PEPCO prodavačka v Ostravě Porubě

6
24.3.16 18:54

Pepco prodavacka

Zdravim, chtela bych se zeptat jak to chodi v obchode PEPCO Ostrava poruba, jako prodavacka. Slyšela jsem ze se tam holky dost vystridaly a ze vedouci jede po holkam dost tvrde a take odchazely kvuli nejake prodavacce, ze si tam mezi sebou nejak nesednou…tak nevim no :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6565
24.3.16 19:04

Jako myslíš že tu bude jedna z deseti prodavaček co tam dělá a bude ti veřejně psát drby?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.9.17 22:35

Ahoj,
vaham, zda se uchazet o praci prodavacky v Pepcu, proto se ptam zde. 1)Prosim, jaka ja pracovni doba, prac. smeny v Pepcu? 2)V pripade, ze by me prijali, musela bych absolvovt nejake skoleni vice dni v jednom kuse mimo domov? 3)Nechci vedet presny plat, jen zda to,,jde,, ci je to spise bida.

1. Kolik byva prodavacek na smene?

Predem dekuji a prosim anonym, kvuli znamym zde na emiminu, dekuji za pochopeni.

• Nahlásit
  • Citovat
2989
17.9.17 06:14

U nás dělají prodavacky vetsounou 12ky, co jsem slyšela tak je to tam fakt dřina a plat 13.000 hrubého, ale teď už to bude asi víc, protože se myslím zvedalo životní minimum..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
499
21.10.17 21:24

Ahoj. Chci tu Obnovit trošku diskuzi. Jelikož ve středu jdu do Pepca na pohovor. Tak máte někdo zkušenosti? 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.9.18 10:50

@DakotaAdams
Ahoj, mužů se zeptat jak to nakonec probíhalo? ????

• Nahlásit
  • Citovat
499
3.11.18 10:07
@Anonymní píše:
@DakotaAdams
Ahoj, mužů se zeptat jak to nakonec probíhalo? ????

Ahojky, už tam sice nejsem a i tady jsem po dlouhé době… ale kdyby tě něco zajímalo, klidně piš! :-) Pohovor byl v pohodě. Nebyla jsem teda v Ostravě, ale někde jinde. Dělala se mnou pohovor vedoucí z té prodejny a ještě jedna vedoucí nebo co to bylo za post :D A prostě se mi ptali na zkušenosti a co ta práce obnáší a za chvilku byl konec. Pak mi volali, vzali mě a první dny jsem vybalovala a kodovala oblečení, pak ale si mě hnedka zaučili na kasu. Když si nová, tak si většinu času na kase… ale bylo to tam v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama