Pes čůrá schválně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 21:20
Pes čůrá schválně

Ahoj lidi, prosím vás co mám dělat když pes doma čůrá schválně? Poctive ho vencime chodí každé dvě hodiny… pak když mu třeba vynadame tak se schválně někde počura nebo když se hodně napije tak taky a to jsme třeba zrovna přišli z venku
Nemáte někdo nějakou radu?

Reakce:
sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 03.07.19 21:23
@Anonymní píše:
Ahoj lidi, prosím vás co mám dělat když pes doma čůrá schválně? Poctive ho vencime chodí každé dvě hodiny… pak když mu třeba vynadame tak se schválně někde počura nebo když se hodně napije tak taky a to jsme třeba zrovna přišli z venku
Nemáte někdo nějakou radu?

zkus tady http://www.psycholog-psu.com/…na/index.php

sediza
Závislačka 2565 příspěvků 03.07.19 21:29

To bude psychický. Delaji to i deti. Ze stresu, vynadaní, při pláči se počúrají. Mate pravdepodobne citlivejsiho psa. Konzultovala bych s veterinarem, vyloučila fyzickou pricinu a pak klidne zkusila toho psiho psychologa.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 03.07.19 21:37

Spis to vidim na nulovou vychovu. Ze s nim chodite ven jen hezky, ale vi ze curat ma venku? Ucili jste ho to? Takto muze mit stres, protoze na nej rvete a on vubec nevi proc.

jannina1
Závislačka 4766 příspěvků 03.07.19 21:39
jannina1
Závislačka 4766 příspěvků 03.07.19 21:40
@Anonymní píše:
Nemáte někdo nějakou radu?

Jak je stary? To delal i predtim? Jak ho mate dlouho?

M-A
Kecalka 410 příspěvků 03.07.19 21:45

Můj pes mi to dělal, když byl na mě naštvaný, tahala jsem ho všude s sebou a když výjimečně zůstal doma s rodičem, tak mi schválně pocuraval tašku do školy, rukávy u mikiny dane přes židli, potom když se narodilo mimčo a někdy zůstal sám v bytě tak i schválně třeba ledničku… I hrozně zarlil na manžela, měla jsem ho od 16 a v prosinci po 10 letech zemřel, hrozně mi chybí byl to můj nejdelší parťák v životě a fakt jsem ho tahala všude, byl malej a jezdili jsme na kole spolu, na skútrů, pak i na rande, manzel se s ním že začátku vztahu natrapil a jeho odchod obrecel se mnou :srdce: :,(
Radu nemám, jen jsem si vzpomněla jak jsme na něj nadávala a on moc dobře věděl že něco udělal, ani nešel vítat a já šla hledat kde se mi pomstil tentokrát.. Jednu dobu dostával takový pás přes pindika, aby kdyby cural si nacural do toho a studilo ho to… Tam se nikdy nepocural

Martha03
Ukecaná baba ;) 1238 příspěvků 03.07.19 21:49

Nabízí se k tomu několik otázek. Jak dlouho psa máte? Cvičili jste jej někdy jak si říct, že chce? Udála se u vás nějaká změna, za níž by mohlo stát teritoriální značkování? Je pejsek zdravý? Nejste na něj přehnaně hrubý? Jak často chodíte venčit? Je zcela logické a u štěněte standard, že po spánku či hře zpravidla mají potřebu. Tu je třeba se psem vykonat a za její správnost odměnit. Mě se můj pes doma nepocural ani za 6 či 8 hodin, když se stalo, že byl doma sám, byla zima a nechtěl být na dvoře. Pokud to tedy není zdravotní problém, je to výchova a špatně nastavené návyky.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1238 příspěvků 03.07.19 21:53
@M-A píše:
Můj pes mi to dělal, když byl na mě naštvaný, tahala jsem ho všude s sebou a když výjimečně zůstal doma s rodičem, tak mi schválně pocuraval tašku do školy, rukávy u mikiny dane přes židli, potom když se narodilo mimčo a někdy zůstal sám v bytě tak i schválně třeba ledničku… I hrozně zarlil na manžela, měla jsem ho od 16 a v prosinci po 10 letech zemřel, hrozně mi chybí byl to můj nejdelší parťák v životě a fakt jsem ho tahala všude, byl malej a jezdili jsme na kole spolu, na skútrů, pak i na rande, manzel se s ním že začátku vztahu natrapil a jeho odchod obrecel se mnou :srdce: :,(
Radu nemám, jen jsem si vzpomněla jak jsme na něj nadávala a on moc dobře věděl že něco udělal, ani nešel vítat a já šla hledat kde se mi pomstil tentokrát.. Jednu dobu dostával takový pás přes pindika, aby kdyby cural si nacural do toho a studilo ho to… Tam se nikdy nepocural

Je mi to líto, odchod psa jež člověk miloval je vždy velmi těžký. To co popisujete, je ale bohužel také důsledek špatne výchovy… Nenaučila jste jej trávit čas o samotě či s někým jiným, udělala jste si z něj dítě jenž jste všude sebou brala a proto byl takový.

M-A
Kecalka 410 příspěvků 03.07.19 22:01

@Martha03 já si jsem vědoma, že jsem si za to mohla sama svým přístupem… Nedělal to denně, u rodičů měl zahradu u domu, půl dne spal v obýváku a půl dne byl na zahradě, miloval se vyhrivat na sluníčku, ale někdy se na mě naštval a udělal tohle co jsem popsala no… Ale i přes to to byl můj miláček. Někdy mě tím vytocil do bela, nekdy hlavně mámu :lol: ale :srdce: teď je na ty zahradě u rodičů napořád

Lucie_Sx
Závislačka 3859 příspěvků 06.07.19 12:49

Pes nikdy NEDĚLÁ NIC SCHVÁLNĚ.

V tomto případě to může být:

• zdravotní problém
  • nebo ho to učíte špatně (tresty v tomto případě situaci spíš zhorší!)
  • nebo pes takto reaguje na stres (z odloučení, z nečitelnosti páníčka, z nesprávného trestu atd.)
Markéta80
Hvězda diskuse 45156 příspěvků 06.07.19 12:59

Pokud se venčí každé 2 h tak je to štěně? Pokud dospělý tak tomu moc nevěřím že s ním někdo chodí 12× za den :lol:

Váš příspěvek
Reklama