Pevaryl na opruzeniny

24.2.16 14:14

PEVARYL na opruzeniny

Zdravím maminky,
chtěla jsem se zeptat, malá je dole celá opruzená i přesto, že ji umýváme při téměř každém přebalování (pokud jsme doma). Mažeme bepanthenem a doktorka mi poradila ještě před opruzením sudocream. Teď mi na ty opruzeniny napsala PEVARYL, mazat 2× denně. Má s ním některá maminka zkušenosti? Pomohlo to? Za jak dlouho asi tak zabral? Zkusíme jej a uvidíme.
mohla bycgh i poprosit o rady co vám ještě na opruzení zabralo?
Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2529
24.2.16 14:24

Udělala bych heřmánkový odvar a bud bych tam prcka posadila-jesti sedí a jestli ne, tak párkát polít, pak lehce poťukáním osušit nebo nechat oschnout a pak s čím mám já skvělé zkušenosti na opruzeniny je
Elasti-Q Baby…pořádně namaž na zadeček, třeba nech i vrstvu a zabalit. na prdelce se udělá film, který chrání před stolicí a močí. Ve složení je i azulen, který léčí pokožku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.16 14:29
@klafina123 píše:
Udělala bych heřmánkový odvar a bud bych tam prcka posadila-jesti sedí a jestli ne, tak párkát polít, pak lehce poťukáním osušit nebo nechat oschnout a pak s čím mám já skvělé zkušenosti na opruzeniny je
Elasti-Q Baby…pořádně namaž na zadeček, třeba nech i vrstvu a zabalit. na prdelce se udělá film, který chrání před stolicí a močí. Ve složení je i azulen, který léčí pokožku..
je nám měsíc. moc díky za radu
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
502
24.2.16 14:48

A já zase mohu doporučit Imazol, když už je nejhůř..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
24.2.16 14:52

@silvous96 Akorát to jde špatně sehnat, lékárny bud nemají nebo vůbec nevědí, že něco takového je. Já objednávala na internetu..ted jsem koukala a opravdu, někde píší, že dlouhodobě není skladem, ale najdou se stránky, kde se sehnat dá.
Mám vyzkoušeno jak na miminech, tak na inkontinetním člověku a opravdu zabírá dobře.
Jestli koupete v plastové vaničce, tak ten odvar z heřmánku můžeš nalít i do ní a mimi v něm nechat pocachtat. Heřmánek tu kůži nejen hojí, ale i pomáhá zaschnout, pokud jsou už na kůži mokvavá místa.
Jinak mám zkušenosti s více pastami na zadeček-pasta je lepší než mast, protože zůstane na pokožce, kdežto mast se vsákne do plenky a pokud nedělá zároveň ten krycí film, tak je to k ničemu.
Ještě se to dá střídat třeba se zinkovou pastou, dát větší vrstvu..
Sudocrém..ten je docela taky dobrý, ale je fakt, že když se dává i větším dětem-kteří mají třeba problémy s udržením moče nebo stolice, tak děti říkávají, že pálí na kůži.
U Elasticu jsem to neslyšela nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.16 15:19
@klafina123 píše:
@silvous96 Akorát to jde špatně sehnat, lékárny bud nemají nebo vůbec nevědí, že něco takového je. Já objednávala na internetu..ted jsem koukala a opravdu, někde píší, že dlouhodobě není skladem, ale najdou se stránky, kde se sehnat dá.
Mám vyzkoušeno jak na miminech, tak na inkontinetním člověku a opravdu zabírá dobře.
Jestli koupete v plastové vaničce, tak ten odvar z heřmánku můžeš nalít i do ní a mimi v něm nechat pocachtat. Heřmánek tu kůži nejen hojí, ale i pomáhá zaschnout, pokud jsou už na kůži mokvavá místa.
Jinak mám zkušenosti s více pastami na zadeček-pasta je lepší než mast, protože zůstane na pokožce, kdežto mast se vsákne do plenky a pokud nedělá zároveň ten krycí film, tak je to k ničemu.
Ještě se to dá střídat třeba se zinkovou pastou, dát větší vrstvu..
Sudocrém..ten je docela taky dobrý, ale je fakt, že když se dává i větším dětem-kteří mají třeba problémy s udržením moče nebo stolice, tak děti říkávají, že pálí na kůži.
U Elasticu jsem to neslyšela nikdy.

hned jsem se pro to stavovala do lékárny a řekli mi, že zítra bude, takže paráda, tak snad zabere, díky moc za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.16 15:20
@summersun píše:
A já zase mohu doporučit Imazol, když už je nejhůř..

moc diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
25.2.16 09:02

Imazol je super! Pomohl opravdu z nejhoršího. U malé Bepanthen ani Sudocrem nezabraly. Teď dávám preventivně Aviril krém i zásyp a docela se to zlepšilo. Mě přijde, že každé mimčo reaguje prostě úplně jinak. U kluka zas zabíral Sudocrem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.16 09:17
@MariMart píše:
Imazol je super! Pomohl opravdu z nejhoršího. U malé Bepanthen ani Sudocrem nezabraly. Teď dávám preventivně Aviril krém i zásyp a docela se to zlepšilo. Mě přijde, že každé mimčo reaguje prostě úplně jinak. U kluka zas zabíral Sudocrem.

sudocream nám taky nepomohl.. vyzkoušíme ten pevaryl a kdyby nezabral, tak to jistí ten imazol. díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
17.3.16 13:16

Mohu se zeptat, jak zabral ten pevaryl a kdy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.16 21:24
@esteelauder píše:
Mohu se zeptat, jak zabral ten pevaryl a kdy?

zabral nám po asi 5ti dnech.. moc jsem tomu nevěřila, ale jsem ráda, že zabral, navíc i dost rychle.. pevaryl jsem mazala ráno a večer vždy v 9 a jinak přes den a v noci bepanthen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
17.3.16 22:27

@silvous96 Dekuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
21.3.16 18:12

@silvous96 Zeptam se naposled… :oops:. Bylo to lepsi uz po prvnim namazani? Jsem zoufala :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.16 18:34
@esteelauder píše:
@silvous96 Zeptam se naposled… :oops:. Bylo to lepsi uz po prvnim namazani? Jsem zoufala :?

omlouvám se, nevšimla jsem si, že byste se ptala ještě pak už jsem jednou odpovídala.. hned poprvé ne, ale po 3. namazani bylo o dost lepší..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.16 18:37

@esteelauder @esteelauder slo to tak nějak postupně ze se to zlepšovalo a častěji jsem také prebalovala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama