Evka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
29.10.05 20:05

Ahoj, ja je peru na 30st. a rychly program. Asi jsem je i zdimala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
763
29.10.05 22:09

Díky! Tak jsem je nakonec taky vyprala v pračce, nabouchala jsem je do bubnu a byl totálně narvaný, vyprala na 30 (jako záclonu) bez ždímání a skvělé!
Akorát jsem pak hodinu měla co dělat, abych je dala dohromady :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1772
29.10.05 22:51

Vyprat puzzle v pracce me jeste nenapadlo. Vzdycky jsem to pracne drhla ve vane.
Dneska jsem to zkusila s strcit do pracky, na 30 stupne a bez zdimani. Moc jsem ji nepreplnovala, aby se nepolamalo, takze toho bylo na 3 pracky. Bala jsem se pouzit prasek na prani, kdyby tam nahodou nejaky zustal. Mala prece jenom puzzle statecne olizuje, tka jsem pro jistotu pouzila jenom ocet. Je jedly a dezifikuje. Puzzle je perfektne vyprane a bez namahy. Dohromady to potom daval manzel, chudak toho mel 3 pradelni kose, ale zvladl to v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
2.11.05 13:53

Ahoj,

já se snažila najít „netoxické a nezávadné“ puzzle na netu a bez úspěchu. Nemáte nějaké www.stránky, kde pořídím?

Díky Mirka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
2.11.05 15:03

Ahoj, tady jsme to trosku resili a je tam nejaky odkaz. Tak treba tam neco najdes. https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3337
26.3.13 11:02
@MirkaV píše:
Ahoj,

já se snažila najít „netoxické a nezávadné“ puzzle na netu a bez úspěchu. Nemáte nějaké www.stránky, kde pořídím?

Díky Mirka

Pokud chceš, pošlu ti odkaz na stránky na pěnové puzzle a jiné výrobky z pěny - s českou výrobou a českými atesty :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
2.3.14 11:19

Trochu to tady ozivim.

Mminky, ty z vas ktere tyto penove puzzliky pouzivate misto koberce na hrani, ilozuje od podlahy dobre?

Abych upresnila co me presne zajima. Nas baracek se zacal stavet asi pred 20ti lety, bydlime tady +-10let. Zatepleny neni moc dobre, ma spis opacny efekt (v lete horko, v zime uima). A od podlahy taky nejde zrovna teplo. Mame klasicke betonove podlahy a tenky koberec (lepeny k tomu takze zatim vymena nebude).
Takze se ptam kvuli maleho. Uvazovala jsem prvne o porizeni rozmerove vetsi tvrdsi matrace aby se mel kde valet. Ale narazila jsem ted i na tyto puzzliky. Myslite si ze by na tom malemu nebyla zima od podlahy? Pripadne pokud by se pod to natahla treba jeste tepla deka?
Dekuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
917
2.3.14 11:21

@Batka myslím, že by to mohlo být v pohodě ;) a lepší než matrace, z puzzlí nebude padat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
2.3.14 11:22

@Batka
puzzle by mely stacit. radim vzit ty vyssi. jsou s vyskou 8mm nebo 16mm. stoji vic, ale taky lip izoluji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
2.3.14 11:35

@K9Girl sestrenky vyrostly na matraci (pri hrani). Behem valeni nikdy nespadly a kdyz se zacaly plazit/batolit tak se naucily slezat opatrne dolu. Byla to ta 10cm vysoka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
2.3.14 11:35

My jsme měli na dlažbě karimatky, a na tom dětský tenký koberec s autodráhou, nebo na dlažbě ty puzzle a obojí v pohodě. Stejně je to jen krátkodobá záležitost, jak začne dítě lézt, bude z toho pořád pryč. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2907
2.3.14 11:36

@Batka My je máme v kuchyni v hracím koutku a myslím že je to v pohodě. Je fakt, že tam malej tolik času netráví, je spíše na jiné hrací dece. Prvně jsem pod nimi měla ještě deku, ale špatně to na tom leželo :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama