Petechie při

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.10.21 12:59

Petechie při vážném onemocnění

Moje otázka zní, pokud se jedná o pokles krevních destiček z důsledku například leukemie, lymfomy, kde se nachází petechie? Vyskytnou se pouze na jednom místě, zmizí a udělají se jinde nebo na více místech najednou? Tohle jsem nikde nedohledala… děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65
16.10.21 17:43

Lymfom jsem měla a petechie se mi netvořily, ani jsem neměla pokles destiček. Bohužel neporadím, někdo snad ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71607
16.10.21 17:51

U lymfomu petechie nebývají.
Jinak zakladatelko, podle toho to fakt nerozstipnes, jestli máš nebo nemáš leukémie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 18:51
@Lama Lama píše:
U lymfomu petechie nebývají.
Jinak zakladatelko, podle toho to fakt nerozstipnes, jestli máš nebo nemáš leukémie.

Já vím, že to podle toho neroztipnu, ale mám prostě strach.Tak mě zajímalo, jestli se tvoří jednotně a nárazově, nebo na více místech najednou…ráno jsem našla na stehně tohle…vedle byl štípanec, tak vůbec si nepamatuju jestli jsem se třeba neskrabala.Tak sem se toho ráno lekla. Prikladam fotku a omlouvám se za možná infantilní dotaz.

• Citovat
  • Nahlásit
71607
18.10.21 19:50

A jsou to vůbec petechie? Me to přijde jako a vyrážka, alergicka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 20:25
@Lama Lama píše:
A jsou to vůbec petechie? Me to přijde jako a vyrážka, alergicka [/citace
Nesvedilo to, a když to zmáčknu nezmizí..a jsou to takový červený tečky pod kůži…ted už třetí den to pomalu mizne…
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 20:27

Je zbytečný fotku sem dávat, fotka ikdyž je ostrá, po vložení sem, je rozmazaná.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat