Philips Lumea Prestige - zkušenosti

Anonymní
16.9.20 11:06

Philips Lumea Prestige

Ahojky, uvažuji, že bych si koupila lPL epilátor Philips Lumea Prestige, ale je poměrně drahý. Proto se tedy ptám, jestli vážně funguje, tak jak píšou. Máte s ním nějakou zkušenost? Rostou po několika ošetřeních chloupky jemnější a světlejší? Nezarůstají po použití už chloupky? :) Díky za reakce. :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
107
16.9.20 11:44

Mam kratce verzi Advance, zatim jsem pouzila 4 krat po 2 tydnech. Ze by byly chloupky jemnejsi mi uplne neprijde, ale je jich o dost mene (podle partie bych rekla o 50 - 70 %). Nejmin ubyly v podpazi, ale take jsem tam pouzila nizsi intenzitu nez jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
16.9.20 11:47

Ja o nem kdysi uvazovala, ale mam svetle chloupky, takze by na me nefunguval vubec. Kamaradka si ho poridila a rikala, ze te investice docela litovala. Ma tmave chloupky, takze hi to bere, ale ne uplne tak, jak si predstavovala. Depilace je sice bezbolestna, ale edocela nacocna a epilator ma jen omezeny pocet paprsku (vzhledem k cene nic moc :nevim:) Z depilacnich prostredku se mi nejlepe osvedcila cukrova pasta. Neni to teda zdaleka bezbolestne a i jinak docela narocne. Ono si clovek vubec neuvedomuje kolik tech chloupku je, kdyz je „sup sup“ oseka ziletkou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3718
16.9.20 11:50

Mám ji rok, používám na podpaží a nohy, třísla nedávám. Po roce užívání mi sem tam někde vyroste chlup, ale jinak se holím jednou za 40 dní před každým opípáním. Švagrové to ale trvalo 2 roky. Asi záleží i na typu pleti a typu ochlupení… Jinak jsem bruneta a chlupy jsem měla standardni :lol: aby sis nemyslela, že jsem třeba blondýna s minimálním ochlupením… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14220
16.9.20 11:53

Já mám ten přístroj o úroveň níž a jsem nadšená. Po absolvování základního cyklu mi v podstatě přestaly růst chloupky na nohou. V podpaží jsou trochu urputnější, ale i tam funguje výborně. Jen doporučuji, aby sis našla a prostudovala originální návod na použití. Je tam dost zdravotních omezení, nesmí se třeba používat na místa, kde jsou křečové žíly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 11:54

Před použitím je teda potřeba oholit a potom použít Ipl epilátor? No… Já mám pleť světle hnědou a chloupky takové tmavé hnědé. Myslíte, že by to na mě mohlo dobře fungovat?

• Citovat
  • Nahlásit
14220
16.9.20 12:10
@Anonymní píše:
Před použitím je teda potřeba oholit a potom použít Ipl epilátor? No… Já mám pleť světle hnědou a chloupky takové tmavé hnědé. Myslíte, že by to na mě mohlo dobře fungovat?
Četla jsi, co jsem psala? Najdi si na netu návod. Mají ho velmi dobře udělaný.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
16.9.20 12:18
@Anonymní píše:

Tezko rict… Obecne plati, ze cim tmavsi chloupky, tim vetsi pravdepodobnost, ze na tebe bude fungovat… Mozna bych byt tebou zvazila jeste moznost si na takovou depilaci zkusit zajit nekam do salonu, aby si videla jak na to budes reagovat. Prece jen je to docela velka investice a jestli ti zabere ti tady nikdo nezaruci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
18.9.20 13:43

Kamarádka si ho pořídila před půl rokem a trvdí, že ji sice rostou méně, ale stále rostou. Hlavně u toho vždy stráví skoro 2 hodiny než se ceá osvítí. Na to asi čas nemam :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14220
18.9.20 13:54

@Ninaa34 prosím tě, to si bliká celý tělo včetně hlavy, ne? Nohy jsou otázka 10 minut jedna a zbytek je na chviličku ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama