Reklama

Autosedačka Phil&Teds 0-13 kg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janikhlavik
Kecalka 487 příspěvků 30.04.11 22:27
phil&teds 0-13

máte někdo autosedačku phil&teds 0-13.Nikde jsem nenašla nějakou diskusi,nebo recenzi.Jen podle údajů prodejců je super lehká a prostorná.Nevíte jak dopadla v testech?

Reklama

Reakce:

steeve
Kelišová 6950 příspěvků 01.05.11 08:36

phil&teds 0–13 nebyla v testech, takže o bezpečnosti se nic neví

enia
Závislačka 3385 příspěvků 01.05.11 09:20

no to není přesné…o bezpeč­nosti se ví jen z jejich vlastních testů. Jelikož musela projít testy, aby mohla být prodávána…
Mám dojem, že se Phil&Teds v Německu moc neprodává a tady zmiňované testy jsou prostě německé a je logické, že v něm budou v německu nejprodávanější typy… je dost možné, že Australie, Amerika či kde se všude kromě Evropy prodávají, mají nějaké další crash testy, jen mi o nich nevíme…
btw…splňuje tyhle standardy..je z Nového Zélandu
http://www.babystuff.co.nz/…Zealand.html
Podle jednoho zde vyzvihovaného a la božského německého crash testu se celý svět rozhodně netočí…
Phil&Teds má dobrou historii, není to nová značka a podle složitosti kočárku (sourozenecké,..) bych jim důvěřovala (kdyby nebyla sedačka v pořádku, určitě by se o tom hned svět dozvěděl)
Měla jsem od nich kočárek Vibe sourozenecký, autosedačku bohužel ne..

janikhlavik
Kecalka 487 příspěvků 01.05.11 10:05
enia píše:
no to není přesné…o bezpeč­nosti se ví jen z jejich vlastních testů. Jelikož musela projít testy, aby mohla být prodávána…
Mám dojem, že se Phil&Teds v Německu moc neprodává a tady zmiňované testy jsou prostě německé a je logické, že v něm budou v německu nejprodávanější typy… je dost možné, že Australie, Amerika či kde se všude kromě Evropy prodávají, mají nějaké další crash testy, jen mi o nich nevíme…
Podle jednoho zde vyzvihovaného a la božského německého crash testu se celý svět rozhodně netočí…
Phil&Teds má dobrou historii, není to nová značka a podle složitosti kočárku (sourozenecké,..) bych jim důvěřovala (kdyby nebyla sedačka v pořádku, určitě by se o tom hned svět dozvěděl)
Měla jsem od nich kočárek Vibe sourozenecký, autosedačku bohužel ne..

děkuji za odpověď :hug:

steeve
Kelišová 6950 příspěvků 01.05.11 18:04
enia píše:
Měla jsem od nich kočárek Vibe sourozenecký, autosedačku bohužel ne..

no právě že my se musíme řídit těmi německými testy ADAC, protože v evropě sedačky musí plnit evropskou homologaci.
třeba prošla testem v americe, ale ty platí pro ameríku a nemají atest pro evropu atd.- je to stejná situace jako s auty, americké auto také nesmí jezdit po evropských silnicích dokud neprojde evropskou homologací a úpravou
a test který si provádí výrobce, aby dostala sedačka homologaci neobsahuje povinně crashtest- tedy nárazový test, k tomu aby sedačka dostala atest stačí když plní rozměry, nemá škodlivé materiály, odolnost částí a má návod v příslušném jazyce, ale není nutný nárazový test, a teprve při crashtestu se ale člověk dozví, jestli sedačka dokáže ochránit, proto se mnohdy stane, že sedačka, která má homologaci, atest a vše ostatní a smí se prodávat, tak nakonec propadne u testů,
Atesty mají i všechny podsedáky o kterých jistě každý ví, že bezpečné nejsou.
Takže u nás v evropě se můžeme řídit jen podle evropských nezávislých testů, a ty zde dělá pouze ADAC, OAMTC a jejich pobočky, a zde Phil&Teds nebyla testována, takže se o bezpečnosti nic neví.

Kobylka luční 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.11 08:34

AHoj, žijeme v zahraničí, kde je P&T velice populární. Dělaly na ni testy někde v Austrálii či Novém Zélandu a dopadly super. Máme Phil&Teds Bebe Recline 0-18kg a jsme maximálně spokojeni. Až dítko vyroste, určitě koupíme další P&T. :palec:

Nadyka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.11 20:48

jsem moc ráda,že je tady něco o téhle značce,taky o ní uvažujem,ale chci se zeptat,jestli jde krásně polohovat.Máme 5-ti měsíčního chlapečka,ale je dost vysoký,takže vajíčko už nemůžeme vůbec používat,ale nesedí nám,tak proto mě upoutala.Děkuji za opověď.Naďa. :-D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >