Tvrdé břicho ve 31tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.17 13:49
Tvrde bricho ve 31tt

Ahoj, od soboty se mi stava, ze mam jednu cast bricha, vzdy pravou stranu uplne tvrdnou, vlastne mi oproti strane druhe prijde tvrdne nonstop. V podobnych mistech citim i prcka. Jinak tedy klasicke tvrdnuti dost dobre znam, ale tohle mi prijde jine. Je to nebolestive a proste jen oproti strane druhe o dost tvrdsi. Co to muze byt? Muze to byt prcek, takhle natlaceny k jedne strane? A mam plasit? K lekari jsem volala a sestra mi rekla, ze bud mam prijit zitra nebo jet do nemocnice, ze by me tam stejne poslaly. Tak ja nevim, zda jet teda do nemocnice…

Reklama

Reakce:

Zdendula82
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 11.12.17 14:15

Pokud se ti něco nezdá, tak radši jeď do porodnice, ať prcka zkontrolují. Jinak to můžou být zádíčka. Taky jsem vždy měla jednu stranu tvrdší.

Petule030
Kelišová 5696 příspěvků 11.12.17 14:16

Ono těžko radit takhle po internetu… Jak je to tvrdnutí časté? Pokud pravidelné, tak jeť raději pro svůj klid do nemocnice. Ale pokud je to nebolestivé, tak tě nejspíš stejně pošlou zpátky domů. Hořčík bereš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.17 14:34

@Petule030 ano horcik beru dlouho, snad jsou to ty zadicka, v tom samem miste citim vzdycky vybouleni jinde ne

Jinak mi to prave jako tvrdnuti absokutne neprijde a to mi bricho tvrdne od 17tt, takze ho zarucene poznam, v poslednich par tydnech je tvrdnuti obcas bolestive, byla jsem nekolikrat vysetrena a vzdy to bylo ok, tohle je proste jen tvrdsi bricho s obcasnym vyboulenim, v podstate kdybych si na to nesahala, tak to ani nevim…

Petule030
Kelišová 5696 příspěvků 11.12.17 14:45

Tak to bude nějaká část tělíčka, pokud tvrdost poznáš jen na pohmat. :) Hoď si nožky nahoru a odpočívej, dokud můžeš :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama