Petechie po pláči

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ajurka
Kecalka 107 příspěvků 23.02.18 18:17
Petechie po placi

Maminky chtěla bych se zeptat.. malý 4roky.. pokaždé když brečí se mu to objeví po očima.. do 2 dnů je to pryč…mám se obávat..?? :? Teď čtu co by to mohlo znamenat a tak se bojím… Mam to řešit s Dr? Děkuji za každou odpověď

Reakce:
Puchatka
Kecalka 186 příspěvků 23.02.18 20:09

Ja bych to s dr urcite resila, ale zbytecne bych neplasila. Jako mala jsem na to trpela, dokonce jsem byla i hospitalizovana, delaly se mi v obliceji po namaze, tlaceni, placi, a na nohach. Delali mi vsechny mozne testy, krev, CT, usi, oci, komplet cele telo a na nic neprisli. S pubertou to zmizelo :) ale urcite bych to s dr probrala.

Martina712
Kecalka 190 příspěvků 1 inzerát 23.02.18 20:11

Ahoj, nasemu se to taky parkrat udelalo, kdyz plakal hodne, mel je i na krku. Doktorka udelala krevni obraz a vysel v poradku. Takze za me, jestli nema jinak zadny problemy, bych se asi nijak neobavala, ale pro jistotu bych mu ten KO nechala zkontrolovat.

Tardulka
Závislačka 3618 příspěvků 23.02.18 20:35

Zrovna dneska se udělaly mému ročnímu pod očima. Včera hodně plakal a vztekal se. Když byl miminko, hodně kopal na přebalováku nožkama. Jednou kopal tak moc, že měl na obou chodidlech modřiny a po celých lýtkách petechie. Já byla na mrtvici a pro klid duše s ním jela na pohotovost do Motola. Udělali mu krevní testy a v pohodě. Poté dělán odběr ještě jednou a opět v pohodě. Staršímu se jednou udělaly na obličeji při viróze po zvracení ( foto.) Zmizely po pár dnech. Pokud Tě to uklidní, konzultuj to s pediatrou.

pralinka2727
Závislačka 3257 příspěvků 23.02.18 20:56

Dcera je má vždy po zvracení kolem očí a jednou ji je udělal kluk ve školce na ruce.Dr.mi řekla že je to normální a tak jsem to víc neřešila. Jak to tady čtu, tak ani raději nic víc zjišťovat nebudu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >