Jsem naprosto nesnesitelná..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lowwees
Povídálka 18 příspěvků 19.05.19 19:00
Jsem naprosto nesnesitelná..

Ahoj, jsem těhotná, momentálně v 10 týdnu a doma mám 19 měsíční cácorku. Co jsem otehotnela, stala se ze mě nesnesitelná jezibaba…Jestli se to nějak neuklidní, asi se budeme rozvádět. Manžel je přes týden pryč, kvůli práci, jezdí domů jenom na víkendy. Našel si tam kamarády a asi i kamarádky a chodí s nimi do hospody, na brusle a tak…Jenže já jsem začala být naprosto chorobne zarliva, už jako opravdu přes všechny meze. Stačí aby mi řekl, že jde někam a já už za tím vidím ženské. Ale přitom mám pocit, že mu věřím…Další věc je, že on se tam přes týden baví a já jsem tady sama. Nemám nikoho z rodiny, jenom tu malou a do toho doucuji děti. Celý týdne všechno sama řeším, nakupují, uklízím…A tak mě manžel vytaci tim, že on se baví, taky mi to chybí a závidím mu. A tak jsem nesnesitelná a všechno mi na něm vadí a vadí mi všechno co dělá. Do toho se asi trochu odcizujeme. Asi potřebuju nastavit zrcadlo, protoze můj manžel ač má svatou trpělivost, začínám ho hodně s***t. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1413 příspěvků 19.05.19 19:05

Taky by si chlapec mohl najít jinou práci a být s rodinou… ty děti jsou jen jednou malé, nedivím se ti, že máš nervy na pochodu když jsi na všechno sama

Jahru
Ukecaná baba ;) 1612 příspěvků 19.05.19 19:07

A o víkendu se stará o malou a domácnost, abys ty měla čas se bavit? Nebo očekává servis?

unuděná
Echt Kelišová 7721 příspěvků 19.05.19 19:10

A co to dela za praci, ze je cely tyden fuc a doma jen na vikendy, a zaroven stiha v miste zit spolecenskym zivotem? Zarlivost nezarlivost, kamaradi nekamaradi, tohle bych mela taky problem prekousnout a to se mnou necloumaji zadne hormony :nevim: Jestli nevozi domu faaakt velke. penize, tak bych rozhodne doporucila. zmenu prace.Deti jsou male.jen jednou. Muj manzel jezdi na sluzebky cca jednou za mesic, dva-na tyden-a kdyz byly deti male, tak uplne trpel tim, jak, se za tu dobu zmenily a co vsechno zmeskal. Makal tam ale od rana do noci a vozil domu velke zkusenosti a skvele penize :nevim:

lowwees
Povídálka 18 příspěvků 19.05.19 19:11

Ono se jedná jenom o tři měsíce, než projde výcvikem… @Kaileee
@Jahru Snaží se mi pomáhat, ale já nikam nechodím, nikoho tu neznám a jsem spíš introvert. Někam na nákup nebo na nehty zas nemůžu, kvůli penězům…

lowwees
Povídálka 18 příspěvků 19.05.19 19:13

@unuděná Jenže to je právě to, mně přijde že právě moc netrpí… My jsme od vysoký jenom spolu, nikam jsme skoro nechodili, nebo měli pár kamarádů a mně to zase docela vyhovuje, jenže on chce najednou všichni měnit…Taky chci jít na večeři bez male, ale zpátky si jí nestrcim…

růžový achát
Echt Kelišová 8568 příspěvků 19.05.19 19:14

Chápu Tě! :hug:, nejhorší je, že mu tohle nezapomeneš… a bude hůř,,, budeš mít pak děti dvě a on bude furt v pohodě… tvl.. to je pak konečná.. musíte to nějak řešit. Měl by stebou držet basu. Cca tři roky než vrznete nejmladšího do školky a ty půjdeš do práce, jinak to vztah rozerve na cucky.

LaraA
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 1 inzerát 19.05.19 19:15

Nech mu doma malou na vikend a odjed s partou kamaradek. aspon 2× do mesice! a nejakou pani na obcasne hlidani… urcite manzel vydela tolik, aby sis to mphla dovolit… jeatli ne, tak at zmeni praci a zapoji se :cert:

Mallorka
Závislačka 3172 příspěvků 19.05.19 19:16

O víkendu kolem něj litas?

Včera mi otevřela oči sousedka. Ptala se mě, jak se mam, tak jsem si poztezovala, ze mam 2 děti - 4 roky a 16mesicu. Malá je hodně urvana a už bych si prala, aby ji byly aspoň dva, protože už z nich mám nervicky. No, řekla mi. Užívej si jich dokud, jsou male, takhle fouknes a vyrostou a bude ti to chybět, věř mi. Tak se snažím dát trochu do pohody a užívat si to s nimi i s manzelem. Co ma tvůj muž z práce venku? Vydela tolik, ze mu stoji zato nevidět malou celý týden? A jinak jedno a dvě děti je akra rozdíl. Neskutečný zaprah a to je budete mít dost brzy od sebe. Zvážila bych změnu prace

lowwees
Povídálka 18 příspěvků 19.05.19 19:17

@Mallorka Už jsem psala, že se jedná jenom o 3 měsíční výcvik

LaraA
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 1 inzerát 19.05.19 19:19
@lowwees
@lowwees píše:
@Mallorka Už jsem psala, že se jedná jenom o 3 měsíční výcvik

tak v tom pripade si fakt naplanuj cokoliv kazdy vilend. i kdyby to melo byt cely den v kavarne s knizkou…

lowwees
Povídálka 18 příspěvků 19.05.19 19:19

@Mallorka A o víkendu se spíš snažím abychom měli dohromady program, uklizeno mám z pátku a navařeno taky…

Mallorka
Závislačka 3172 příspěvků 19.05.19 19:20

@lowwees tak to zase nepřeháněj
To bys chtěla, aby tam seděl někde sám na pokoji a brečel po vas??? To by se ti víc líbilo?

lowwees
Povídálka 18 příspěvků 19.05.19 19:20

Když mně už z toho hrabe…Já se vůbec nepoznavam, jsem jak posuk stíhačka z filmu… :,( :,(

lowwees
Povídálka 18 příspěvků 19.05.19 19:21

@Mallorka To je mi právě jasný, že to prehanim…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama