Perl effekt u vany - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ArumLily0
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 12.02.18 22:56
Perl effekt u vany

Zdravím
Máte někdo u vany perl effekt? Vyplatí se to? Je to k něčemu nebo to jsou jen vyhozené peníze? Uvažuji o vaně Kaldewei a tam je perl effekt v nabídce…
 Díky

Reklama

Reakce:

alisekR
Závislačka 4898 příspěvků 13.02.18 07:30

Mám :* Kaldawei. Povrch je dostlova jak hedvábí, je to luxus. Naprosto se nic na tom nedrží, máme jí od podzimu a kdybych jí nemyla kvůli bakteriím, tak jí nikdy nemusím mýt. Žádný špinavý pruh po koupání. Ani děti, když byly špinavé jako čuŇátka od ohýnku, tak nezanechaly ani stopu. Vše po ní sjede. Fakt nelitujem, že jsem do vany investovali tolik peněz. Fakt doporučuju. Jsou to vany, na který ta kvalita je opravdu vidět. A ještě něco, první vanu, co přivezli ze Sika, jsem měli zabalenou přes dva měsíce v garáži. Kdy jsem jí chtěli usadit na místo, tak jsem objevili ve vaně ťuklinu cca 1cm velkou. Jsem myslela, že mě trefí. Bylo evidentní, že je to kaz. Báli jsme se, že nám jí ale nevyreklamují zpět a řeknou, že jsem do ní něco upustili. V Siku nám jí vyměnili obratem, ani díru nechtěli vidět. Stačila jim fotka v mailu při podání reklamace. Jeli jsem si pro novou do hodiny. Byl nám řečeno, že firma Kaldewei si drží jméno i tím, že nedělá problémy s reklamací.

ArumLily0
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 13.02.18 14:25

@alisekR A čím čistit? Sanytol na to mohu v klidu vrznout? :think:

alisekR
Závislačka 4898 příspěvků 13.02.18 18:48

Jo, klíďo. Já to meju Mr. Propperem na koupelny. Nepoužívám tedy žádný písek a nic, ale ono to fak není naprosto zapotřebí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama