PETITE&MARS

368
17.5.21 22:05

PETITE&MARS

Ahoj.

Máte někdo zkušenost s těmito golfkami?

Sháním něco lehce složitelného, máme i terénní sporťák. Golfky potřebuji do města a na výlety s jednoduchým terénem.

Budu vděčná za recenze.

Nedávno jsem objednala golfky, ale byly skoro jako pro panenky. Nízká rukojeť a s každým krokem jsem o ně zakopávala.

Osobně by to bylo samozřejmě lepší, ale v prodejnách v okolí je nemají.

Díky, díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1467
17.5.21 22:18

Mám golfky Petit&Mars Easy.

Lehounké, snadno ovladatelné a složitelné, jdou do lehu (jdou položit záda i zvednout nohy) a skvělá je i stříška, která jde rozšířit o jeden panel. Má prostorný košík.
Město naprosto bez problémů, řídím jednou rukou. Na polní cestě o něco horší. Do těžšího terénu určitě není.

Chybí mi možnost přehazování rukojeti, ale to bych už chtěla příliš.
Rukojeť zvýšit nejde, používám ho já (cca 170 cm) i manžel (2 m) a muž si nestěžoval.
Nemá ruční brzdu, takže k sportovním aktivitám typu brusle vhodný nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11554
17.5.21 23:33

Ve srovnani s terennim sportakem mi pak jakekoliv golfky prisly hrozne neprakticke :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
18.5.21 00:54

@Lucie_Sx To verim, ale me uz nebavi do auta a z auta. Neni na jedno složení a je pres cely kufr. Mam 4 kola (neotaceci) takze jde podvozek a potom sportovni korba…
Syn ma skoro 2 roky a uz víc chodi, nez jezdí.
Treba do ZOO, na hriste a do mesta na zmrzlinu je to pro me ideálnejsi, nez tahat ten velký z bytu. Není nejlehčí a ani nejskladnejsi.
Zase ale, kdyz budu potrebovat do terénu, vím, že ho mám

Příspěvek upraven 18.05.21 v 00:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
18.5.21 00:55

@demian Jasný. Golfky beru jako fakt lehký kocar na prepravu chodiciho ditete. Diky, podivam se i na ten typ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
18.5.21 00:57

Zapomnela jsem vlozit foto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1467
19.5.21 01:34

Na mě je tedy až moc tvrdý.. byla jsem zvyklá na odpružený z dvojkombinace.. jinak co se týče skládání, kláda se poměrně lehce, ale za mě značná nevýhoda, že se skládá ven.. když tam máš pak podložku nebo fusak nebo i bez, je pak kočár špinavý.. a poměrně i rozměrově veliký.. šel asi po 2 měsících pryč.. ale jinak pojezdove byl super, projel i lesem :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11554
19.5.21 02:28

Co nejaky Baby Jogger? City mini nebo tak neco. Jsou kvalitni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
24.5.21 18:27

Ma nekdo kocarek „Up“? Uvazuji nad koupi jako druhy sportak kdyz potrebuji nekam autem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat