Pet e-shop, který?

510
14.7.20 21:32

Pet e-shop, který?

Dobrý den. Rozhodla jsem se si vzít kočičí mimi z útulku. Už jí máme u paní zamluvenou, a během tří týdnů si pro ní pojedeme. Teď jsem ve fázi chystání „výbavičky“.
Ráda bych se zeptala, na jakém e-shopu pro své mazlíky nakupujete, kde jste spokojené/spokojení? Děkuji :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

234
14.7.20 21:40

Zoohit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8628
14.7.20 21:46

Popravdě. Nejraději nakupuji v normálním obchodě. Zrovna z výše uvedeného zoohitu mi přišly granule(10kg) pro jorkšíry, které za měsíc procházely. Logicky, nestačila jsem je spotřebovat :nevim: ale je pravda, že u nás je obchod pro zvířata na vysoké úrovni a dá se tam sehnat vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13101
14.7.20 21:52

Zoohit, ale tam objednáváme jen stelivo a kapsičky.

Ale ty si nekupuj ideálně nic ve velkém. Vlastně bych koupila jen záchod. A všechno ostatní po vzorkách.

Každá kočka je zvyklá snese jiné stelivo, jiné žrádlo, jiné kapsičky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
14.7.20 21:53

www.spokojenypes.cz velký výběr a rychlé dodání, ale už jsem nějakou dobu neobjednávala tak doufám, že se nic nezměnilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21230
14.7.20 21:56

spokojenypes.cz vždy velká spokojenost a rychlé dodání :) :palec: Léta ověřeno 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5557
14.7.20 21:58

Podle ceny. Zoohit, profizoo, dobra miska, krmení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51062
14.7.20 22:03

Já pro psy beru nejvíc ze spokojeného psa. čím víc se tam nakupuje tím větší % slevy z nákupu a občas kupuji z psí mafie ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
510
14.7.20 22:08

@Netopirek, samozřejmě hned nebudu kupovat 5kg granulí. Z útulku mám informace, čím jí krmí teď, a tomu objednávku přizpůsobím. Do výbavy musím koupit záchod, nějaké hračky, přepravku, pelíšek, stelivo, lopatku, mističky (možná i picí fontánku)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
14.7.20 22:25

Zoohit, alza, spokojenypes :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3424
14.7.20 22:49
@summersun píše:
@Netopirek, samozřejmě hned nebudu kupovat 5kg granulí. Z útulku mám informace, čím jí krmí teď, a tomu objednávku přizpůsobím. Do výbavy musím koupit záchod, nějaké hračky, přepravku, pelíšek, stelivo, lopatku, mističky (možná i picí fontánku)…

Doporučuji vzít kvalitní granule a namíchat s těmi útulkovými. Postupně zvyšovat procento těch kvalitních. Nevím sice, čím krmí v tom útulku, ale nebývá to nic dobrého. To jim nezazlívám, oni těch financí mají tak málo a koček je tak hodně, že logicky v první řadě ty peníze musí narvat do veterinární péče.

A taky doporučuju zoohit. Bereme od nich pro kočky granule, stelivo i konzervy a vždycky dobrý. Když náhodou něco přišlo v nepořádku (např. přišel omylem jiný druh kapsiček), okamžitě poslali kompenzaci + nabídli samozřejmě výměnu. Dají se tam pořídit skvělé kočičí konzervy, které u nás ani v kamenných prodejnách nebývají (např. Cosma Nature) a kvalitní mokré krmivo typu Applaws nebo Schesir vyjde přes Zoohit na polovinu oproti kamenné prodejně.

Jinak teda radím učit kotě odmalička taky na maso. Syrové, přemražené (minimálně dva dny nechat projít mrazem). Je to pro ně to nejlepší, zároveň dost levné, ale jak si zvyknou na byť kvalitní, nedochucené a nebarvené konzervy, tak už, potvory, často to maso nechtějí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
510
14.7.20 23:02

@SlečnaDahlia. Prý krmí s Royal Canin. Takže asi takový střed. Ano, časem přemražené syrové maso určitě dám :).
Určitě ještě budu řešit, že malá je docela plachá a není vymazlená. Má divokou mámu, která na koťata pořádně nenechá sáhnout. Teď jim je 9týdnů.
Také se musím zeptat, na jaké stelivo je zvyklá…a jak moc už chodí na záchůdek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51062
14.7.20 23:09

@summersun tak royal není střed ale předražený šrot. to můžou krmit levněji a lépe :? Stačí přečíst složení ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
284
14.7.20 23:21

My bereme ze zoohitu, v kamenných prodejnách je to předražené. Mají i různé sety na vyzkoušení, vzal bych víc druhů, kočky jsou docela mlsné. Když už kupujeme normálně v krámě, tak v supermarketu v akci třeba gourmet, teď mají v Kauflandu, ale ve zverimexu ne, ne všechno také mají. Máme zkušenost, že kapsičky Felixe, které mají naše kočky rády, nám jedna kočka bleje, tak to nedáváme. Jinak z konzerv bereme cosmu, concept for life, apllaws. Z granulí Joseru, Purizon a nejvíce royal canın(tuto značku někdo nedoporučuje, ale našim kočkám jede). Každý den dáváme také maso, syrové nebo vařené, to syrové vždy přemražené. Máme 12ti kiloveho kocoura a ještě kočku a nejde je krmit jen kapsičkama a konzervama, to by jich sežrali osm za den, takhle má dvě, plus maso a granule pořád. Občas dáváme tuňáka, ale ve vlastní šťávě ne v oleji, File a pribináka. No leze to do peněz ty kočky :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
284
14.7.20 23:28
@Markéta80 píše:
@summersun tak royal není střed ale předražený šrot. to můžou krmit levněji a lépe :? Stačí přečíst složení ;)

Jojo, říká se to, ale našim kočkám tyto granule fakt sedí, ano obsahují obilí, ale, když si to vezmeš logicky, co mají z té myši venku, kdyby žíly divoce a lovily, také to ta myš obsahuje, protože, než jí ta kočka chytne, tohle předtím žrala. Royal jsme dávali i psovi prvnímu, plus samozřejmě věci okolo a dožil se 16ti let, v 15ti měl krevní testy jak štěně a žral to celý život, ono je to asi o tom, co tomu psovi sedí. Naši současní psi zase žerou Brit Care, no teda občas si zobnou, jinak mají maso a ode mě od stolu no :oops: a taky spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama