Kompresní punčochy (doporučení)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luc19
Povídálka 31 příspěvků 09.12.17 17:55
Kompresní punčochy (doporučení)

Dobrý den, nejsem těhotná, jen tady to asi maminky využijou nejvíce. Má někdo zkušenosti s kompresníma punčochama 2 třídy a pomohl by mi jaké punčochy by jste doporučily po stránce pohodlnosti (musím nosit dlouhodobě ve dne i v noci) :think:
má někdo zkušenosti těmito: Maxis Micro, Mediven elegance, Aviceum 360 Micro?
Děkuji. :hug:

Reakce:

kuchle
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 42 inzerátů 09.12.17 18:32

@Luc19 V práci jsme hodně prodávali stehenní Maxis Micro a Mediven Elegance. Micra jsou velmi příjemná na dotek, pěkně vypadají, člověk se v nich nepotí, snadno se oblékají, jsou matné. Mají antimikrobiální a protiplísňovou úpravu. Na poukaz byl u těch stehenních doplatek asi 170Kč, kolik byl u ostatních už si nepamatuji, už jsem pátým rokem doma. Co se týká barvy, byly tuším světlé, bronzové a černé. Mediveny Elegance byly naše druhé nejprodávanější (kvůli ceně). Jsou jemné, skoro bych řekla nerozpoznatelné od klasických silonek a mají asi 17 barev a dokonce se dají objednat i se zdobením Swarowského kamínky. Vlastnosti mají podobné jako Maxis Micro (Elegance jsou jemnější a pohodlnější, lépe sedí). Navíc se dají prát v pračce a dají se sušit v sušičce. V průběhu prvního těhotenství jsem si koupila právě tyto Mediveny Elegance. Co se týká jejich ceny, jsou asi dvakrát dražší, ale ta investice se opravdu vyplatí, alespoň za mně. Nepamatuji si ale doplatek (úhradu pojišťovny). S Aviceum 360 Micro zkušenost nemám.

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 34 inzerátů 09.12.17 18:49

Nosim maxis podkolenky pres den a jsem s nimi moc spokojena

P4ja
Kelišová 5819 příspěvků 09.12.17 20:00

Já mám MAxis micro…mám je na křečové žíly a spokojneost. Jen dobře zvaž, jestli ty s uzavřenou nebo otevřenou špičkou. Jinak mám jeden pár na půl roku a vzhledem k tomu, že zatím nosím jen jednu, tak mně v pohodě vydrží. Jinak ty Maxis stojí kolem 400 Kč bez receptu.

Simon85
Nováček 6 příspěvků 11.12.17 10:21

Taky jsem nosila punčochy MAXIS Micro. Jsou hodně příjemné a člověk se v nich nepotí, byla jsek s něma moc spokojená. Nosila jsem stehenní punčochy, myslím, že mají více barev - tmavé, černé a světlé. Měla jsem ty světlé s uzavřenou špičkou a vypadly jako silonky. Jenom pozor na výběr velikosti, poprvé jsem vybrala špatnou velikost a musela si pak kupovat nové. Nápověda, pro výběr ideální velikosti - ****
Možná je můžeš prát i v pračce, ale raději jsem je prala ručně.

edit admin - odstraněn odkaz

P4ja
Kelišová 5819 příspěvků 11.12.17 11:20

@Simon85 U nás v lékárně je nechají vyzkoušet.

Luc19
Povídálka 31 příspěvků 24.12.17 22:17

@kuchle dekuji moc :)

Luc19
Povídálka 31 příspěvků 24.12.17 22:18

@Paja mohla bych se zeptat v jake lekarne? Dekuji :oops:

P4ja
Kelišová 5819 příspěvků 25.12.17 08:53

@Luc19 U nás u střediska, není to žádný řetězec.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >