Reklama

Lze zvládnout svatbu měsíc před porodem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PHV
Kecalka 310 příspěvků 08.12.17 09:41
Těhotenství, svatba, doktor

Ahoj holky, dneska mi na testu vyskočila druha čárka :potlesk: Mimi jsme plánovali, řekli jsme si, že vysadím prášky a začneme se pokoušet, ale mimi si nás našlo nějak rychle :mrgreen:
V červenci máme v plánu svatbu, spoustu věcí zařízených, oznámení rozdáno. :zed: Dle poslední menstruace vychází TP někde kolem 18.8., to je měsíc po svatbě. Je reálné to zvladnout? :think:
A ještě se chci zeptat, jestli stačí, když půjdu na gyndu až po novém roce. Teď jsem konec 4.týdne zhruba.. S dcerou jsem letěla hned a pak byly akorát nervy, jestli se ukáže srdíčko.
Díky za odpovědi a krásný advent :kytka:

Přečtěte si článek: Vše, co potřebujete vědět o těhotenství

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 08.12.17 09:47

@PHV reálné je vše, pokud budeš v pohodě. Jinak k dr nemusíš spěchat.

JaniceB
Extra třída :D 13196 příspěvků 2 inzeráty 08.12.17 09:49

Za sebe muzu rict, ze tehotna bych se urcite nevdavala…chtela bych si svou svatbu taky uzit…s bubnem, mesic pred porodem, jsem byla cela otekla, bolava a v satech o rozmerech padaku bych se vdavat nechtela…nehlede na to, ze zadny oslavovani si nemuzes dovolit…takze ostatni se budou bavit a ty prihlizet. Ja osobne bych to odlozila. Co se tyce gyndy, tak bych urcite pockala nejmene do konce 6 tydne…myslim, ze bohate staci za mesic. Driv tam stejne nebude nic.

Heivka
Závislačka 3068 příspěvků 08.12.17 09:53

Já na gynekologii s každým těhotenstvím šla až mezi 8-10tt, do té doby, když se něco pokazí, tak s tím stejně nikdo nic neudělá. A ta svatba je otázka, já se měsíc před porodem v létě účastnila svatby mojí sestřenice a dala jsem jenom obřad a pak slavnostní přípitek, pak jsme jeli domů, vedro mi nedělalo dobře a měla jsem obrovské břicho. Na druhou stranu jedna sestřenčina družička měla taky chvíli před porodem a ta tam křepčila do dvou do rána. Asi je to o tom jak která zvládá těhotenství a letní teploty, já je nezvládám ani jako netěhotná.

happiest
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 08.12.17 09:59

Tak buď bych svatbu posunula na jaro - tedy na 2 trim, kdy by se to mělo dát lépe, nebo ji posunula aspoň o rok.
Měsíc před porodem kdo ví jak ti bude ( i když to nevíš ani ten II trim).

My právě mimčo začali trénovat až po svatbě a taky to bylo na první/druhou dobrou - hlavně mi je zle ještě teď v II trim, takže si nedokážu představit se těhotná vdávat..

PHV
Kecalka 310 příspěvků 08.12.17 10:01

@Heivka @JaniceB Tak mě nevadilo že bych se vdavala těhotná, jen jsem nečekala že to bude tak rychle a tudíž měsíc před porodem :lol: Léto zvládám a ani u prvního těhotenství jsem na konci neměla žádné problémy.. :think: nevím no, je to dilema.. Jestli to posunout třeba na červen nebo květen? :think:

PHV
Kecalka 310 příspěvků 08.12.17 10:04

@happiest odkládat už to určitě nechci :D už jsme to odložili jednou :D teď už se chci jmenovat stejně jako moje děti, být opravdová rodina. Ale asi to opravdu přesuneme alespon na to jaro :nevim:

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 08.12.17 10:10

Spolužačka se vdávala asi měsíc před termínem, už měla opravdu velkej buben a bylo to v pohodě. Ale nebyla ten typ co nabere 30 kilo a sotva se valí. Já bych to nerušila, je to zatím hodně čerstvé, jednak to ani nemusí dopadnou a když už toho máte tolik zarizeneho… Jediný opatření, co bych udelala je, že bych se necpala horem dolem, abych v těch šatech nebyla za velrybu :D

PHV
Kecalka 310 příspěvků 08.12.17 10:14

@dickys To naštěstí není můj pripad :mrgreen: Mám 47 kilo a jsem drobná, ani v prvním tehu jsem moc nepribrala a bříško jsem mela malý, v porodnici se divili ze už jedu rodit :mrgreen: :pankac:

happiest
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 08.12.17 10:17

@PHV pak doporučuju začátek května - je ještě dost volných termínů, není ani horko ani zima a všechno kvete. :)
Jinak i zimní svatby s vánoční tematikou jsou úžasné, někde na chatě v horách, výzdobu sfoukneš s Vánoci a má to special kouzlo - ale to už asi nestihnete :D :D

Uživatel je onlineBlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1338 příspěvků 08.12.17 10:18

K doktorovi bych šla tak 8. týden pokud nemáš podezření na mimoděložní nebo něco.
Se zařizováním bych počkala na konec 12. týdne, do té doby je přecejen všechno takové nejisté.
Svatbu bych posunula na jaro, tak 4.-6. měsíc je velká šance, že se budeš cítit a vypadat dobře.

Capretta
Kecalka 374 příspěvků 08.12.17 10:21

Tyjo kdyz si na sebe vzpomenu letos v lete na zaver tehotenstvi.. Uplne bych to nedoporucovala. Prvni mesic jsem problinkala, druhy prospala a treti byla rada, ze dycham, to uz spat neslo :mrgreen: nastesti maly prisel skoro o mesic driv, krasny, zdravy, plny energie :srdce:

My kvuli tomu svatbu odlozili o rok, malymu bude skoro rok a babicky s tetickama se poperou, kdo si s nim pohraje, abychom si to uzili. Nemyslim tim opijeni se, ale setkani s rodinou a kamarady (ziju v zahranici). Na tvem miste pockam prvni trimestr a pak poslu update oznameni :) a drzim palce, at jsi v kondici, pokud do toho pujdes

(Edit, skocil mi vztekly smajlik, kam nemel a dost to zmenilo vyzneni :mrgreen: )

Příspěvek upraven 08.12.17 v 10:25

Catule
Kecalka 325 příspěvků 08.12.17 10:23

@PHV gratuluji :srdce: Pokud nemáš problémy klidně s doktorem počkej po svátcích. Já se vdávala loni v červnu a byla v 6 měsíci moc jsem si to užila. Vůbec mi těhotenství nevadilo. V 8 měsíci jsme se stěhovali a to už byl trochu problém hlavně to vedro jsem nezvládala. Zase bych svatbu posunula. Hlavně mít pohodlné boty. Já lítala od rána od 5 a spát jsme šli asi ve 2 dlouhý, ale krásný den.

Majule1811
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 08.12.17 10:24

Myslím, že to reálné je, a muze to byt i hezke. letos se zenil bracha, a brali se 3 tydny pred terminem, svagroma mela krasne saty na raminka. a vse jsme s rodinou stihli, a to jsme na to meli 14 dni. a byla to krasna rodina svatba u rodicu na zahrade. Vsichni si ji chvalili :) nestresuj, to zvladnete :)

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 08.12.17 10:33

Dala bych svatbu tak na květen, ke konci už aspoň budeš mít klid ;) a k doktorovi běž klidně až po novém roce jestli nebudeš mít žádné problémy :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Divačky zlynčovaly Krainovou: Schytala to za klobouk, Tomicovou i svoje bytí

Modelka Simona Krainová (45) se spolu s manželem Karlem Vágnerem vypravila na... číst dále >

První díl StarDance? Vytančený mozek i vybuchující bomba „Geňa“

Živě z Prahy se nám konečně, po dvouleté pauze, ohlásila taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >