Pharmatex - 2 minuty - funguje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 08:40
Pharmatex - 5 minut

Ahoj holky, mám nervy na pochodu, protože miminko nechceme, a ani si nemůžeme dovolit. Po letech braní HA jsem ji vysadila, pár měsíců jsme používali prezervativy a teď přešli na Pharmatex. Jenom že dnes ráno se stalo, že po zavedení se partner udělal asi za +/-2 minuty. A já chytám nerva… Jinak dodám, že menstruace mi skončila v úterý.

Je šance otěhotnět nebo si mám jít pro Postinor?

Děkuji všem za radu a prosím o anonym. Hezký den

Reakce:
zimniden
Kecalka 109 příspěvků 21.03.19 08:52

A vy nečekáte se zasunutím těch 5 minut? Vždyť i než se udělá, tak může něco ukápnout, my jsme vždycky čekali. Jinak teoreticky do ovulace je ještě pár dnů…no záleží jak dlouho ti trvá ms :nevim:

Hanyžka1
Kecalka 115 příspěvků 21.03.19 09:04

Teoreticky bys otěhotnět neměla. Prakticky budeš mít měsíc nervy na pochodu. Pro klid bych zašla na gyndu.

Tichošlápek
Extra třída :D 13733 příspěvků 21.03.19 09:09

No to záleží čistě na tom, kdy mas ovulaci. Pokud do pěti dnů, tak otěhotnět můžeš.

radek9
Kecalka 202 příspěvků 21.03.19 09:10

Sis tedy moc neužila :( … a ještě nervy potom :)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 21.03.19 09:16

Pharmatex  :lol: z toho mám syna. Záleží jestli to bylo před nebo v době ovulace… jestli máš třeba týden pres MS asi bych byla v klidu.

Heivka
Závislačka 3887 příspěvků 21.03.19 09:16

Proto používáme ten krém a ne globule u krému se nemusí čekat. Jinak pokud dítě opravdu nechcete tak bych si pro jistotu pro ten postinor došla.

pujda
Kecalka 103 příspěvků 21.03.19 16:52

@Lucius08 Já používala Pharmatex dlouho a neotěhotněla jsem. Poprvé jsme jednou nepoužili a otěhotněla jsem hned. O mimčo jsme přišli, Pharmatex používali znovu a v pohodě, pak jsme opět jednou nepoužili a jsem těhotná zase, hned napoprvé :) Jen se musí opravdu používat dle návodu.

Zakl. Pokud jsi nepočkala doporučovanou dobu, ale šli jste na to hned, pak těhotná být můžeš. Ten návod totiž není pro srandu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 11:20

Holky prostě nepočkal. Myslím si, že k jeho vyvrcholení došlo tak 3 minuty po zavedení. Ale stejně je to málo. Tableta se nemohla rozpustit. Jinak menstruaci jsem měla 11.3 a skončila mi po 7 dnech, ještě 19 jsem měla špinění, ráno. Ale přikládám to stresu. Ovulační dny nevím kdy mám...... Celkově jsem to nikdy nepozorovala, nebylo proč. Teď chytám Nerva, protože dítko nechceme ....... Jenom že on si věří, že se nic stát nemůže. Jenom že do háje tableta nebyla rozpuštěna a vím, že má kapičky, když ho honím atd

Jinak nic ze mě neteče, žádné pálení nebylo. Prostě nic. Skočila jsem si asi dvě hodiny po sexu pro Prostinor. Ale pochybuju, že zabere. Pokud jsem v ovulaci. Nevěmedu ani kalendář. Nebyl třeba. oN si věří i v přerušované souloží, ale to nechci ani omylem. HA už také ne, tělísko nechci a kondom jsme praktikovali první měsíce, ale jemu se přestal zamlouvat, že je to jiné bez...... Že ho nikdy nepotřeboval. Fakt nevím co budu dělat. Napadlo mě si skočit na gyndu když nepřijde 11.4 +/- menstruace

pujda
Kecalka 103 příspěvků 22.03.19 12:35
@Anonymní píše:
Holky prostě nepočkal. Myslím si, že k jeho vyvrcholení došlo tak 3 minuty po zavedení. Ale stejně je to málo. Tableta se nemohla rozpustit. Jinak menstruaci jsem měla 11.3 a skončila mi po 7 dnech, ještě 19 jsem měla špinění, ráno. Ale přikládám to stresu. Ovulační dny nevím kdy mám...... Celkově jsem to nikdy nepozorovala, nebylo proč. Teď chytám Nerva, protože dítko nechceme ....... Jenom že on si věří, že se nic stát nemůže. Jenom že do háje tableta nebyla rozpuštěna a vím, že má kapičky, když ho honím atdJinak nic ze mě neteče, žádné pálení nebylo. Prostě nic. Skočila jsem si asi dvě hodiny po sexu pro Prostinor. Ale pochybuju, že zabere. Pokud jsem v ovulaci. Nevěmedu ani kalendář. Nebyl třeba. oN si věří i v přerušované souloží, ale to nechci ani omylem. HA už také ne, tělísko nechci a kondom jsme praktikovali první měsíce, ale jemu se přestal zamlouvat, že je to jiné bez...... Že ho nikdy nepotřeboval. Fakt nevím co budu dělat. Napadlo mě si skočit na gyndu když nepřijde 11.4 +/- menstruace

No jo, když dítě nechcete, tak si máte dávat pozor. Jak jsem řekla, návod tam není pro srandu, ale aby se dodržoval. A „on nepočkal 5 minut“ - to tě znásilnil, žes mu ani nemohla říct, ať ještě počká? Když nejste schopni chvíli vydržet, používejte pharmatex gel, tam se cekat nemusí, i když mně moc nevyhovuje, globule jsou lepší. Jinak ovulaci přímo teď mít nemusíš, šance k otěhotnění je teoreticky celá ta doba od konce ms po ovulaci. V den ovulace už je často pozdě. Spermie mají delší životnost.

Osmdesátsedmička
Stálice 69 příspěvků 22.03.19 13:31

Proč si myslíš, že postinor nezabere? :think:

Fialka Fialová
Kecalka 118 příspěvků 22.03.19 13:49
@Lucius08 píše:
Pharmatex  :lol: z toho mám syna.
:lol: Ano, ano. Já se na Pharmatex ptala svého gynekologa. Zajímalo mě, jestli se dá používat jako jediná antikoncepce a absolutně mi to nedoporučil. Prý není moc spolehlivý. Zakladatelko, jestli dítě nechcete, chránila bych se jinak.
Váš příspěvek
Reklama