Perl effekt u vany - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ArumLily0
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 12.02.18 22:56
Perl effekt u vany

Zdravím
Máte někdo u vany perl effekt? Vyplatí se to? Je to k něčemu nebo to jsou jen vyhozené peníze? Uvažuji o vaně Kaldewei a tam je perl effekt v nabídce…
 Díky

Reakce:

alisekR
Kelišová 5078 příspěvků 13.02.18 07:30

Mám :* Kaldawei. Povrch je dostlova jak hedvábí, je to luxus. Naprosto se nic na tom nedrží, máme jí od podzimu a kdybych jí nemyla kvůli bakteriím, tak jí nikdy nemusím mýt. Žádný špinavý pruh po koupání. Ani děti, když byly špinavé jako čuŇátka od ohýnku, tak nezanechaly ani stopu. Vše po ní sjede. Fakt nelitujem, že jsem do vany investovali tolik peněz. Fakt doporučuju. Jsou to vany, na který ta kvalita je opravdu vidět. A ještě něco, první vanu, co přivezli ze Sika, jsem měli zabalenou přes dva měsíce v garáži. Kdy jsem jí chtěli usadit na místo, tak jsem objevili ve vaně ťuklinu cca 1cm velkou. Jsem myslela, že mě trefí. Bylo evidentní, že je to kaz. Báli jsme se, že nám jí ale nevyreklamují zpět a řeknou, že jsem do ní něco upustili. V Siku nám jí vyměnili obratem, ani díru nechtěli vidět. Stačila jim fotka v mailu při podání reklamace. Jeli jsem si pro novou do hodiny. Byl nám řečeno, že firma Kaldewei si drží jméno i tím, že nedělá problémy s reklamací.

ArumLily0
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 13.02.18 14:25

@alisekR A čím čistit? Sanytol na to mohu v klidu vrznout? :think:

alisekR
Kelišová 5078 příspěvků 13.02.18 18:48

Jo, klíďo. Já to meju Mr. Propperem na koupelny. Nepoužívám tedy žádný písek a nic, ale ono to fak není naprosto zapotřebí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >