Reklama

Máte některá zkušenost - ALPA batole.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veverka-andy
Závislačka 3127 příspěvků 04.05.10 12:09
Máte některá zkušenost?

Děvčata, máte některá zkušenost z výrobky řady ALPA batole? Jedná se o kojeneckou řadu značky ALPA a má celkem výhodné ceny. Pokud ano, jakou?

A druhá značka Tesco My baby's. Pokud máte i s tímto výrobkem zkušenost, tak jakou, prosím.

Reklama

Reakce:

LadyRebeka
Extra třída :D 12739 příspěvků 04.05.10 12:13

Tu ALpa nevím, ale my baby´s od tesca používám bryndáky a lžičky oblečení a tak a je to super, co se týče plen já jsem odzkoušela hodně a nejvíce jsem spokojená s happy těma zelenýma. Jinak tesco pleny jsou taky fajn teda my jsme s nimi byli spokojení.Vím jak ti je si sama na miminko tak se snažíš ušetřit, my jsme museli vyžít se 3 tisíci na jidlo za měsíc a to jsme byli i s manžou takže tě chápu co se týče šetření, kdybys chtěla ráda poradím. :hug:

veverka-andy
Závislačka 3127 příspěvků 04.05.10 12:18
LadyRebeka píše:
Tu ALpa nevím, ale my baby´s od tesca používám bryndáky a lžičky oblečení a tak a je to super, co se týče plen já jsem odzkoušela hodně a nejvíce jsem spokojená s happy těma zelenýma. Jinak tesco pleny jsou taky fajn teda my jsme s nimi byli spokojení.Vím jak ti je si sama na miminko tak se snažíš ušetřit, my jsme museli vyžít se 3 tisíci na jidlo za měsíc a to jsme byli i s manžou takže tě chápu co se týče šetření, kdybys chtěla ráda poradím. :hug:

Tak díky, zatím se rozkoukávám, protože nic není levné. Já se registrovala v DM drogerii a tam mám slevovou knížečku pro nastávající maminky, až se prcek narodí, tak novorozeneckou knížečku a pak další.

honey_star
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 04.05.10 12:24

My baby's kupujeme, máme lžičky, mističky na krmení, řekla bych že jsou v pohodě.
Tesco plínky používáme na noc a na cesty a vyhovujou nám, jinak přes den látkujeme.
DM je na tyhle nákupy bezva, mají široký sortiment dětských věcí i potravin a za fajn cenu. Z DM hraček máme takovou tu muchlací hračku, je to králíček s takovou dečkou na mazlení a je to snad nejlepší věc jakou jsme kdy Adél koupili, má ji asi od třech měsíců a jak jí vidí, hned se na ní vrhá :-)

LadyRebeka
Extra třída :D 12739 příspěvků 04.05.10 12:41
honey_star píše:
My baby's kupujeme, máme lžičky, mističky na krmení, řekla bych že jsou v pohodě.
Tesco plínky používáme na noc a na cesty a vyhovujou nám, jinak přes den látkujeme.
DM je na tyhle nákupy bezva, mají široký sortiment dětských věcí i potravin a za fajn cenu. Z DM hraček máme takovou tu muchlací hračku, je to králíček s takovou dečkou na mazlení a je to snad nejlepší věc jakou jsme kdy Adél koupili, má ji asi od třech měsíců a jak jí vidí, hned se na ní vrhá :-)

Máš to stejné jako my, přes den látkujem, v noci papírujem a na výletech taky. Na zahradu ji někdy dávám látku, teď když už je teplíčko. :dance:

veverka-andy
Závislačka 3127 příspěvků 04.05.10 13:20

Koukám, že jste zvolily naprosto stejný přístup s plenama jako já. Noc a cesty jednorázovky, jinak látkovky. Už je mám objednaný a dnes či zítra mi přijdou, tak sem zvědavá. Podle mě se to dítě v těch látkovejch cejtí líp jak v jednorázovkách.

Livlin
Ukecaná baba ;) 1525 příspěvků 04.05.10 15:59

Já mám od Alpy pro dítě krém na opruzeniny a dobrý :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >