Pharmatex v plodných dnech ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 07:57
Pharmatex v plodných dnech ?

Dobré ráno všem přeji.
Ano, jsem 31 léta kačena. Teď už to vím. Poslední dobou mám nepravidelnou MS. Asi je to stresem, nemoci (brala jsem ATB na zánět močových cest, je to zhruba měsíc) a fyzickou zátěží+nějak hubnu.
Prostě a zkrátka asi +- 3 den po skončení mé poslední MS jsme měli s kamarádem styk. Použili jsme spermicidní gel + kondom. Bohužel ten se protrhl a on se udělal do mě :roll:.
Podle aplikace jsem zrovna v ten den měla plodné období a střední šanci na otěhotnění. Postinor jsem si nevzala - nemohu.

A teď se ptám co dělat? Nafackujte mi, asi to potřebuji. Dítě nechceme, ani jeden… On je v klidu, že se nic stát nemůže, že spermicid spermie zahubí. 8o :?

Prosím anonym
Děkuji

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14676 příspěvků 20.05.19 07:59

Čekat. Co jiného. A po 14 dnech udělat test

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 08:01

Otázka na špatně položená: používala ante nějaká v plodných dnech na ostro Spermicid??

Russet
Neúnavná pisatelka 16478 příspěvků 20.05.19 08:07
@Anonymní píše:
Dobré ráno všem přeji.
Ano, jsem 31 léta kačena. Teď už to vím. Poslední dobou mám nepravidelnou MS. Asi je to stresem, nemoci (brala jsem ATB na zánět močových cest, je to zhruba měsíc) a fyzickou zátěží+nějak hubnu.
Prostě a zkrátka asi +- 3 den po skončení mé poslední MS jsme měli s kamarádem styk. Použili jsme spermicidní gel + kondom. Bohužel ten se protrhl a on se udělal do mě :roll:.
Podle aplikace jsem zrovna v ten den měla plodné období a střední šanci na otěhotnění. Postinor jsem si nevzala - nemohu.

A teď se ptám co dělat? Nafackujte mi, asi to potřebuji. Dítě nechceme, ani jeden… On je v klidu, že se nic stát nemůže, že spermicid spermie zahubí. 8o :?

Prosím anonym
Děkuji

Nespat s kamarádem? Proč nemůžeš tabletku po? Jak to, že tři po MS je už plodné období? Dělala sis test? Dej si dohromady cyklus a do té doby nespi s kamarády. Nestojí to za te stres. Jestli nechceš děti už žádné, asi pomůže jen sterilizace.

Russet
Neúnavná pisatelka 16478 příspěvků 20.05.19 08:08
@Anonymní píše:
Otázka na špatně položená: používala ante nějaká v plodných dnech na ostro Spermicid??

Ne. Nikdy. Nevěřím mu.

Tichošlápek
Extra třída :D 14676 příspěvků 20.05.19 08:09
@Anonymní píše:

Ne, vždy kondom, ale včera tu běžela diskuze na podobné téma a myslím, ze tam někdo používal jen Pharmatex

Uživatel je onlinePantalaimon
Kecalka 156 příspěvků 20.05.19 08:11

Já pharmatex používala 5 let spolehlivě, plodné dny neřeším a nic. Plodná jsem prestali jsme používat a byla jsem těhotná hned. Jinak se ale před použitím nesmíš umýt mýdlem ty ani partner, ale to asi víš…to údajně snižuje účinnost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 08:17

Protože nechci vztah. Rozumíme si, přitahujeme se, ale na vztah to nebude. Nešlo by nám to.

Postinor nemůžu kvůli zdraví - jednou jsem vzala a ještě ten den mě doktor hnal do nemocnice: vysoké Dimery. 8 let jsem brala hormonální antikoncepci Lindynnette a nadělala mi po vysazení solidní paseku, ač uvnitř dole jsem na to lépe, než když jsem ji brala. Podle lékaře. Hormonálního už nic nechci, byl to úplný zabiják libida. Pesar také ne - netroufam si. Tělísko také nechci. Praktikovali jsme právě spermicid a prezervativ celou dobu a bohužel…

Ovulaci nevím přesně kdy mám, nepoznám to na sobě. Zaznamenávám si cyklus do aplikace a dle ní mi právě včera začala ovulace. Den předtím si pamatuji, že jsem seděla dopoledne/odpoledne na WC a vytekla že mě dlouhá nudle - pardon za popis. Tak že počítám, že šlo o ovulační hlen. Bolesti při ovulaci nebo menstruaci nemám - u ní občas jen bolest zcela dole jakoby u pysků. Styk předtím nebyl řadu dní.

fia80
Závislačka 3165 příspěvků 20.05.19 08:23
@Tichošlápek píše:
Ne, vždy kondom, ale včera tu běžela diskuze na podobné téma a myslím, ze tam někdo používal jen Pharmatex

To jsme byli my :) a deti mame planovane. Pharmatex fungoval dobre.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 08:24

Holky, beru MS za poslední tři měsíce, podle aplikace. Předtím jsem ani to x měsíců kašlala.

Březen: 11-19.3 Ms a potom 20-26.3 ovulace
Duben: 8-14.4 MS a potom 21-27.4 ovulace - to jsem vzala Postinor
Květen: 10-16.5 Ms s tím, že měla podle aplikace přijít 8.5 a ovulace 19.5-25.5 a styk byl včera

Russet
Neúnavná pisatelka 16478 příspěvků 20.05.19 08:24
@Anonymní píše:
Protože nechci vztah. Rozumíme si, přitahujeme se, ale na vztah to nebude. Nešlo by nám to.

Postinor nemůžu kvůli zdraví - jednou jsem vzala a ještě ten den mě doktor hnal do nemocnice: vysoké Dimery. 8 let jsem brala hormonální antikoncepci Lindynnette a nadělala mi po vysazení solidní paseku, ač uvnitř dole jsem na to lépe, než když jsem ji brala. Podle lékaře. Hormonálního už nic nechci, byl to úplný zabiják libida. Pesar také ne - netroufam si. Tělísko také nechci. Praktikovali jsme právě spermicid a prezervativ celou dobu a bohužel…

Ovulaci nevím přesně kdy mám, nepoznám to na sobě. Zaznamenávám si cyklus do aplikace a dle ní mi právě včera začala ovulace. Den předtím si pamatuji, že jsem seděla dopoledne/odpoledne na WC a vytekla že mě dlouhá nudle - pardon za popis. Tak že počítám, že šlo o ovulační hlen. Bolesti při ovulaci nebo menstruaci nemám - u ní občas jen bolest zcela dole jakoby u pysků. Styk předtím nebyl řadu dní.

Aplikace je při tvém rozhozeném cyklu naprd. Podle mě za problémy nemůže vysazení HA, ale že celkově nemáš cyklus v pořádku.

Jestli nechceš vztah, tvoje věc. Ale dítě je celkem dost velká komplikace pro sehraný a milující pár. Takže udělej příště vše proto, aby se to nestalo. Tělísko bez hormonů taky ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 08:26

@Russe Nechtít tělísko z důvodu co jsem četla a mám zkušenosti z okolí jaké nechává následky na sliznici, gynekologické problémy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 08:27

@Russet Po vysazení Ha chodila MS každý měsíc a ihned. Nikde jsem neptala, že za divný cyklus může HA. Ale že po jejím vysazení mám lepší výsledky na gynekologii, než celé roky předtím, co uznal lékař i jeho kolegyně. :cert:

Uživatel je onlinePantalaimon
Kecalka 156 příspěvků 20.05.19 08:30
@Anonymní píše:
Holky, beru MS za poslední tři měsíce, podle aplikace. Předtím jsem ani to x měsíců kašlala.Březen: 11-19.3 Ms a potom 20-26.3 ovulace
Duben: 8-14.4 MS a potom 21-27.4 ovulace - to jsem vzala Postinor
Květen: 10-16.5 Ms s tím, že měla podle aplikace přijít 8.5 a ovulace 19.5-25.5 a styk byl včera

Tenhle rozbor ti je k ničemu… pokud jsi se neumyla mýdlem těsně pred, je dost slušná sance, že tě pharmatex ochránil. Jinak je to sázka do loterie. Tady ti to fakt nikdo neřekne…

Russet
Neúnavná pisatelka 16478 příspěvků 20.05.19 08:32
@Anonymní píše:
@Russet Po vysazení Ha chodila MS každý měsíc a ihned. Nikde jsem neptala, že za divný cyklus může HA. Ale že po jejím vysazení mám lepší výsledky na gynekologii, než celé roky předtím, co uznal lékař i jeho kolegyně. :cert:

Víš co? Spi si s kámošem klidně naostro, třeba je neplodný… :zed: Jestli nechceš dítě, tak se chraň pořádně nebo nesexuj. Jiná rada není.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama