Reklama

Pes sežral půl kilo masa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PHV
Kecalka 310 příspěvků 28.09.18 07:34
Pes sežral půl kilo masa

ZAhoj, mam asi takovy hloupy dotaz. Dala jsem pres noc rozmrazit maso do drezu. Rano byl na zemi jen pytlik a maso fuc. Kocky ho musely psovi shodit na zem a ten si pochutnal. Bylo to pul kila kureciho. Nemuze se mu nic stat, kdyz to fakt sezral sam? Trochu knuci a je nafoukej, ale jinak je normalne veselej a hraje si. Snad je jen prezranej? Dekuju za odpovedi. Jo a pes ma 5 mesicu a 7 kilo.

Reklama

Reakce:

kve-tinka
Závislačka 4360 příspěvků 7 inzerátů 28.09.18 07:42

Max se poblije,hodne vody a klidovy rezim at se mu nepretoci zaludek

karkarka
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 28.09.18 07:43

Nic se mu nestane.treba si daly i kocky.

MartinaIrena
Extra třída :D 10045 příspěvků 28.09.18 07:48

Tak mu to prej. :mrgreen: Jednou se pomel. Urcite se mu nic nestane, ma proste hodne najedeny bricho

PHV
Kecalka 310 příspěvků 28.09.18 07:52

Holky dekuju, jsem plasan, ale radsi se zeptam nez neco podelat :lol: Dneska nedostane uz ani granuli :roll: :oops:

Medvidek1998
Povídálka 38 příspěvků 28.09.18 08:02
@PHV píše:
ZAhoj, mam asi takovy hloupy dotaz. Dala jsem pres noc rozmrazit maso do drezu. Rano byl na zemi jen pytlik a maso fuc. Kocky ho musely psovi shodit na zem a ten si pochutnal. Bylo to pul kila kureciho. Nemuze se mu nic stat, kdyz to fakt sezral sam? Trochu knuci a je nafoukej, ale jinak je normalne veselej a hraje si. Snad je jen prezranej? Dekuju za odpovedi. Jo a pes ma 5 mesicu a 7 kilo.

zapamatoval si vsechno a priste si skoci pro masicko sam, ted uz vi jak moc dobre chutna

Janli
Kelišová 5630 příspěvků 9 inzerátů 28.09.18 08:13

Vezmi ho odpoledne na procházku ať má možnost se nažrat trávy na trávení. A neboj, kočičky si určitě daly taky :mrgreen: . Mě kocour sežral ten kousek plastové hmoty, co se dává pod maso, aby sákla krev. Prošlo to skrz jako prd :mrgreen: . Maso je v pohodě.

PHV
Kecalka 310 příspěvků 28.09.18 08:15

@Medvidek1998 On tam nevyskoci. ;) Spis ma nejakej pakt s kockama, ze je nebude honit kdyz mu budou shazovat jidlo :lol: nikdy to nedelaly a najednou kdyz mame psa tak zacaly :lol: :nevim:

Avokado
Kecalka 132 příspěvků 28.09.18 08:45
@PHV píše:

Mě kdysi pes sežral celý bochník chleba, to je 1200g. Jela jsem s ním na veterinu, dostal projímadlo. Byl jak soudek, :lol: a ponaučili jsme se? Ne. Znovu jsem chleba dala jen do ošatky a on to do týdne zopakoval. Pak sjem koupila bochník. Blbec dokázal vyskočit na linku.
Nic mu nebude, ale pri te velikosti a kil co má se solidně přežral - maso bylo i s kostí? Ty dute kosti mužou být ostré a dělat v břiše neplechu.

PHV
Kecalka 310 příspěvků 28.09.18 08:51

@Avokado Taky dobry :lol: maso bylo bez kosti, nastesti. Tak snad bude ok, ale prezranej musi byt solidne :lol: :poblion:

Tichošlápek
Extra třída :D 10028 příspěvků 28.09.18 08:57

Babičky podvraťák jednou sežral mísu mletého uz namichaneho na karbanatky - takže pěkně s cibuli, česnekem, kořením…vypadal jak balon, uklízet po něm venku bylo par dni za trest a priserne smrděl. Ale jinak přežil bez úhony 8)

Uživatel je onlineKriss Tina
Závislačka 4939 příspěvků 28.09.18 09:35

Nestane, nám 3 kilovej krysarik jednou sežral půl kila slaniny, volali sme na veterinu a tam řekli že se max pokadi a že má mít den dva půst.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 28.09.18 09:41

Horší je, když kočka vleze do trouby, protože v pekáči je kuře a pak se tam peče.......

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 28.09.18 10:09

Zadne jedeni travy na vytraveni,tu at sni jen jestli bude mit na ni opravdu chut,dej mu dietni suchar,aby to zajedl,zvlast jestli to bylo mrazene,mimocho­dem,nesnedl kus pytliku? (viz https://nakup.itesco.cz/…001019426483),pokud by vypil ve vode,tak trochu hermankoveho caje,na veskere potize tohoto typu granule Eukanuba Intestinal,go­ogli.Mame je doma,ale granulemi obecne nekrmime,pes je ma doma v misce jen kdyz ma na ne chut.Masiruj brisko,jemne,treba troskou francovky,pozor,sti­pe ho,muzes mu dat nalamany vetrovy mentolovy bonbon.Kdyby byly problemy,neprodlene veterina.Jinak jsme chovatele,30 let chovame psy,kocky,leta uzivame uspesne varenou stavu viz https://www.radaveterinare.cz/…stercova-104

Helileli
Závislačka 2848 příspěvků 28.09.18 11:02

Já bych mu dala sardinky i s olejem. Pořádně ho to prožene a bude klid.

Můj pes jednou sežral celou obří tabulku studentské pečetě i s papírem a nic mu nebylo. :roll: Kostku másla slupnul. Xkrat vybrakoval koš. Zkrátka popelnice. Už je mu 15 a nevypadá to, že by ho to nějak poznamenalo :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >