Reklama

Petechie po pláči

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajurka
Stálice 97 příspěvků 23.02.18 18:17
Petechie po placi

Maminky chtěla bych se zeptat.. malý 4roky.. pokaždé když brečí se mu to objeví po očima.. do 2 dnů je to pryč…mám se obávat..?? :? Teď čtu co by to mohlo znamenat a tak se bojím… Mam to řešit s Dr? Děkuji za každou odpověď

Reklama

Reakce:

Puchatka
Kecalka 181 příspěvků 23.02.18 20:09

Ja bych to s dr urcite resila, ale zbytecne bych neplasila. Jako mala jsem na to trpela, dokonce jsem byla i hospitalizovana, delaly se mi v obliceji po namaze, tlaceni, placi, a na nohach. Delali mi vsechny mozne testy, krev, CT, usi, oci, komplet cele telo a na nic neprisli. S pubertou to zmizelo :) ale urcite bych to s dr probrala.

Martina712
Kecalka 188 příspěvků 2 inzeráty 23.02.18 20:11

Ahoj, nasemu se to taky parkrat udelalo, kdyz plakal hodne, mel je i na krku. Doktorka udelala krevni obraz a vysel v poradku. Takze za me, jestli nema jinak zadny problemy, bych se asi nijak neobavala, ale pro jistotu bych mu ten KO nechala zkontrolovat.

Tardulka
Závislačka 3609 příspěvků 23.02.18 20:35

Zrovna dneska se udělaly mému ročnímu pod očima. Včera hodně plakal a vztekal se. Když byl miminko, hodně kopal na přebalováku nožkama. Jednou kopal tak moc, že měl na obou chodidlech modřiny a po celých lýtkách petechie. Já byla na mrtvici a pro klid duše s ním jela na pohotovost do Motola. Udělali mu krevní testy a v pohodě. Poté dělán odběr ještě jednou a opět v pohodě. Staršímu se jednou udělaly na obličeji při viróze po zvracení ( foto.) Zmizely po pár dnech. Pokud Tě to uklidní, konzultuj to s pediatrou.

pralinka2727
Závislačka 3251 příspěvků 23.02.18 20:56

Dcera je má vždy po zvracení kolem očí a jednou ji je udělal kluk ve školce na ruce.Dr.mi řekla že je to normální a tak jsem to víc neřešila. Jak to tady čtu, tak ani raději nic víc zjišťovat nebudu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >