Covid 1 test pozitivní druhý negativní - příznaky jsou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.10.21 11:30

Covid 1 test pozitivní druhý negativní - příznaky jsou

Ahoj,

Ráda bych se zeptala zda má někdo tu zkušenost, zda je to možné.
Včera ráno jsem měla v práci antigen pozitivní ihned jsem šla samozřejmě domů.
Volala jsem obvodakovi, který mi hned vystavil žadanku na test Pcr. Měla jsem to štěstí že měli volno tak jsem hned hodinu na to šla na Pcr test, který vyšel negativně.
Ale večer ještě včera se dostavila zvýšená teplota později se zvyšovala a pálení v nose. Dnes zvýšená teplota, bolest hlavy a trochu průjem.
Je možné že bych mohla i tak mít covid? Neměla jsem jít později třeba na test, o když Dr mne poslali hned?
Jo jinak antigen jsem si dělala v práci jelikož bylo podezření u nás, že by mohl někdo mít.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3700
16.10.21 11:38

Já bych zavolala lékaři a domluvila se na postupu. Švagr byl v pondělí negativní a ve čtvrtek pozitivní ;) a taky to může být obyčejné nachlazení. Ať je ti co nejdříve lépe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 12:03

Od kamaradky manzel ted dva rychlotesty nezavisle na sobe, ruzne znacky a dva dny po sobe pozitivni. PCR negativni. Priznaky ma. Tak nezvykle to asi neni. A u nej ho ma potvrzeny kolega v praci, tak to asi mit bude.

• Citovat
  • Nahlásit
26141
16.10.21 12:35

Já mám zkušenost, že ty antigeny vycházejí často falešně pozitivní. Ono teď radi klasické virózy, já mám migrénu týden, kašel si předáváme s dětma už druhý týden, ale covid nikdo nemá, pořád ještě existují i normální nemoci. Jako pro klid duše se můžeš nechat otestovat ještě jednou no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
16.10.21 12:43

Nebylo mi dobře, antigen vyšel pozitivní a PCR negativní. Pak už se mi udělalo líp a další testy byly už negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 13:04

Mela jsem priznaky covidu a byla na dvou PCR testech 5 dni od sebe a oba byly negativni. Manzel se stejnymi priznaky, ktereho jsem nejspis nakazila byl pozitivni a syn bez priznaku taky pozitivni. Mesic po nemoci jsem byla na testech na protilatky a mela je vysoke. Takze ja prodelala covid, ale s negativnima PCR testama, takze mozne je vse

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat