Reklama

,, Poslíčky'' ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sindy1996
Povídálka 27 příspěvků 09.12.17 03:29
,, Poslíčky'' ?

Ahojky holky :) tohle je moje 2. Těhotenství ale u 1. Jsem nic takového nezažila. Měla jsem totiž hlavně u porodu křížové kontrakce ale teď mi jdou poslíčci asi do břicha jenže všude slycham že jsou bolestivé jak menstruační bolesti ale mě to tak nepřijde a ani mi to nepřijde bolestivé jako spíše dost nepříjemný a teď ó co jde? Jsem teď teda ve 35. Tt a poslední dobou pořád častěji a častěji se mi stává to že mám takové stahy do dělohy nevím jak to popsat je to jako by mi tu dělohu v tu chvíli někdo silné stisknul a poté pustil a takhle to je třeba 5× za sebou v nepravidelných delších intervalech po skončení třeba 3-4 hodinky nic a pak zase. Mám to brát jako poslíčky' a nebo to může být něco jiného? Dekuji

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10022 příspěvků 09.12.17 08:10

Řekla bych, ze to opravdu jsou poslicci ;)

Káťa19
Kelišová 7052 příspěvků 36 inzerátů 09.12.17 08:46

Take bych rekla, je to asi tvrdnuti briska, pokud to je jen nekolikrat a nepravidelne.
Podle toho jak to popisujes jsem to mela take. U prvniho jsem mela tez krizove, u druheho me cca 10 dni pred porodem zacal jakoby tlak a mirne ms bolesti uplne dole. Telo se tak krasne pripravilo, porod pak zacal z niceho nic a ty kontrakce byly uplne jine. Druhy porod byl rychly a zadne bolesti do krize jsem nemela.

hapolda
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 09.12.17 09:03

Mela jsem to taky tak. U prvni dcery nic, u druhe poslicky od 28tt 8o nekdy kolem 35 tt jsem myslela ze uz asi fakt rodim a najednou to ustalo. Nakonec jswm porodila 39+5 a opravdu ty bolesti byly jiny. Jako pri menzes a pravidelne nejdrive po 15 minutach

neluska kovacova
Stálice 74 příspěvků 09.12.17 09:36

Ahojky maminky chci se zeptat jsem Ve 31 TT mám bolesti pod bříškem a picha mě to v děloze. Nerozbihase mi porod nebo to jsou poslíčci volíme záda a břicho mi tvrdne

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >