PFIZZER NEBO JOHNSON

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.10.21 19:49

PFIZZER NEBO jOHNSON

Dcera 18 let…necháváte očkovat? Nerozumím moc jedné věci..proč Pfizzer se musí přeočkovat a např. Johnson ne? Nechávají se vaši mladí očkovat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
448
5.10.21 19:58

Dcera 14 přišla s tím, že by chtěla. Ale nedáme zatím. My očkování jsme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34446
5.10.21 20:17
@Anonymní píše:
Dcera 18 let…necháváte očkovat? Nerozumím moc jedné věci..proč Pfizzer se musí přeočkovat a např. Johnson ne? Nechávají se vaši mladí očkovat?

jak to myslíš. Pfizzer vyrobil vakcínu, která je účinnější po dvou dávkách. Johnson vyrobil jednodávkovou, ale s menší učinností. Už taky řekli, že by bylo dobré se pro zvětšení účinnosti přeočkovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5738
5.10.21 20:33

Pfizer jednoznačně. Není tam riziko mozkové trombózy a účinnost je vyšší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4250
5.10.21 20:34
@Anonymní píše:

Já jsem očkovaná Pfizzerem, ale je mi přes 30 let. Do Johnson bych nešla, u něj zejména u mladších hrozí sice vzácně, ale hrozí trombóza s trombocytopenii (TTS), stejně jako u Astra Zeneca.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 20:36

Jen je mi divné, že u Johnsona se nepíše o přeočkování a u Pfizeru již chtějí potřetí.

• Citovat
  • Nahlásit
5738
5.10.21 20:38
@Anonymní píše:
Jen je mi divné, že u Johnsona se nepíše o přeočkování a u Pfizeru již chtějí potřetí.

Ale ano, Johnsona je doporučeno přeočkovat 2. dávkou po těch 8 měsících, ale to přeočkování má být již jen Pfizerem nebo Modernou.

Účinnost Pfizeru je výrazně menší, než mRNA vakcín a zdravotní rizika vyšší. Jedinou výhodou je, že místo 2 dávek máš na začátku 1.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10903
5.10.21 20:39
@Anonymní píše:

A myslíš si, že by si podrizli tu husu co snáší zlatý balóny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5026
5.10.21 20:39
@Limi123 píše:
Pfizer jednoznačně. Není tam riziko mozkové trombózy a účinnost je vyšší.

tak u Pfizera je zase riziko myokarditidy. Třeba u mladých mužů se mi jeví jako bezpečnější Johnson.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19254
5.10.21 20:48
@Limi123 píše:
Ale ano, Johnsona je doporučeno přeočkovat 2. dávkou po těch 8 měsících, ale to přeočkování má být již jen Pfizerem nebo Modernou.Účinnost Pfizeru je výrazně menší, než mRNA vakcín a zdravotní rizika vyšší. Jedinou výhodou je, že místo 2 dávek máš na začátku 1.

Myslis Johnsona?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5738
5.10.21 21:33
@Lucka1111 píše:
tak u Pfizera je zase riziko myokarditidy. Třeba u mladých mužů se mi jeví jako bezpečnější Johnson.

Většinou jen lehké a ano, jen u mladých mužů.

Podle Střediska pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) se většina lidí, které postihne myokarditida, z nemoci rychle zotaví.

Příspěvek upraven 05.10.21 v 21:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5738
5.10.21 21:34
@AvajBr píše:
Myslis Johnsona?

Pardon, ano, myslím Johnsona. Přepsala jsem se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133
6.10.21 11:29

Moji synové - 20 a 25 let jsou očkováni Pfizerem a dobrý. Jsou dospělí, nekecala jsem jim do toho, bylo to čistě jejich rozhodnutí. Ale jsem ráda, že se dali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5026
6.10.21 15:03
@Limi123 píše:
Většinou jen lehké a ano, jen u mladých mužů.

Podle Střediska pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) se většina lidí, které postihne myokarditida, z nemoci rychle zotaví.

Příspěvek upraven 05.10.21 v 21:36

myokarditida není fakt lehká nemoc, jen se to v souvislosti z mRNA vakcínami dost zlehčuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5738
6.10.21 15:19
@Lucka1111 píše:
myokarditida není fakt lehká nemoc, jen se to v souvislosti z mRNA vakcínami dost zlehčuje.

Ne, není. Nicméně myokarditida hrozí i u Covidu. A u Pfizeru ji mají mladí muži. A lehkou. A ve srovnání s mozkovou trombózou… prostě člověk musí ta rizika srovnávat a Pfizer z toho vychází nejlíp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat