Reklama

Pětiletá pláče ve školce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

agulla
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 30.01.17 10:16
Pětiletá pláče ve skolce

Ahoj, holky,

Mám takový problém. Mám dvě holčičky skoro 5 a skoro 2. Vždy to je tak, že ji vědu do školky s mladší (ta už je zapsaná taky - uvolnilo se místo tak ji vzali), ale zatím nechodí.. Učitelky mi říkaly, že když je už zapsaná můžu tam s ní ráno zůstat ať si prohraje.. Jenže to je asi největší problém.. Starší sice pořád chodí, že si s ní chce hrát ve školce a kdy už začne chodit do školky?

No když tam jsme starší si vůbec nehraje a jen stojí u mě, a pak když cca po půlhodině hraní jdeme s mladší domu začne brečet, že chce jít taky domu(pláče tak 2×tydne) ale vždy když tam jsem stojí přiletěla u mě..

Dneska jsme měli zase scénu (je fakt, že jich hodně ve školce chybělo.. Její něj kamarádi tam nebyli) říkám ji ať si jde hrát.. Tak začala brečet, že si s ní Helenka nechce hrát.. Slyšela to kuchařka, ATA říká, že si vymysli, že si normálně všichni hrají, že na mě dcera hraje divadlo, že t
Mám hned odejít a nezůstávat, že proto brečí, a vrtela hlavou.. :(

Jenže jak to udělat, když jenom starší silikonu, mladší mi už běží za dětmi a když ji hned beru zase mi brečí malá..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 30.01.17 10:23

@agulla Tak tam mladší nech hodku samotnou se ségrou a detma a jdi se projít. Nebo si vem nějaké čtení, sedni si v šatně a hodinu deti ignoruj a pak vyzvedni mladší a jděte dom.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 30.01.17 10:23

Děti teprve čekám, takže zkušenost nemám, jen si vzpomínám na sebe ve školce a kdyby moje mamka odcházela se sourozencem domů, přitom tam mě nechala, tak by mě asi za celý den neuklidnili :nevim:

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 30.01.17 10:24

@agulla tak 2lety dite snad hned uklidnis ne? slibis nejakou mnamku, pohadku neco…nebo nemuze mladai zatim nekdo pohlida/ starsi odvest misto tebe?…ja se starsi nedivim taky bych brecela kdyby si maminka hrala jenom se segrou a mě tam pak nechala samotnou… 8o

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 30.01.17 10:27

Zásadní problém vidím v tom, že odejdeš a mladší vezmeš domů. Nebylo by možné buď odejít s oběma, případně tam obě nechat do oběda společně?

Jana206
Nadpozemská drbna 26300 příspěvků 30.01.17 10:28

Začala až teď, když jste tam začaly chodit s malou? Podle mě je to ten největší problém, sourozenci, navíc s tak velkým věkovým rozdílem, mladší s matkou za zadkem, by měli být zapsáni v jiné třídě. Chodila do školky, vy jste začali dělat další obstrukce s mladším dítětem a starší vzdoruje, vymýšlí, zkouší, co si může dovolit.Nic neobvyklého. Já bych toto udělala bez vědomí starší, kdybych si chodila s mladší hrát do školky, tak do jiné třídy, pokud to není možné, tak jen ven, na pobyt venku.

Koty
Závislačka 3796 příspěvků 30.01.17 10:28

Předpokládám, že holčičky mají nějakého tatínka. Ať vodí starší do školky on nebo pohlídá mladší doma :nevim:

agulla
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 30.01.17 10:28
@Samuše píše:
@agulla tak 2lety dite snad hned uklidnis ne? slibis nejakou mnamku, pohadku neco…nebo nemuze mladai zatim nekdo pohlida/ starsi odvest misto tebe?…ja se starsi nedivim taky bych brecela kdyby si maminka hrala jenom se segrou a mě tam pak nechala samotnou… 8o

Já si s ní nehraje, stojím v rohu starší přiletěla z mé, a mladší si hraje s detma

agulla
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 30.01.17 10:29
@Koty píše:
Předpokládám, že holčičky mají nějakého tatínka. Ať vodí starší do školky on nebo pohlídá mladší doma :nevim:

Je v praci

zrcadlo
Kelišová 6618 příspěvků 30.01.17 10:35

Já bych tam s mladší tedy nezůstávala. Přijde mi to divné i vůči ostatním dětem, že některé tam ráno má maminku. I když stojíš jen v rohu, tak nějaké emoce to určitě vzbuzuje. Možná je to ve vaší školce běžné, u nás tedy prosí i to, abychom děti předávali opravdu ve dveřích (abychom nevstupovali vůbec do toho prostoru, kde už si děti hrají). Dávala bych mladší (pokud už to možné je) třeba jen do svačinky, ale samotnou.

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 30.01.17 10:38

@agulla no stejne..nakonec tam starsi ale zustane sama to je jedna trida spolecna pro vsechny nemuze si mladsi hrat treba v jine tride? nase holcicka taky vyhledava socialni kontakt tak od 2 chodi do školicky 1× tydne dopoledne(jenom hlidaci skupina)takze chapu ze chces aby i mladsi se dostala mezi deti..

agulla
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 30.01.17 10:38
@Svistice píše:
@agulla Tak tam mladší nech hodku samotnou se ségrou a detma a jdi se projít. Nebo si vem nějaké čtení, sedni si v šatně a hodinu deti ignoruj a pak vyzvedni mladší a jděte dom.

No to jsem uvažovala, ale nevím jeslí by učitelka nevadilo, že by tam zůstala sama.. :nevim:

Koty
Závislačka 3796 příspěvků 30.01.17 10:42
@agulla píše:
Je v praci

On chodí každý den na 4 nebo 5 ráno? Školky jsou od 6ti hod. Upřímně jinou odpověď jsem ani nečekala. Nechápu smysl dotazu, když jiné řešení evidentně hledat nechceš. :think:

agulla
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 30.01.17 10:43
@Samuše píše:
@agulla no stejne..nakonec tam starsi ale zustane sama to je jedna trida spolecna pro vsechny nemuze si mladsi hrat treba v jine tride? nase holcicka taky vyhledava socialni kontakt tak od 2 chodi do školicky 1× tydne dopoledne(jenom hlidaci skupina)takze chapu ze chces aby i mladsi se dostala mezi deti..

Je to smíšená třída, a je tam ještě jedna maminka, která tam je taky s mladší.. Její děti jsou, ale v pohodě.. :(

Starší už chce aby tam chodila, ale dva má až za 2 měsíce, a školka bere od dvou..

lenkahav
Kecalka 199 příspěvků 30.01.17 10:44
@agulla píše:
Ahoj, holky,

Mám takový problém. Mám dvě holčičky skoro 5 a skoro 2. Vždy to je tak, že ji vědu do školky s mladší (ta už je zapsaná taky - uvolnilo se místo tak ji vzali), ale zatím nechodí.. Učitelky mi říkaly, že když je už zapsaná můžu tam s ní ráno zůstat ať si prohraje.. Jenže to je asi největší problém.. Starší sice pořád chodí, že si s ní chce hrát ve školce a kdy už začne chodit do školky?

No když tam jsme starší si vůbec nehraje a jen stojí u mě, a pak když cca po půlhodině hraní jdeme s mladší domu začne brečet, že chce jít taky domu(pláče tak 2×tydne) ale vždy když tam jsem stojí přiletěla u mě..

Dneska jsme měli zase scénu (je fakt, že jich hodně ve školce chybělo.. Její něj kamarádi tam nebyli) říkám ji ať si jde hrát.. Tak začala brečet, že si s ní Helenka nechce hrát.. Slyšela to kuchařka, ATA říká, že si vymysli, že si normálně všichni hrají, že na mě dcera hraje divadlo, že t
Mám hned odejít a nezůstávat, že proto brečí, a vrtela hlavou.. :(

Jenže jak to udělat, když jenom starší silikonu, mladší mi už běží za dětmi a když ji hned beru zase mi brečí malá..

No popravdě nedivím se. Kdyby Vám bylo 5 let, což je pořád hodně malé dítě a přišla byste do školky s mamkou, která pak odejde, Vás tam nechá a bere si s sebou jen sestřičku - jak byste se asi cítila? Malou bych do školky nedávala vůbec. Akorát to komplikujete. Kdežto ta starší do školky patří a je na Vás, jak to bude dávat. Tohle jste zabila.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama