Permanentní make-up

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

79Simona
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 11.05.10 14:26
Permanentní make-up

Trošku kosmetické téma, ale chci se zeptat - myslíte, že perm. make-up je zdr. neškodný?
Ráda bych obočí, možná i konturu rtů, líbí se mi to u žen, které to mají, ale mám trošku obavy…

Reklama

Reakce:

Gina108
Generální žvanilka 23857 příspěvků 11.05.10 14:52

Řekla bych, že bude škodlivý tak jako každá jiná kérka.

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 11.05.10 15:13

kamárdka si to nechala udělat a za chvíly ) nevím přesně jak dlouho) vypadala jako špatný vtip

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 11.05.10 15:48

no musis si to nechat udelat nekde kde to fakt umi!! jinak muzes fakt dopadnout blbe!…jinak na tom nic skodlivyho nevidim…nevim co presne by na tom melo skodlivy byt…je to barva ktera musi byt nezavadna kdyz ti ju davaji pod kuzu… :nevim:

Amálka777
Echt Kelišová 8460 příspěvků 11.05.10 15:52

Já mám obočí 2 roky a vypadá přirozeně a je pořád krásné. dělala mi ho paní v Ústí nad Labem. Neměnila bych, je to praktické a pohodlné, nebolí to a cena byla 2500,– Barvy jsou testované a vpravují se do škáry, kérku mám velkou přes bedra a nikdy mě to neotrávilo :lol: Vyber dobře kam půjdeš, držím palce.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16810 příspěvků 11.05.10 16:24

To teda opravdu nevim,proc by mely byt kerky skodlive :think:

ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 11.05.10 18:04

Škodlivé asi ne, ale kamarádky mamča si nechala dělat obočí a rty. Je to asi rok a je z toho nešťastná. Evidentě se to nepovedlo. Z toho bych já měla daleko větší strach.

Freyaa
Extra třída :D 10052 příspěvků 11.05.10 23:40

ted zrovna jsem to četla v blesku, že to obsahuje nějaký chemie aby to mělo lepší bravu, a že může způsobovat ekzémy a alergie

já sama mám 5 kérek a nikdy jsem neměla jediný problém

Gina108
Generální žvanilka 23857 příspěvků 12.05.10 10:54

zuzko, nebylo to o tetování hennou? Přírodní henna je v pohodě, ale je hnědozrzavá. Aby hennová kérka vypadala jako pravá (např. černá), tak do toho sajrajty přidávají, což může způsobit alergické reakce.
Normální kérka může být nebezpečná asi jen tehdy, pokud se do rány dostane infekce, jinak snad ne a PM je vlastně kérka, takže je to podobné.

gandelion
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 19.05.10 10:40

Ahoj, já mám permanentním make-upem udělanou kérku už víc jak 10 let, bez problémů, pořád drží a pořád vypadá jak nová, ač mi paní slibovala, že to za 5-7let zmizí :wink:

Zuzzy  26.05.11 13:41

Můžu se zeptat, u které paní v UL jsi si to nechala dělat? Také uvažuju o obočí. Díky.

indianka20
Nováček 4 příspěvky 03.09.11 10:45

Ahoj Simono prosim muzes mi rict ktera pani ti delala oboci? Uvazuji o tom ale nemohu si vybrat. Dik Radka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Odvážné maminky ukazují poporodní bříška

Těhotenství je krásné období, během kterého se největší změny odehrávají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Manželské etudy: Standovi přeji šťastné slepice, říká Třeštíková

Jednou z šesti dvojic, která v 80. letech svolila k natáčení časosběrného... číst dále >

Zpověď Vondráčkové: Chtěla jsem tři děti, ale nebylo mi shůry dáno

Helena Vondráčková oslaví své jubileum koncertem v O2 Aréně. Dnes už si... číst dále >

Reklama