Permanentní make-up. Je zdraví škodlivý?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
809
11.5.10 14:26

Permanentní make-up

Trošku kosmetické téma, ale chci se zeptat - myslíte, že perm. make-up je zdr. neškodný?
Ráda bych obočí, možná i konturu rtů, líbí se mi to u žen, které to mají, ale mám trošku obavy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23860
11.5.10 14:52

Řekla bych, že bude škodlivý tak jako každá jiná kérka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10052
11.5.10 15:13

kamárdka si to nechala udělat a za chvíly ) nevím přesně jak dlouho) vypadala jako špatný vtip

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9454
11.5.10 15:48

no musis si to nechat udelat nekde kde to fakt umi!! jinak muzes fakt dopadnout blbe!…jinak na tom nic skodlivyho nevidim…nevim co presne by na tom melo skodlivy byt…je to barva ktera musi byt nezavadna kdyz ti ju davaji pod kuzu… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8460
11.5.10 15:52

Já mám obočí 2 roky a vypadá přirozeně a je pořád krásné. dělala mi ho paní v Ústí nad Labem. Neměnila bych, je to praktické a pohodlné, nebolí to a cena byla 2500,– Barvy jsou testované a vpravují se do škáry, kérku mám velkou přes bedra a nikdy mě to neotrávilo :lol: Vyber dobře kam půjdeš, držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19795
11.5.10 16:24

To teda opravdu nevim,proc by mely byt kerky skodlive :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ave
837
11.5.10 18:04

Škodlivé asi ne, ale kamarádky mamča si nechala dělat obočí a rty. Je to asi rok a je z toho nešťastná. Evidentě se to nepovedlo. Z toho bych já měla daleko větší strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10052
11.5.10 23:40

ted zrovna jsem to četla v blesku, že to obsahuje nějaký chemie aby to mělo lepší bravu, a že může způsobovat ekzémy a alergie

já sama mám 5 kérek a nikdy jsem neměla jediný problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
12.5.10 10:54

zuzko, nebylo to o tetování hennou? Přírodní henna je v pohodě, ale je hnědozrzavá. Aby hennová kérka vypadala jako pravá (např. černá), tak do toho sajrajty přidávají, což může způsobit alergické reakce.
Normální kérka může být nebezpečná asi jen tehdy, pokud se do rány dostane infekce, jinak snad ne a PM je vlastně kérka, takže je to podobné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
19.5.10 10:40

Ahoj, já mám permanentním make-upem udělanou kérku už víc jak 10 let, bez problémů, pořád drží a pořád vypadá jak nová, ač mi paní slibovala, že to za 5-7let zmizí :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Zuzzy
26.5.11 13:41

Můžu se zeptat, u které paní v UL jsi si to nechala dělat? Také uvažuju o obočí. Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
3.9.11 10:45

Ahoj Simono prosim muzes mi rict ktera pani ti delala oboci? Uvazuji o tom ale nemohu si vybrat. Dik Radka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat