Perl effekt u vany - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ArumLily0
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 12.02.18 22:56
Perl effekt u vany

Zdravím
Máte někdo u vany perl effekt? Vyplatí se to? Je to k něčemu nebo to jsou jen vyhozené peníze? Uvažuji o vaně Kaldewei a tam je perl effekt v nabídce…
 Díky

Reakce:
alisekR
Kelišová 5490 příspěvků 13.02.18 07:30

Mám :* Kaldawei. Povrch je dostlova jak hedvábí, je to luxus. Naprosto se nic na tom nedrží, máme jí od podzimu a kdybych jí nemyla kvůli bakteriím, tak jí nikdy nemusím mýt. Žádný špinavý pruh po koupání. Ani děti, když byly špinavé jako čuŇátka od ohýnku, tak nezanechaly ani stopu. Vše po ní sjede. Fakt nelitujem, že jsem do vany investovali tolik peněz. Fakt doporučuju. Jsou to vany, na který ta kvalita je opravdu vidět. A ještě něco, první vanu, co přivezli ze Sika, jsem měli zabalenou přes dva měsíce v garáži. Kdy jsem jí chtěli usadit na místo, tak jsem objevili ve vaně ťuklinu cca 1cm velkou. Jsem myslela, že mě trefí. Bylo evidentní, že je to kaz. Báli jsme se, že nám jí ale nevyreklamují zpět a řeknou, že jsem do ní něco upustili. V Siku nám jí vyměnili obratem, ani díru nechtěli vidět. Stačila jim fotka v mailu při podání reklamace. Jeli jsem si pro novou do hodiny. Byl nám řečeno, že firma Kaldewei si drží jméno i tím, že nedělá problémy s reklamací.

ArumLily0
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 13.02.18 14:25

@alisekR A čím čistit? Sanytol na to mohu v klidu vrznout? :think:

alisekR
Kelišová 5490 příspěvků 13.02.18 18:48

Jo, klíďo. Já to meju Mr. Propperem na koupelny. Nepoužívám tedy žádný písek a nic, ale ono to fak není naprosto zapotřebí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >