Phlogenzym 10+2 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 1 inzerát 12.12.17 11:25
Phlogenzym 10+2 tt

Ahoj, trpím zánětem zubu, před těhotenstvím mi zubař doporučil phlohenzym a ten mi. zabral nádherně, teď v tehu mě to chytlo zase a nevim jestli si ho můžu koupit a brát nebo mam radši zajít k zubaři. Děkuji :roll: :roll: ;)

Reakce:

Sluníčko1511
Kecalka 159 příspěvků 12.12.17 12:31

Ahoj raději si zajdi k lékaři, mě chytl zánět zubu ve 12tt u mě to vždy řeší vyvrtáním a novou plombou. Ale ohledně léků bych raději zavolala nebo si tam zašla… Za optání nic nedáš :)

Veronika Kai
Kecalka 101 příspěvků 1 inzerát 12.12.17 13:15

@Sluníčko1511 no já tam kvůli tomuhle jednomu zubu litam 4× do roka :,( a už mě to vážně štve, už ho mám mrtví a zavřený, takže to asi budou nervy, nejradši bych byla aby mi ho vyrvala a měla sem klid :?

Sluníčko1511
Kecalka 159 příspěvků 12.12.17 13:24

@Veronika Kai tak to máme podobné akorát je ho umrtveny nemám :) mě když ten zub vzal ve 12 TT tak měl doktor dovolenou a měsíc tam nebyl, jiný mě nevzal, já jsem byla ráda za paralen :) ale já bych neriskovala a domluvila se s doktorem :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >